Gracz Roku 2013- Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
x6h3.png

deyr.png



3cy4.png



Konkurs ma na celu wyłonienie jednej osoby z każdego świata, która wyróżniła się swoją postawą i stała się wzorem do naśladowania.



Etapy :
I ETAP - Typowanie kandydatów - 1.12.2013 - 8.12.2013
II ETAP - Czas weryfikacji - 9.12.2013 - 13.12.2013
III ETAP - Głosowanie na kandydatów - 14.12.2013 - 22.12.2013


f8hy.png

1. W konkursie obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
2. W zabawie może brać udział każdy gracz, spełniający jej kryteria opisane w zasadach.
3. Jest to konkurs światowy, a nie ogólnoforumowy, każdy świat ma swój własny temat.
4. Do konkursu mogą być zgłaszani gracze ze światów, które istnieją co najmniej 5 miesięcy i nie zostały zamknięte przed początkiem czerwca 2013. Oznacza to, że w konkursie udział biorą niżej wymienione światy:
JuktasItakaHeraklionGythiumEfez
DelfyKoryntHiperboreaBizancjumAteny
OmegaPsiChiPhiYpsilon
TauSimgaRhoPiOmikron
KsiNyLamdbaAlfaAchilles


2j39.png


1. Musi posiadać konto na Forum oraz mieć napisanych co najmniej pięć postów, aby móc typować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto z co najmniej miesięcznym stażem na świecie, na którym typuje.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego głos zostanie odrzucony.

74gv.png



1. Osoba wytypowana na Gracza roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem.
2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum.

87g2.png



1. Jedna osoba może wytypować dwóch graczy z danego świata tylko jeden raz, podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
c) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Typujemy w temacie światowym, w którym odbywa się głosowanie.
2. Jeśli osoba wytypowana nie wyraża zgody na branie udziału w konkursie powinna powiadomić o tym poprzez napisanie posta w tym temacie, oraz poprzez wysłanie PW informacyjnego do prowadzącego konkurs na danym świecie ( Elastynka lub krzyzak)
3. Swoich typów nie można zmieniać, jeśli już raz post został napisany nie może zostać edytowany, usunięty oraz automatycznie połączony, a tym samym typy nie mogą ulec zmianie.
4. W temacie zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy - wszelkie takie wykroczenia będą odpowiednio "nagradzane". Do dyskusji na temat konkursu można przystąpić w tym temacie.
5. Zabrania się typowania własnej osoby na Gracza Roku 2013.
6. Wszelkie pytania należy zgłaszać do Opiekunów Konkursu podając nazwę świata, na którym problem/pytanie/niejasność wystąpiły.

plok.png


1. Głos możne oddać każdy zarejestrowany na forum gracz.
2. W dniu rozpoczęcia głosowania, na każdym świecie, w wątku poświęconym konkursowi utworzona zostanie ankieta. Oddany w ankiecie głos należny potwierdzić postem, w którym podajemy wybranego przez nas kandydata.
3. Każdemu graczowi przysługuje jeden głos do oddania na danym świecie. Oddany głos nie możne być usunięty ani zmieniony.

7170.png



1. W przypadku Remisu głosowanie zostanie powtórzone, z uwzględnieniem tylko graczy, którzy otrzymali taką sama ilość głosów.
2. Remis odbywać się będzie za pomocy ankiety publicznej trwającej 3 dni.


fdfo.png


Unikatowa ranga, dzięki której każdy dowie się, że jesteś wyjątkowym i szanowanym graczem!

gracz71.png


150 sztuk złota, 20 punktów reputacji oraz przyspieszona produkcja dowolnie wybranego surowca o 50% na 48 godzin na wygranym świecie

Zgłaszając się do konkursu każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie trwania zabawy i w formie jej odpowiadającej.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do opiekunów konkursu Elastynka (światy: Achilles, Bizancjum, Chi, Delfy, Efez, Heraklion, Hiperborea, Korynt, Lambda, Omikron, Psi, Tau, Ypsilon) lub krzyzakp (światy:Alfa, Ateny, Gythium, Itaka, Juktas, Ksi, Ny, Omega, Phi, Pi, Rho, Sigma).
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

Formiones - moje guru i człowiek, bez ktorego nie opłacałoby sie czytać FO :D
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

Polanus - lepszy pod jego światłym przewodnictwem COSA Heliosa wybudował 4 cuda i wygrała ten świat:)
 
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

Polanus - lepszy pod jego światłym przewodnictwem COSA Heliosa wybudował 4 cuda i wygrała ten świat:)
Lizus!
Zabierz się za grę i nie pisz tutaj głupot.
To sojusz wygrał i nie tak jak chciałem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Formiones - moje guru i człowiek, bez ktorego nie opłacałoby sie czytać FO :D
Coś w tym jest ;)
Ale nie zagłosuję na Formiones., wskażę Polishshinobi jako najlepszego atakującego, bo to najtrudniejsza ze sztuk.
Statystyki mówią same za siebie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15965

Guest
podejrzewam, że moim przeciwnikom marzy się, bym wypowiedział się tu i dał głos na siebie ;-)
Rozczaruję was. Też daje głos na Polishshinobiego z tych samych powodów co Polanus

Kunścika prawdopodobnie bardzo boli, ze jego nikt nie bedzie chciał wytypować. A przecież marzy o tym bym go uznał za dobrego gracza. Faktycznie dopiero teraz doczytałem regulamin, gracz typowany musi mieć konto na Forum a co do Polishshinobi nie mam pewności, czy ma. Można podać dwa typy, drugi mój typ to GMKGMK - był swego czasu na Bizancjum top1 agresorów, top1 wojowników, top1 graczy. Jako jeden z niewielu zdobył odznaczenie władcy wysp. Daje dobre rady na forum koalicji i widac, że ma mir u ludzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

Chcę zgłosić 2 poważne kandydatury w konkursie, ale nie wiem czy się przebiję przez ten spam.
Kolejność alfabetyczna.
NorbiF - za wielkie zaangażowanie, ogromna pracę dla sojuszu, pomysły które nie pozwalały się tu nudzić i na koniec rezygnację z odznaczenia Zdobywcy świata na rzecz innych.
Scypion Afrykanski - za przeprowadzenie sojuszu (sporej grupy ludzi grających wspólnie od początku) przez liczne rafy tego świata do wygranej, za sposób zarządzania, który spowodował, że staliśmy się jednością.

Mój nick w grze: Żywia
 
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

O Scypion Afrykański zbierałem opinie na długo przed nawiązaniem współpracy Synergia z CH.
To był mój dyplomatyczny obowiązek aby wiedzieć kto pociąga za nitki na Bizancjum.
Zaufałem opiniom innych i się nie zawiodłem.
Jak najbardziej to poważny zawodnik i kandydatura.

NorbiF poznałem jako gracza z emocjami, ale walka o sojusz jest emocjonująca.
Do tego okazał się twardzielem nie tylko w pysku.
Również graczem, który gra i ma honor.
To rzadka cecha.
 
Ostatnia edycja:
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

Typuje Scypion Afrykanski -
-Lord Stark,
-wszystko chce osiagac zgodnie z dekalogiem,
-Kszystof Jarzyna ze Szczecina
-nie okalamal - w najgorszym wypadku nie powiedzial wszystkiego
-nie krzyknal - w najgorszym wypadku uzyl wykrzyknika
-szanuja go nawet we wrogich obozach
-jako jeden z trzech ma wedlug mnie szanse w skali wszystkich swiatow dostac cale poparcie Bizancjum(poza wyjatkami malymi) i miec realne szanse zwyciestwa

Typuje Polanus
-krotko znam ale odnosze wrazenie ze wszystko tak samo jak u Scypiona + tez jako jeden z trzech ma szanse na poparcie Bizancjum i miec realne szanse na zwyciestwo.

A nawet jesli po zlosci ktos ich nie poprze to i tak nikt wiecej poparcia na Bizancjum od nich nie dostanie bo nikt inny nie ma tylu aktywnych graczy za soba a tym bardziej aktywnych na FO.

Mozna typowac tylko dwoch i tylko dlatego tylko nie typowalem kakudo bo przed kakudo jeszcze duzo innych laur lacznie z korona i nie wybiera sie na emeryture:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

Sorry ale urzadzacie tu niezle lizodupstwo;)
Nikt sie nie zna ale na siebie glosuja jacy to wspaniali;)
No ale wasza sprawa wg mnie scypion jest ok ale polanus czy tam polish shinobi to hmm dorobkiewicze obrzerzy. Wg mnie zadne to postacie bizancjum ale to moja wlasna sprawa oczywiscie bez obrazy ale wg mnie niczym zbytnim sie nie przysluzyli na bizancjum. Gdyby nie to ze shinobi to top 1 ataku a polanus soe teraz wypowiada na forum w zyciu byscie o nich nie wiedzieli bo specjalnie nie rzucaja sie w oczy. Ja akurat polanusa znam bo dIelimy morze ;) ale reszta gracze m54 55 44 45 43 maja pojecie kto to jest. Ale mowie chlopaki bez obrazy. Ja jak bym mial dawac typy to bym dal tak
Kakudo od was bo to wojownik konkretny o czym mialem okazje sie przekonac.
Scypion tez moze byc. Miczdiukanan za akcje na niszczyciela. I yoszko bo ostatnio mi bardzo pomogl;)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

Ja bym sie z Toba Mizi nie zgodzil, polishshinobi nie znam ale TOP1 ataku mowi za siebie, a polanusa znam juz dlugo i pamietam ze prowadzil Cose, potem BH i teraz , choc to juz raczej nie jego zasluga prowadzi sojusz ktory ma 4 cuda. Moje typy sa jednak inne, niestety na jednego nie moge zaglosowac ze wzgledow regulaminowych a na drugiego z moralnych ( wszyscy wiedza o co chodzi ).
Nr 1 - Yoszko - podlozyl podwaliny pod najlepiej zoorganizowany sojusz na Bizancjum
Nr 2 - NorbiF - nie zepsuł tego co stworzyl Yoszko a nastepnie umiejetnie prowadzil sojusz ktory jest teraz wraz z BH wlascicielem 4 cudow i podejrzewam ze za chwile organizacja w BH bedzie zblizona do tej z Synergii.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

Moje propozycje:
-miczdiukan,Gen.Ataku TBK,a teraz TRIARII,wspaniały strateg,wolnomyśliciel,wszystkie koordynowane przez niego akcje były świetną zabawą:Wyspa w słońcu,Chaos,Mów prawdę itd.,finezja,precyzja,liczę na więcej micz;
micz z Tobą budowa wojsk ma sens,dla Ciebie dziewczyny zdobią ognie kwiatkami;
-Baster82Polska,Gen.Obrony TBK,potem Dyplomata TBK,Dyplomata TRIARII,nietuzinkowa osobowość,"żelazna ręka" i "gołębie serce",autor wielu pomysłów wdrożonych,które miały wielki wpływ na pozycję TRIARII na świecie Bizancjum,znacie Go też z FO,ma "cięty język" i dobrze...a i poeta jego poemat jest na FO (Syt.na BIz.str.131),dla Ciebie dziewczyny zdobią biremy serduszkami;:cool:
Chciałabym jeszcze zgłosić gracza z obozu przeciwnego ale ograniczenie nie pozwala,trudno.Może ktoś inny dostrzeże tą "perełkę".
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

Zdecydowanie Scypion Afrykański i NorbiF
 

DeletedUser17564

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

Nie będę oryginalny:

1) Scypion - bardzo konkretny przywódca Synergii, obecnie radny sojuszu który wybudował 4 cudaki. Przez półtora roku gry nie widziaem ani razu żeby ktoś go wyprowadził z równowagi, ani razu nie dał się ponieść emocjom, potrafił w krytycznych momentach wziąć sprawy w swoje ręce i wyprostować wiele kryzysów.

2) NorbiF - świetny strateg, doskonałe akcje off, między innymi dzięki jego doświadczeniu udało się Synergii, mimo że była 4 siłą w EC, wybudować dwa cuda a następnie doprowadzić do fuzji z CH która zakończyła się wybudowaniem 4 cudów.

Obaj mają olbrzymi wkład w sytuację w której znalazła się dziś szeroka koalicja CH czyli bardzo duża szansa na wybudowanie w przyszłości 7 cudów świata.

Kajo1977
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

Zdecydowanie Baster82Polska
dyplomacja najwyższej klasy ,

a osoby które zniszczyły swój sojusz nadal piszą do mnie .......
a nie mogą zrozumieć że to dla Tych ludzi jestem w Triarii
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

1. Baster82Polska Najlepszy (wg mnie i pewnie wielu innych graczy) dyplomata na tym świecie.
2. tu chyba bede oryginalny bo nie widziałem żeby ktoś typował: Aleksander I Macedoński Najlepszy wódz jakiego spotkałem na grepolis
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

1.gmkgmk.Jak już napisał Formiones,gmkgmk był top 1 w pkt,atakujących i obrońcach.Był też pierwszym przywódcą sojuszu dominującego na Bizancjum.
2.A tu oryginalnie:Panda917277.Najlepszy gracz pod względem pkt obrony w TRIARII.

nick w grze:klubowicz1
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16367

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

1. mirasspol - ponieważ jako debiutant zaszedł tam gdzie jest dzisiaj, przez rok gry i to bez nadużywania karty kredytowej.
2. SIWKA1405 - ponieważ jest zdecydowanie najmocniejszym graczem VOD i nr 4 w ataku.

nick w grze: bolekAW
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

Ja pierdziele większej wazeliny niż w tym wątku to nie widziałem.

Ja bym zagłosował na Niszczyciela ale niestety wcisnął restart :)

Pierwszy typ Marta996 za całokształt :)
Drugi na Sasio przekozak w offie i ratował mi tyłek jak miałem 2 miasta na krzyż :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum

3cy4.png


na świecie Bizancjum

zostaje NorbiF


fdfo.png


Unikatowa ranga, dzięki której każdy dowie się, że jesteś wyjątkowym i szanowanym graczem!

gracz71.png


150 sztuk złota, 20 punktów reputacji oraz przyspieszona produkcja dowolnie wybranego surowca o 50% na 48 godzin na wygranym świecie

Gracze proszeni są o kontakt poprzez PW z [profil]krzyzakp[/profil] w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry