[GRA] Poczekalnia

  • Rozpoczynający wątek Patroclus
  • Data rozpoczęcia

Za, przeciw, obojętne?

  • za

    Głosy: 37 82,2%
  • przeciw

    Głosy: 5 11,1%
  • obojętne

    Głosy: 3 6,7%

  • W sumie głosujących
    45
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
witajcie,
dopiero teraz zauważyłem tę niedogodność - co byście powiedzieli na dodanie do strony sojuszu przycisku "Aplikuj" dla tych, którzy wyrażają swoją chęć przystąpienia do sojuszu? Doszłaby dodatkowa zakładka dla administrujących sojuszem do "Zaproszeń" i zawierałaby ona listę osób które zgłosiły chęć dołączenia do sojuszu. Można by dodać do opcji aplikowania dodać możliwość napisania krótkiej wiadomości kandydata. Oczyściłoby to skrzynki rekrutujących ze spamu i usprawniło proces rekrutacji.
Co Wy na to?
 

DeletedUser6708

Guest
ciekawa opcjia by była. zwiększyła by się szansa ze można było by przystąpić do wytypowanego sojuszu a nie przypadkowego do którego by się akurat dostało zaproszenie
 

DeletedUser

Guest
To prawda ciekawa jest ta propozycja
osobiście mi odpowiada zajmuje się rekrutacja
do Akademii to by dało szanse odpowiedniejszego wybory
graczy których się przyjmuje
jestem za
 

DeletedUser

Guest
Za, jeżeli do aplikacji dołączone byłoby jakieś pole tekstowe, bo same aplikacje to bezsens :) każdy będzie mógł kliknąć a potem wybieraj spośród dziesiątek podobnych punktowo graczy...
 

DeletedUser

Guest
sam jestem rekrutantem i wiem co to znaczy spam w skrzynce. Jest taki system w Khanwars i tam rekrutan tylko klika i załatwione
 

DeletedUser

Guest
Tak btw, pytanie do moderatorstwa:
czy coś się dzieje z pomysłami, które zostają zaakceptowane przez graczy jako nadające się? Przekazujecie te sugestie do InnoGames czy trzeba się pofatygować samemu?
 

DeletedUser5

Guest
Za, jeżeli do aplikacji dołączone byłoby jakieś pole tekstowe, bo same aplikacje to bezsens :) każdy będzie mógł kliknąć a potem wybieraj spośród dziesiątek podobnych punktowo graczy...

Jestem za, jeśli dodamy do tego modyfikację kurczaka. Podania do sojuszu byłyby składowane w jednym miejscu, dzięki czemu wgląd na bieżąco mogliby mieć zarówno rekrutanci, jak i liderzy i założyciele.

Tak btw, pytanie do moderatorstwa:
czy coś się dzieje z pomysłami, które zostają zaakceptowane przez graczy jako nadające się? Przekazujecie te sugestie do InnoGames czy trzeba się pofatygować samemu?

Jeśli propozycje są dobre i mają szanse na wprowadzenie, to zostają przekazane InnoGames. Jak widać część z nich znajduje się już w grze ;)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Wprowadzenie pomysłu nie wniesie niczego do gry. Większość sojuszy nie życzy sobie aby gracze składali podania a zaproszenia są wysyłane tylko i wyłącznie wybrańcom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry