"gracz jest zablokowany"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2395
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2395

Guest
Witam!
Mam gracza na wyspie ktory zostal zablokowany na 5 dni. Minelo juz z 10 dni a ja nadal nie moge go ani zaatakowac ani szpiegowac. O co chodzi? Kiedy bede mogl go zaatakowac?
 

DeletedUser1360

Guest
Zależy od przyczyn blokady.
po upływie tego terminu gracz powinien sam zgłosić się do suportu w celu odblokowania. Napisz ticket do suportu
 

DeletedUser9694

Guest
Ustawienia > Support

lub forum Dział: Agora > Błędy w Grze ;)
 

DeletedUser

Guest
Podejrzewam, że to jakiś błąd ;)
nie jest to błąd i nie musicie pisać w dziale z błędami w tej sprawie :)
po upływie tego terminu gracz powinien sam zgłosić się do suportu w celu odblokowania. Napisz ticket do suportu
dokładnie, jednak napisać może tylko gracz zablokowany. przyczyn blokad może być wiele, chociażby multikonto: odblokowane może być tylko jedno konto, więc jeżeli gracz się nie zgłasza, nadal konta są zablokowane.
 

DeletedUser2395

Guest
Chodzi o to ze to jest moj znajomy. I po zablokowaniu zrobil sobie drugie konto a te zablokowane zostawil. Wiec jesli gra na dym drugim normalnym i z tym pierwszym zablokowanym nie ma juz wiele wspolnego to czy jest szansa zeby je odblokowac bez jego wkladu w to?
 

DeletedUser

Guest
Pewnie ma czas na zgłoszenie się, jeśli się nie zgłosi to zapewne odblokują.
 

DeletedUser

Guest
Chodzi o to ze to jest moj znajomy. I po zablokowaniu zrobil sobie drugie konto a te zablokowane zostawil. Wiec jesli gra na dym drugim normalnym i z tym pierwszym zablokowanym nie ma juz wiele wspolnego to czy jest szansa zeby je odblokowac bez jego wkladu w to?

To teraz powinien dostać kolejnego bana za multikonto...

A odblokować konto może tylko właściciel jego.
 

DeletedUser

Guest
odblokowanie konta wiązałoby się z tym, że pojawiłoby się multikonto (zablokowane + świeże konto).
 

DeletedUser10003

Guest
sam mialem

sam mialem multi i pisze jak sie nie zgłosi po uplywie kary multi to konto zostanie automatycznie skasowane.
Mam nadzieje ze pomogłem
Pozdrawiam​
 

DeletedUser2395

Guest
No ale jesli dostal bana, (twierdzi ze nie wie za co) to zrobil sobie drugie konto. A tego zbanowanego juz nie uzywa. Wiec jakie multikonto..?
 

DeletedUser

Guest
(twierdzi ze nie wie za co)
mógł napisać ticketa...

A tego zbanowanego już nie używa. Wiec jakie multikonto..?
mówiłem o takiej sytuacji, że chciałby to zablokowane konto odblokować. w inny sposób nie straci ono ochrony przed atakami. a ponieważ ma już jakieś aktywne konto, to te zablokowane nie może zostać odblokowane, bo gdyby tak zrobić byłoby to multikonto.
 

DeletedUser2395

Guest
Noo i wlasnie o taka odp mi chodzilo ;D
ze nie moze stracic ochrony przed atakami bez odblokowania ;]
dzieki ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry