1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Gracz Roku 2013- Chi

Dyskusja w 'Chi' rozpoczęta przez użytkownika Elastynka, 30. Lis 2013.

1. TheJacob

TheJacob

Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Nie wiem czy mogę głosować, ale jeśli tak, lub jeśli bym mógł, to osobą wytypowaną przeze mnie byłby na pewno Pydyntyn. Mocno ogarniał nie tylko sojusz, ale też jako gracz. No i przede wszystkim dawał mocną motywację, by mimo wszystko walczyć z wrogiem.

2. gregorek1900

gregorek1900

Witajcie :) Wpadłem tylko na chwilkę oddać głosik :) Oczywiście głosuję na Pydyntyna :) Pozdrawiam wszystkich i życzę dalszych sukcesów w grze ( o ile jeszcze coś można na tym serwie osiągnąć) :)

3. lysy1990

lysy1990

już Endriu nie płacz, bo widzę, że znowu nie trybi w mózgu :eek:

Z racji tego, że można wytypować dwóch kandydatów, to ja dopisuję Locji Szatan, który też masę czasu poświęcił sojuszowi, może i jest starym zgredem (haha) ale gościu z niego w porządku :cool: pozdro locek klocek

4. Elastynka

Elastynka Guest

na świecie Chi

zostaje Pydyntyn

Unikatowa ranga, dzięki której każdy dowie się, że jesteś wyjątkowym i szanowanym graczem!

150 sztuk złota, 20 punktów reputacji oraz przyspieszona produkcja dowolnie wybranego surowca o 50% na 48 godzin na wygranym świecie

Gracze proszeni są o kontakt poprzez PW z [profil]krzyzakp[/profil] w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 27. Gru 2013
  5. izinho

izinho

Gratulacje :)

6. TataXXL

TataXXL Guest

Gratki Marcin :))

7. Fanny

Fanny Guest

To dopiero niespodzianka :D gratulacje :)

8. Pydyntyn

Pydyntyn Guest

Dziękuję bardzo za wyróżnienie lecz jestem tylko jednostką , a jednostka nigdy nic by nie osiągnęła w grze zespołowej nawet jak by bardzo się starała, to sojusz dał mi zaplecze do działań a ja tylko starałem się je efektywnie wykorzystać , bez sojuszu tylko pył i powietrze by po mnie został, więc mój ukłon w ich stronę bo to oni tak naprawdę pracowali na ten tytuł.
    Wypadało by ukłonić się również w stronę przeciwników bo wielu zacnych tam graczy gra i grało z Endriu czasem "darłem koty" (to przez impuls) ale niewątpliwie też na ten tytuł zasługuje był w nieco z grubsza innej sytuacji i potrafił ładnie wszystko zorganizować by stawiać efektywny opór a nawet przejść do kontrofensywy.
    Reasumując za ikonkę dziękuję choć powołany do niej się nie czuję , byt jednostki od ogółu zależy więc wszystkim się ona należy :)
    I czekamy aż zamkną nam drzwi, świata wielkich wojowników Chi

Slietie i Sisi lubią to.
  9. mrstasio1717

mrstasio1717

Nie no cacy :)
    Gratuluje :cool:

Do góry