Gra przez przeglądarke

  • Rozpoczynający wątek Milten9
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam.
Chciałbym zacząć grać w jakąś grę przez przeglądarkę.
Możecie mi coś polecić i napisać kiedy powstał najnowszy serwer?
Pozdrawiam
 

DeletedUser5254

Guest
znacie jakies podobne gry do grepolis? pomijajac ikariam plemiona i inne podobne bardzo znane tytuly? Chodzi mi o gry przez www bez zbednych wodotryskow itp
 

DeletedUser

Guest
Sprawdź to. Gra wojskowa, ale podobno też budujesz. Strategiczna gra:

desert-operations

Grałem trochę, ale z braku czasu zaprzestałem. Fajne nawet.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17

Guest
Przypominam, że regulamin działu zabrania podawania linków do gier(oprócz Grepolis oczywiście).


Każdy link będzie karany!
 

DeletedUser

Guest
§9. Surowo zabrania się reklamowani innych gier oraz for, a także umieszczania odnośników do uciążliwych lub złośliwych stron.

Skoro polecanie to także pewnego rodzaju forma reklamy, a jednakże ten temat nie został zamknięty ani nic takiego, to... mam pytanie.
Oczywistą oczywistością jest zakaz umieszczania linków. Ale, czy można podać tytuł gry?

Jeżeli nie, to istnienie tego tematu nie ma sensu, ale jeśli można, to jest szansa (duża), że ugodzimy w wyżej zacytowany punkt regulaminu...
 

DeletedUser17

Guest
Możesz podać wszystko, byleby to co podałeś, nie sprawiło przeniesienia do strony tej gry.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za odpowiedź :)


Za niedługo będzie restart serwera 1 na khan wars, jak Milten szukasz jeszcze to możesz sprawdzić :p
 

DeletedUser

Guest
Travian - odradzam. Hattrick - polecam.

Zdecydowanie odradzam Travian.
Grałem parę lat, ale gra zeszła na psy.
Za wszystko płacisz realną kasą i doją cię jak łysą kobyłę.

Hattrick.
Fajny manager i zajmuje niewiele czasu. Dwa logowania tygodniowo wystarczą, żeby ogarnąć obydwa mecze, zawodników, sztab, stadion, kasę, transfery, juniorów, ligę, trening......
Coś w tej grze jest, że w nią ciupię, pomimo że nie lubię piłki nożnej (przez PZPN).
 

DeletedUser

Guest
Z gierek przegladarkowych to tylko Hattrick i Red Dragon maja jakikolwiek sens...
 

DeletedUser

Guest
dobra podam wam kilka, w które gram

Gladiatus... mam tam 85lvl :)
Football Team... mam tam 62 tyś um. :))
The west mam tam 60 i 25 lvl :D
Grepolis... 1 miasto !!!!! :DD
 

DeletedUser

Guest
Margonem

Gram od dłuższego czasu w Margonem na serwie: Zorza (i innych).
Moja główna postać to: ArcyMag Chris.
W tej grze od roku się DUŻO zmieniło. Polecam:D
 

DeletedUser

Guest
ja gram poza grepolis w menelgame.Kiedyś grałem w wild guns,the west,erepublic i jeszcze jedną której na tę chwilę nazwy nie pamiętam.
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że the crims jest dobrą grą na przeglądarkę. W tej grze wcielasz się w przestępce i prowadzisz gangsterskie życie. Travian też był dobry, ale teraz...
 

DeletedUser

Guest
Darkorbit to gra kosmiczna latasz tam statkiem kosmicznym i zabijasz inne statki oczywiscie jest to gra na przeglądarke < to nie jest link }{to jest link> http://grepolis.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Polecam FT ( mam tam 150k um. S2 Zapraszam) oraz The-West (80lvl)
 
Do góry