Gra przez przeglądarke

  • Rozpoczynający wątek Milten9
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7624

Guest
Polecam grę desert opertions lub the west bo to spoko gry!;)
 

DeletedUser

Guest
Możesz spróbować pograć w Plemiona, zawsze jakaś odmiana.
 

DeletedUser

Guest
Ja kiedyś grałem w taką gierkę - DragonFable.
RPG Jeżeli nie kupisz specjalnego amuletu za 20$ to nie możesz korzystać z 80% gry.
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś grałem w Rzymian, prócz budowania i podbijania wiosek był jeszcze wątek RPG, chodziło się po mapie świata tzw. centurionem. Niestety świat się wypalił a admin do dziś(półtora roku?) nie zrobił nowego. Gra była odsprzedana w ręce kolejnego partacza, teraz nie dość że jest tylko jeden świat jeszcze potrafi się zawiesić na kilka miesięcy.
Szkoda że tak się stało mimo wszystko jeszcze sporo aktywnych graczy tam czeka aż coś ruszy.Spróbowałbym zaproponować innogames żeby ją odkupili ale obawiam się że by mnie zjechali albo zignorowali.
 

DeletedUser7672

Guest
Ja kiedyś grałem w taką gierkę - DragonFable.
RPG Jeżeli nie kupisz specjalnego amuletu za 20$ to nie możesz korzystać z 80% gry.
Grałem w coś podobnego, Piratów z Karaibów. Wszędzie wszystko było zablokowane (mało rzeczy było free). Bez Premium ani rusz!
 

DeletedUser

Guest
Pierwsza lepsza (jeśli chodzi o to, co na Google wyskakuje) lista w języku angielskim i gier znajdziesz zatrzęsienie, drogi Czytelniku :)
 

DeletedUser7672

Guest
World of Battles luknijcie gierkę, niezła jest chociaż trzeba sporo pobrać ale co tam.
 
ja jestem na:
1. Gallendor (1-5)
2. SF 7 i 9
3. Ladnok 1 i 2
4. Last Emperor
5. Artyria

pominę mniej istotne gierki sieciowe, które tylko "odwalam" :D

ale piszcie - może tam jestem - jak złapiecie gdzieś gosiek289 to znaczy, ze to ja :D
 

DeletedUser

Guest
Trochę tego jest...

Ja wymienię gry pod względem czasu im poświęcanego (niekoniecznie teraz; również rpg; z * - jeszcze jestem aktywny): grepolis* (36 miast), gladiatus (50+; jak ktoś zechce, pisać...), runescape* (45+lvl), adventure quest (40+lvl), plemiona (zapominałem hasła, tworzyłem nowe konta...ze 3 były), ikariam (4 miasta), ogame, dragon fable, wild guns...ah, trochę było tego... ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja grałem w kilka gier:

seafight - raczej nie polecam, bez realnej kasy ani rusz
legenda: wojny smoków - nawet fajne
darkorbit - też fajne, takie gwiezdne wojny :D
 

DeletedUser

Guest
Jak ktoś lubi MMORPG to polecam Orodlin, chyba najlepsza tego typu, całkowicie darmowa
 

DeletedUser

Guest
Charazay - genialny manager koszykówki. Bardzo polecam. Gram już ponad rok :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gra przez przeglądarke

Przypomniałem sobie że grałem w Moshi. Głównie ze względu na podobieństwo Katsumy do Cudlesa z HTF ale się zawiodłem po całości. Sympatyczne były takie układanki, rebusy etc, można było trochę angielski poćwiczyć. Dekorowanie mieszkania strasznie babskie ale coś trzeba było robić z punktami więc ułożyłem z kolumn napis HTF. Najgorszy był świat zewnętrzny jak z bajki dla dzieci i nie dość że wyzwalało to we mnie agresję to jeszcze prawie wszystko było na premium.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Gra przez przeglądarke

Ja sobie obecnie pykam w Hattrick'a. Menedżer piłkarski, nie potrzeba na niego dużo czasu poświęcać, wystarczy ze 2 razy tygodniowo wejść.

Ktoś mógłby się przyłączyć:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gra przez przeglądarke

ja gram poza grepolis w menelgame.Kiedyś grałem w wild guns,the west,erepublic i jeszcze jedną której na tę chwilę nazwy nie pamiętam.

Hehe menelgame


Serwer Krakowiski zdominowany przez mój sojusz :)

1. United Team Poland 12417764315
2. WZG 4163273685
3. Brotherhood of Valour 3910689051
4. Belfast 2166076981
5. Warka_Strong 2032638569


Warszawski serwer też już zdominowaliśmy :D ale teraz DF ale za jakieś 2 miechy znowu będziesz nasz :)

Pozdrawiam oakland
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gra przez przeglądarke

Haxball

Takie lajtowe pykanie w piłkę nożną, sterowanie za pomocą strzałek i X. O dziwo trzeba mieć sporo skilla żeby dobre akcje wyprowadzać z wymagającym przeciwnikiem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gra przez przeglądarke

Ja sobie obecnie pykam w Hattrick'a. Menedżer piłkarski, nie potrzeba na niego dużo czasu poświęcać, wystarczy ze 2 razy tygodniowo wejść.

Ktoś mógłby się przyłączyć:)


Ja gram od 2008 roku . Klub Dospel Rosja pod tym samym nickiem . Ale jak zacząłem grać w GP niestety Hattrick poszedł na drugi plan .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gra przez przeglądarke

Hehe menelgame


Serwer Krakowiski zdominowany przez mój sojusz :)

1. United Team Poland 12417764315
2. WZG 4163273685
3. Brotherhood of Valour 3910689051
4. Belfast 2166076981
5. Warka_Strong 2032638569


Warszawski serwer też już zdominowaliśmy :D ale teraz DF ale za jakieś 2 miechy znowu będziesz nasz :)

Pozdrawiam oakland

Nie gram już rok.Ujawnij tajniki swej dominacji:p
 
Do góry