Gracz Roku 2013- Chi

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
x6h3.png

deyr.png



3cy4.png



Konkurs ma na celu wyłonienie jednej osoby z każdego świata, która wyróżniła się swoją postawą i stała się wzorem do naśladowania.



Etapy :
I ETAP - Typowanie kandydatów - 1.12.2013 - 8.12.2013
II ETAP - Czas weryfikacji - 9.12.2013 - 13.12.2013
III ETAP - Głosowanie na kandydatów - 14.12.2013 - 22.12.2013


f8hy.png

1. W konkursie obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
2. W zabawie może brać udział każdy gracz, spełniający jej kryteria opisane w zasadach.
3. Jest to konkurs światowy, a nie ogólnoforumowy, każdy świat ma swój własny temat.
4. Do konkursu mogą być zgłaszani gracze ze światów, które istnieją co najmniej 5 miesięcy i nie zostały zamknięte przed początkiem czerwca 2013. Oznacza to, że w konkursie udział biorą niżej wymienione światy:
JuktasItakaHeraklionGythiumEfez
DelfyKoryntHiperboreaBizancjumAteny
OmegaPsiChiPhiYpsilon
TauSimgaRhoPiOmikron
KsiNyLamdbaAlfaAchilles


2j39.png


1. Musi posiadać konto na Forum oraz mieć napisanych co najmniej pięć postów, aby móc typować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto z co najmniej miesięcznym stażem na świecie, na którym typuje.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego głos zostanie odrzucony.

74gv.png



1. Osoba wytypowana na Gracza roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem.
2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum.

87g2.png



1. Jedna osoba może wytypować dwóch graczy z danego świata tylko jeden raz, podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
c) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Typujemy w temacie światowym, w którym odbywa się głosowanie.
2. Jeśli osoba wytypowana nie wyraża zgody na branie udziału w konkursie powinna powiadomić o tym poprzez napisanie posta w tym temacie, oraz poprzez wysłanie PW informacyjnego do prowadzącego konkurs na danym świecie ( Elastynka lub krzyzak)
3. Swoich typów nie można zmieniać, jeśli już raz post został napisany nie może zostać edytowany, usunięty oraz automatycznie połączony, a tym samym typy nie mogą ulec zmianie.
4. W temacie zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy - wszelkie takie wykroczenia będą odpowiednio "nagradzane". Do dyskusji na temat konkursu można przystąpić w tym temacie.
5. Zabrania się typowania własnej osoby na Gracza Roku 2013.
6. Wszelkie pytania należy zgłaszać do Opiekunów Konkursu podając nazwę świata, na którym problem/pytanie/niejasność wystąpiły.

plok.png


1. Głos możne oddać każdy zarejestrowany na forum gracz.
2. W dniu rozpoczęcia głosowania, na każdym świecie, w wątku poświęconym konkursowi utworzona zostanie ankieta. Oddany w ankiecie głos należny potwierdzić postem, w którym podajemy wybranego przez nas kandydata.
3. Każdemu graczowi przysługuje jeden głos do oddania na danym świecie. Oddany głos nie możne być usunięty ani zmieniony.

7170.png



1. W przypadku Remisu głosowanie zostanie powtórzone, z uwzględnieniem tylko graczy, którzy otrzymali taką sama ilość głosów.
2. Remis odbywać się będzie za pomocy ankiety publicznej trwającej 3 dni.


fdfo.png


Unikatowa ranga, dzięki której każdy dowie się, że jesteś wyjątkowym i szanowanym graczem!

gracz71.png


150 sztuk złota, 20 punktów reputacji oraz przyspieszona produkcja dowolnie wybranego surowca o 50% na 48 godzin na wygranym świecie

Zgłaszając się do konkursu każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie trwania zabawy i w formie jej odpowiadającej.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do opiekunów konkursu Elastynka (światy: Achilles, Bizancjum, Chi, Delfy, Efez, Heraklion, Hiperborea, Korynt, Lambda, Omikron, Psi, Tau, Ypsilon) lub krzyzakp (światy:Alfa, Ateny, Gythium, Itaka, Juktas, Ksi, Ny, Omega, Phi, Pi, Rho, Sigma).
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Głosować można od jutra ale tez głosuję na Pydyntyn
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Głosuję na gracza Pydyntyn
 

DeletedUser17086

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Oczywiście że Endriu82 :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Oddaje swój głos na gracza Pydyntyn ;)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Najlepszy gracz Chi to Pydyntyn
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Gracz roku i nie tylko ;)
Endriu82
 
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Tu nie ma co wybierać, legendą świata CHI jest Pydyntyn, najlepszy dowódca Grepolis, 3 razy w roku pijany (w dni powszednie, w niedzielę i w święta) ale no bywa :cool: pozdro Marcin
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Skasowałam konto prawie miesiąc temu ,ale prawdopodobnie jeszcze jest :D jaka płaca ,taka praca prawda administracjo :D
Skoro jest to wytypuję :)
a: Cytrus 35
b: lysy1990
b:leszczyna7
c: jego szczegółowe matematyczne wyliczenia i zaangażowanie pomogły w wygraniu św.CHI
c:drugie typowanie gracz : leszczyna7 , z nią akcje jakiekolwiek były świetną zabawą i czystą przyjemnością :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

wielu by można było typować bo wielu zasługuje na to lecz biorąc pod uwagę to, że długo musieli borykać się z przeciwnościami idąc w zapomnieniu obok naszego sojuszu by w końcu do niego dołączyć, me typy to dwa szlachetne serca które nigdy się nie poddawały , z dystansem do wszystkiego podchodziły i zawsze czym tylko mogli służyli :
1.)juras2012
2.)wujo6

to trudny wybór spośród tylu wspaniałych kandydatów i spory dylemat ale za ofiarność tych dwóch ziomali należy im się ten tytuł.

Łysy również pozdro dla BKS Twego ukochanego klubu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

@Cytrus35 moja droga :)
to nie konkurs pt kogo lubie najbardziej a na Gracza Roku :p

gdyby to ode mnie zalezalo trojka wygladala by nastepujaco:
1) czarnawdowa1984 - za to ze ZAWSZE byla/jest na posternuku - poprostu niezastapiana :)
gdyby nie wdowka sojusz nasz pewnie dawno by juz nie istnial :) wdowko jestes wielka :) tzn sercem :D
2) Michalis the Great - mimo ze nie gra z nami chcialbym go wyroznic. serducho przede wszystkim. nie jedna nocka zarwana.
gdyby gral moze byl by na wyzszym miejscu :) i wtedy bym napisal to samo co przy wdowce :D tj gdyby nie on sojusz dawno by juz padl. no ale go nie ma a sojusz nie padl - wciaz pada :D
3) Pydyntyn - za to ze doprowadzil swoj sojusz do zwyciestwa. generalnie nie do konca mi sie wszystko podobalo i wg mnie nie do konca wszystko bylo czysto ale DOPROWADZIL SOJUSZ DO ZWYCIESTWA. gdyby nie on to sojusz camorra juz dawno by nie istnial. czapki z glow bo koles poswiecil dla tego sojusz naprawde duzo. moim zdaniem az za duzo
4) Sergiax - mimo ze swego czasu bylo ostro miedzy nami to pelen szacun za decyzje, czyli zrezygnowanie z tej sztucznej korony. mysle ze malo osob bylo by w stanie to zrobic
5) kazdy kto dotrwal do tego momentu a takze paru tych ktorzy zrezygnowali po drodze.

Czekam na koniec swiata....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

@Cytrus35 moja droga :)
to nie konkurs pt kogo lubie najbardziej a na Gracza Roku :p

gdyby to ode mnie zalezalo trojka wygladala by nastepujaco:
1) czarnawdowa1984 - za to ze ZAWSZE byla/jest na posternuku - poprostu niezastapiana :)
gdyby nie wdowka sojusz nasz pewnie dawno by juz nie istnial :) wdowko jestes wielka :) tzn sercem :D
2) Michalis the Great - mimo ze nie gra z nami chcialbym go wyroznic. serducho przede wszystkim. nie jedna nocka zarwana.
gdyby gral moze byl by na wyzszym miejscu :) i wtedy bym napisal to samo co przy wdowce :D tj gdyby nie on sojusz dawno by juz padl. no ale go nie ma a sojusz nie padl - wciaz pada :D
3) Pydyntyn - za to ze doprowadzil swoj sojusz do zwyciestwa. generalnie nie do konca mi sie wszystko podobalo i wg mnie nie do konca wszystko bylo czysto ale DOPROWADZIL SOJUSZ DO ZWYCIESTWA. gdyby nie on to sojusz camorra juz dawno by nie istnial. czapki z glow bo koles poswiecil dla tego sojusz naprawde duzo. moim zdaniem az za duzo
4) Sergiax - mimo ze swego czasu bylo ostro miedzy nami to pelen szacun za decyzje, czyli zrezygnowanie z tej sztucznej korony. mysle ze malo osob bylo by w stanie to zrobic
5) kazdy kto dotrwal do tego momentu a takze paru tych ktorzy zrezygnowali po drodze.

Czekam na koniec swiata....
Endriu mój drogi ;) gdybym typowała najsympatyczniejszego wroga ,byłbyś Ty ;)
Niestety typujemy najlepszych graczy i typuję lysego ,nikt jak on nie potrafił obliczyć aby podbić miasto :)a to że jest moim ulubieńcem nie ma tu nic do rzeczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

5) kazdy kto dotrwal do tego momentu a takze paru tych ktorzy zrezygnowali po drodze.

Czekam na koniec swiata....

bardzo mądre słowa Endriu ten piąty ptk. powinien być najwyżej :) po za tym dziękuję , nie spodziewałem się zbytnio uznania w Twych oczach, tym bardziej mi miło, co do czasu to masz rację za dużo tu spędziłem dlatego umrę wraz ze światem prawdopodobnie na zawsze. Ale mniejsza z tym wracając do tego cytatu co z Twej wypowiedzi wyróżniłem to zgadzam się w stu procentach wszyscy są mega a szczególnie Ci co po Twej stronie dalej walczą ,bo łatwo będąc na "wygranej " pozycji grać , uciemiężenie , brak zapału u sojuszników i osamotnienie a w sercu chęć walki mimo iż pod wiatr czynią z tych co się w Twym sojuszu ostali wielkich ludzi, szacun za to i jak by nie było okazji już to dziękuję Wam wszystkim za wspólną grę i super zabawę i moim sojusznikom jak i przeciwnikom , to dzięki ich zapałowi tyle wrażeń ten świat dał i nawet jak już zamkną nam świata drzwi to do ostatnich mych dni będę Was pamiętał , wielkich ludzi , wojowników z Chi
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

haha szefie dzieki za wyróznienie na lami aż na pw mnie te wiesci doszły ja oczywiscie zagłosuje na pydyntyna ale szacun dla całej ekipy juz takiej nie będe miał
gracz nr 1 pydyntyn
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Łukasz. trzymaj kontakty jeszcze razem zagramy na innym świecie a Pyduś też dołączy, przecież nie wytrzyma długo bez zarywania nocek i naparzania , na to liczę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Powinien powstać świat "Camorra" o podobnych ustawieniach :)
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

spoko zobaczymy może kiedyś plansza na pewnym świecie będzie tak samo kolorowa jak na chi i znowu spotkam naszą ekipe kto wie :)))było pięknie
 
Do góry