[GRA]Zarządca - Handel

  • Rozpoczynający wątek Sirlords
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o Propozycji?

  • Jestem Za!

    Głosy: 10 90,9%
  • Jestem Przeciw!

    Głosy: 1 9,1%
  • Jest mi to Obojętne!

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich, piszę dziś z propozycją dodania pewnej drobnej, a wiele zmieniającej rzeczy w grze.
Chodzi tu, o ograniczoną możliwość handlu którą daje ci zarządca - pozwala ci to dokonywać transakcji jedynie ze swoimi własnymi wioskami.
Moja propozycja jest taka, aby dołączyć do tego możliwość wyboru na jaki obiekt chcesz wysłać surowce.

Dlaczego obiekt? To bardzo proste, związane jest to przede wszystkim ze światami, gdzie zostały już wprowadzone cuda.
Dalszą propozycją jest to, aby po wprowadzeniu kodu BB miasta, lub np. wyspy na której znajduje się cud, można było przesyłać surowce na miasto/cud od razu z tego panelu.

Weźmy za przykład gracza z 150 miastami, zanim on ustawi i wyśle wszystkie surowce może minąć naprawde dużo czasu.
Weźmy też kulturę za przykład, z innego panelu można włączyć wszyskie dostępne festiwale, czy pochody, więc dla czego nie możnaby podobnej opcji umieścić w handlu?

Proszę oczywiście o rozważenie mojej propozycji,
Pozdrawiam, Sirlords.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10899

Guest
Odp: [GRA]Zarządca - Handel

Przy budowie cudów trzeba się troszkę namęczyć, jest to prestiżowe, dlatego nie widzę sensu wprowadzania pod to ułatwienia.
Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry