[gra]Skrzynka odbiorcza- filtry, blokady

  • Rozpoczynający wątek Patroclus
  • Data rozpoczęcia

Nada się?

  • Nada się.

    Głosy: 12 80,0%
  • Nie nada się.

    Głosy: 1 6,7%
  • Whateva.

    Głosy: 2 13,3%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
[gra]Raporty - filtry, blokady

Dziś złapałem się na tym, że przeglądając skrzynkę pocztową w poszukiwaniu raportu z przeszpiegów brakuje tu kilku podstawowych filtrów. Te, które są działają tylko na przyszłe wiadomości.
1) Przydałaby się możliwość wyboru miasta, wyświetlane byłyby tylko raporty dotyczace konkretnego miasta, np o szpiegach wysyłanych z tego miasta/do tego miasta, o powodzeniu misji wojsk z tego konkretnego miasta.
2) Możliwość filtrowania pod względem kryteriów: raport szpiegowski/bitwa ze stratami własnymi/rzucone czary.
3) w końcu jakiś folder na przechowywanie niektórych raportów, albo chociaż przycisk blokady przy danej wiadomości, który po jego aktywacji pomijałby wybraną wiadomość przy akcjach "zaznacz wszystkie i kasuj".
Nada się czy znowu będzie to zbytnie ułatwienie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dzięki za info, dobrze wiedzieć. Niestety, greasemonkey nie działa jak do tej pory poprawnie z chrome.
 

DeletedUser

Guest
Zaznaczyłem "nada się". Skrypty działają jak chcą :p Przynajmniej u mnie. A pomysł przydatny.
 

DeletedUser

Guest
Trochę się temat zsunął przez ostatnie 3 tygodnie.
Może ma ktoś coś jeszcze do dodania? Jakieś dodatkowe filtry? Jakieś dodatkowe funkcjonalności jeśli chodzi o skrzynkę raportów?
 
Status
Zamknięty.
Do góry