1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Grace Land

Dyskusja w 'Prezentacje sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika D-mon, 15. Maj 2010.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. D-mon

D-mon Guest

Grace Land to sojusz dla ludzi z klasą. Siła nie leży w ilości członków lecz w ich jakości czyli w tym jacy są.
    Do sojuszu zapraszamy szczególnie ludzi mających więcej niż 300 punktów, mile widziane normalne nicki. Nie typu Kicia42545
    Zapraszamy osoby szczególnie z kontynentu 57 ale nie pogardzimy graczami z innych odległych kontynentów. W końcu każde wsparcie się przyda.
    Mamy rozbudowane forum oraz miłą atmosferę ale, że sojusz jest nowy brak mu członków.

2. lubiszT0

lubiszT0 Guest

Mało widoczne te napisy masz ;).

Jak chcesz zgrany sojusz to zapraszajcie ludzi grających głównie ofensywnie, tak aby was było nie więcej niż 2 na 1 wyspie (bo takto nie będzie kogo farmić). Zapraszajcie tylk oze swojego kontynentu, bo nawet jak ktoś ma 10x tyle pkt co Ty to on wam tylko podniesie ranking, a w razie ataku, wy mu nie pomożecie, ani on wam.

A nick to tylko nick, on nic nie wnosi do gry więc nie opieraj rekrutacji na nicku ;) Tyle ode mnie, powodzenia ;)

3. D-mon

D-mon Guest

Dzięki za dobre rady zapamiętam je na przyszłość.
    A obrazek rzeczywiście ogólnie wyszedł mi paskudnie ale staram się go poprawić.
    Mam nadzieje, że mi i przyszłym członkom sojuszu będzie się dobrze współpracowało.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.