[Gra] Rozbiórka budynków - skrócenie czasu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15283
  • Data rozpoczęcia

Twój głos na ten pomysł


  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser15283

Guest
Witam,
dla mnie nielogiczne jest, że rozbiórka budynku w senacie trwa dokładnie tyle samo czasu co jego budowa. Jeśli coś buduje się 8h 41m 12sek to niech rozbiórka trwa połowę tego czasu - max 60% ale nie 100%. Za każdym razem jak przejmiemy miasto, to połowa budynków jest do wywalenia i zajmuje to tygodnie.

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Gra] Rozbiórka budynków - skrócenie czasu

Tygodnie naprawdę tak długo wyburzasz te budynki ? Nie widzę uzasadnienia na skrócenia czasu burzenia ( oprócz twoich osobistych powodów). Kiedyś nie mieli dynamitu. Może podczas wyburzania można by było odzyskać jakieś surowce 30 % tego co był warty przykładowo ale sam czas według mnie jest ok.
 

DeletedUser15283

Guest
Odp: [Gra] Rozbiórka budynków - skrócenie czasu

Nawet jeśli podchodzisz do tego tak realnie, to pomyśl ile trzeba układać kamień na kamieniu aby powstał prosty mur a ile trzeba czasu żeby go przewrócić...
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: [Gra] Rozbiórka budynków - skrócenie czasu

byłem obojętny dopóki nie przyszło mi rozbierać kopalni w mieście SO...
po 23 godziny za poziom (gram bez zarządcy) - matko...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

p.s jestem za
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: [Gra] Rozbiórka budynków - skrócenie czasu

jestem Za ale trzeba uwzględnić także tą okoliczność że niekiedy miasta są celowo rozbierane kiedy nie ma szans ich obrony więc rozbiórka nie może być ekspresowa :p
 

DeletedUser15283

Guest
Odp: [Gra] Rozbiórka budynków - skrócenie czasu

Przy rozwiniętych budynkach na prawie max, nie ma to dużego znaczenia bo i tak nawet jak czas będzie 50%, to rozbiórka zajmie dużo czasu. W momencie jak wpada obcy kolon do miasta, to budowa / rozbiórka powinna się zatrzymać i tyle.
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: [Gra] Rozbiórka budynków - skrócenie czasu

Propozycje popieram. Skrócić czas rozbiórki o 50% i zmienić zwrot wolnych mieszkanców tak aby następował po akceptacji rozbiórki a nie dopiero jej zakończeniu.

Zwrot surki za budynki nie jest konieczny jak i też nie może być duzy, można by dać symboliczne 10% wartośc rozbudowy.
 

DeletedUser14893

Guest
Odp: [Gra] Rozbiórka budynków - skrócenie czasu

Jestem za,rozbiórka trwa stanowczo za długo
 

DeletedUser10014

Guest
Odp: [Gra] Rozbiórka budynków - skrócenie czasu

duży + dla tej propozycji. Sam teraz rozbieram budynki -,- i w 3 tygodnie udało mi się rozebrać targowisko,świątynie,koszary/port.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: [Gra] Rozbiórka budynków - skrócenie czasu

Ktoś chce Ci przejąc miasto a ty wyburzysz sporo budynków zanim dopłynie? To akurat jest dobrze pomyślane i nie potrzebuje zmiany. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry