[Gra] Zwiększenie limitu przechowywanych łask

  • Rozpoczynający wątek Patroclus
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz zwiększenia limitu "pojemności" magazynu łask?

  • Tak

    Głosy: 28 71,8%
  • Tak, pod pewnymi warunkami(podaj jakie)

    Głosy: 2 5,1%
  • Nie wiem

    Głosy: 2 5,1%
  • Nie

    Głosy: 7 17,9%

  • W sumie głosujących
    39
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Porównajmy sobie następujące sytuacje:
Gracz A czci w 4 miastach jednego Boga - jego łaski sumują się do maks 500
Gracz B czci w 4 miastach 4 różnych Bogów - w każdym mieście jego "magazyn łask" ma 500 jednostek pojemności - łącznie może przetrzymywać na czarną godzinę 2000 łask. Wydaje się to "troszkę" niesprawiedliwe.
W związku z tym postuluję aby w momencie gdy zaczynamy czcić w kolejnym mieście tego samego Boga jego "magazyn łask" powiększał się o określoną ilość. Czy będzie to 500, 250, 100 czy inna ilość łask nie chcę teraz określać - trzeba by się nad tym głębiej zastanowić i przeanalizować, to byłaby robota dla chłopaków z InnoGames.
Co Wy na to?
 

DeletedUser

Guest
popieram, człowiek ma kilkadziesiąt miast (nie mówię o sobie :D) czci w 4 bogów, czyli może przetrzymywać maks. 2000 łask, to naprawdę nie fair :(
 

DeletedUser

Guest
łącznie może przetrzymywać na czarną godzinę 2000 łask. Wydaje się to "troszkę" niesprawiedliwe.

zauważ jednak jedna różnicę: gdy czcisz 1 boga w 4 miastach, łaski nabijają się szybciej. myślę więc że chłopakom z Inno chodziło o 'coś za coś' :)

tak czy inaczej nie mam nic przeciwko. jak wspomniano wyżej propozycja już była, były przedstawiane też różne sposoby zwiększania łask (od liniowego wzrostu, po jakieś skoki przy pewnych warunkach...). jak widać póki co nic nie przeszło :/
 

DeletedUser

Guest
ja jestem za już od pewnego czasu mnie to denerwuje

"coś za coś", więc może mniejsza produkcja łask, a większy magazyn w zależności od decyzji gracza
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie to by sie przydało

obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
Brzmi dobrze, bo szczegolnie na szybkich swiatach gdy przyrosty siegaja 90 na godzine jednak laski sie w wiekszosci raczej marnuja ;)
 

DeletedUser946

Guest
zwiększenie limitu łask ma być na światach bohaterów w 2.0 - więc raczej nie doczekamy się tego na zwykłych światach, bo by bohaterskie straciły na wyjątkowości ;)
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Propozycja już była.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry