[GRA] Palące się wioski

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5716
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby wioski się paliły podczas okupacji/buntu

  • Tak, Propozycja nr 1.

    Głosy: 13 23,2%
  • Tak, Propozycja nr 2.

    Głosy: 12 21,4%
  • Tak, Propozycja nr 3.

    Głosy: 18 32,1%
  • Nie

    Głosy: 7 12,5%
  • Obojętnie

    Głosy: 6 10,7%

  • W sumie głosujących
    56
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
nie wiem skad taki raban o graficzne urozmaicenie gry
po co te dodatkowe uszkodzenia wydaje mi sie ze to mialo byc po prostu "cos milego dla oka" a nie sposob na niszczenie miasta
 

DeletedUser

Guest
Mi to jest obojętne, jeśli ta grafika nie będzie zbyt mocno rozbudowana (czyt. wagowo) to może być.
 

DeletedUser

Guest
nie wiem skad taki raban o graficzne urozmaicenie gry
po co te dodatkowe uszkodzenia wydaje mi sie ze to mialo byc po prostu "cos milego dla oka" a nie sposob na niszczenie miasta

Jakby to miało być tylko coś miłego dla oka, to równie dobrze mogłyby być kwiatki wyrastające z miasta ;)

Jak już ma być propozycja poważna, to niech ma ręce i nogi... Chcesz, żeby było "ładniej"? Wtedy ta propozycja byłaby zbędnym obciążeniem.
Chcesz mieć szybkie i darmowe ostrzeżenie dla kolegów z sojuszu że jesteś atakowany/zdobywany? Coś za coś, tym bardziej, że tym sygnałem ostrzegawczym miałby być ogień.

Ech.... dobra, nie będę więcej zapychał tematu moimi negatywnymi opiniami ;)
 

DeletedUser

Guest
to i tak nie przejdzie jesli bedzie widoczne dla sojusznikow goscia ktory jest przejmowany
to powinno byc widoczne tylko dla mnie lub tez dla moich sojusznikow oczywiscie jesli to ja przejmuje
 

DeletedUser5716

Guest
to i tak nie przejdzie jesli bedzie widoczne dla sojusznikow goscia ktory jest przejmowany
to powinno byc widoczne tylko dla mnie lub tez dla moich sojusznikow oczywiscie jesli to ja przejmuje

No to przecież jest taka opcja... czytanie ze zrozumieniem...
 

DeletedUser

Guest
Na tak.
Opcja nr - 3, ta opcja podoba mi się najbardziej - sojusznicy nie przeszkadzali by nam w okupowaniu polis.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Pomysł ten jest zaczerpnięty z innej gry. Nie ma możliwości wprowadzenia takiej zmiany, ponieważ Grepolis jest grą strategiczną, a jedną z jej składowych jest oczywiście element zaskoczenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry