[Gra] Rozbudowa zbierania surowców w Kapitanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15283
  • Data rozpoczęcia

Twój głos na ten pomysł


  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

DeletedUser15283

Guest
Witam,
tak samo mozolne i dobijające jak w przypadku braku Kapitana i dużej ilości miast, gdzie klikanie po każdej wiosce i zbieranie surowców może doprowadzić do szału jest klikanie po każdym jednym mieście na każdej wyspie aby zebrać surowce na kapitanie. Moja propozycja jest taka aby go rozbudować o parę opcji:

- zbierz do miasta gdzie jest najmniej surowców,
- zbierz do miasta gdzie brakuje najmniej surowców aby zacząć festyn,
- zbierz do pierwszego / dowolnego miasta na tej wyspie,
- wybierz sam

Dodatkowo w przypadku kiedy wybrana ostatnio została opcja "wybierz sam" i ktoś sobie wybrał każde miasto na każdej wyspie (np w przypadku ciągłej odbudowy wojska w tym mieście czy innym), to system pamięta ten wybór domyślnie.

Pozdrawiam
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: [Gra] Rozbudowa zbierania surowców w Kapitanie

Nie rozumiem,
Przecież wioski są przypisane do jednej wyspy i tylko te miasta które są na tej wyspie mogą czerpać surowce z tych oto wiosek.
Zbieranie do miasta gdzie jest najmniej surowców itd itp to nie jest zbieranie surki z wiosek tylko już handel (o ile Cię dobrze zrozumiałem)

Dodatkowo w przypadku kiedy wybrana ostatnio została opcja "wybierz sam" i ktoś sobie wybrał każde miasto na każdej wyspie (np w przypadku ciągłej odbudowy wojska w tym mieście czy innym), to system pamięta ten wybór domyślnie.

Przydatne, za tym byłbym za.

Ale prosiłbym o dokładniejsze opisanie bo nie rozumiem (albo już nie czytam ze zrozumieniem ;p). Na razie nie głosuje.
 

DeletedUser15283

Guest
Odp: [Gra] Rozbudowa zbierania surowców w Kapitanie

Przecież wioski są przypisane do jednej wyspy i tylko te miasta które są na tej wyspie mogą czerpać surowce z tych oto wiosek.
Zbieranie do miasta gdzie jest najmniej surowców itd itp to nie jest zbieranie surki z wiosek tylko już handel (o ile Cię dobrze zrozumiałem)

Źle zrozumiałeś - wszystko zamyka się w obrębie wyspy - w Kapitanie zbieranie surowców z miast polega na tym, że masz podział na wyspy a na wyspie możliwość wyboru miasta, do którego mają trafić surowce. Moja propozycja jest taka aby było to o czym pisałem jako globalne ustawienie - czyli system sam na podstawie wyboru jaki dokonałeś (z tego co zaproponowałem) wybiera odpowiednią wioskę na danej wyspie i tak robi dla każdej wyspy. W przypadku "wybierz sam" jest dokładnie tak jak teraz tylko dodatkowo pamięta jeszcze to co ostatnio było wybrane żeby nie trzeba było ponownie wybierać i tylko klikasz sobie "ZBIERZ" (jeden przycisk - jedno kliknięcie i wszystko zebrane).
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: [Gra] Rozbudowa zbierania surowców w Kapitanie

W takim razie natychmiast głosuję na ZA :)
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: [Gra] Rozbudowa zbierania surowców w Kapitanie

Chyba nie chcesz doprowadzić dot ego by komputer robił wszytko za Ciebie? Gra polega na pomyśleniu i własnej strategi. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry