[gra] Raport handlu - małe zmiana

  • Rozpoczynający wątek oldkoyot
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, że proponowana zmiana jest wygodniejszym rozwiązaniem?

  • Tak

    Głosy: 5 83,3%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 16,7%

  • W sumie głosujących
    6
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Według mnie lepszym rozwiązaniem jest gdy raport przychodzi w momencie przyjęcia oferty, a nie tak jak teraz w momencie gdy surowiec przybywa do wioski. Tym bardziej, że aktywność handlowa jest na innej zakładce niż aktywność wojsk. Ułatwi to zaplanowanie zużycia surowca(rekrutacja/budowa) i zapobiegnie nieplanowanym przeładowaniom magazynu.
 

DeletedUser

Guest
tak, że jak ostro farmię to trochę muszę manewrować tymi surowcami. Z reguły czekam aż się uzbiera prawie na max, żeby nie zapchać 7 slotów w koszarach za szybko i dawać zlecenia rekrutacji w dużych pakietach. I jak nagle mi wpada kilka tysięcy surowca z transakcji na rynku to mi się zdarza przepełnienie magazynu.
 

DeletedUser

Guest
Patrzysz sobie na magazyn i widzisz ze masz jeszcze 3k miejsca na kamien a tu nagle bach... przyszlo 6k (szlo od 8h) bo tydzien temu cos wystawiles po przeliczniku 3 i juz dawno o tym zapomniales (zreszta nigdy nie liczyles na to ze taki desperat sie trafi).
Jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
a... chyba rozumiem... w zasadzie pomysł nie jest zły:) dam głos na tak chociaż jest mi to obojętne.
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja została odrzucona.

Gdy wystawiamy ofertę handlową to mamy braki w magazynie. Więc nie ma potrzeby wysyłania raportu od razu.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry