[gra] szybki wybór strony posta na forum sojuszu

  • Rozpoczynający wątek ma2cin
  • Data rozpoczęcia

oceń pomysł

  • jestem ZA

    Głosy: 29 96,7%
  • jestem na NIE (argumenty)

    Głosy: 0 0,0%
  • obojętne (?)

    Głosy: 1 3,3%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
proponuję takie rozwiązanie jak jest na plemionach, gdzie kiedy wątek na forum sojuszu jest wielostronicowy, to można od razu wybrać wejście na daną podstronę (przed otwarciem tematu), pod tytułem dyskusji są takie linki "przejdź do strony: 1, 2, 3 ... ostatnia" czy jakoś tak

to skróci ilość potrzebnego klikania
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak bo to za dużo klikania no i graczom się tez myli np. liczymy do 100 oni nie wezmą ostatniej strony tylko na pierwszą patrzą i potem są niezrozumienia. Zresztą tak samo jest w the-west tam też nie da się wziąć ostatniej strony chyba że to zmienili bo nie zaglądałem ostatnio na forum miasta.
 

DeletedUser

Guest
racja, był i też byłem na tak (w plemionach to było si się sprawdziło ) :)
 

DeletedUser

Guest
Mi się nie chce instalować skryptów, ja jestem leniuszek. A takich graczy jak ja jest więcej.
 

DeletedUser

Guest
Owszem, może się pomyliłem, bardzo mnie irytuje te przewijanie i już nie raz się pomyliłem, przy pisaniu posta :/
 

DeletedUser

Guest
Z pewnością zauważyliście, iż powstaje coraz więcej tematów o tym przewijaniu strony. To znak, że trzeba to wprowadzić.
 

DeletedUser7598

Guest
z google chrome skrypty nie działają(przynajmniej mi) więc a tak.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Numery stron pojawiają się po kliknięciu w temat. Dodatkowa numeracja na zewnątrz nie jest konieczna, spowoduje zaśmiecenie podglądu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry