Gracz Roku 2013- Chi

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17885

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Nie wiem czy mogę głosować, ale jeśli tak, lub jeśli bym mógł, to osobą wytypowaną przeze mnie byłby na pewno Pydyntyn. Mocno ogarniał nie tylko sojusz, ale też jako gracz. No i przede wszystkim dawał mocną motywację, by mimo wszystko walczyć z wrogiem.
 

DeletedUser14121

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Witajcie :) Wpadłem tylko na chwilkę oddać głosik :) Oczywiście głosuję na Pydyntyna :) Pozdrawiam wszystkich i życzę dalszych sukcesów w grze ( o ile jeszcze coś można na tym serwie osiągnąć) :)
 
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

już Endriu nie płacz, bo widzę, że znowu nie trybi w mózgu :eek:

Z racji tego, że można wytypować dwóch kandydatów, to ja dopisuję Locji Szatan, który też masę czasu poświęcił sojuszowi, może i jest starym zgredem (haha) ale gościu z niego w porządku :cool: pozdro locek klocek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

3cy4.png


na świecie Chi

zostaje Pydyntyn


fdfo.png


Unikatowa ranga, dzięki której każdy dowie się, że jesteś wyjątkowym i szanowanym graczem!

gracz71.png


150 sztuk złota, 20 punktów reputacji oraz przyspieszona produkcja dowolnie wybranego surowca o 50% na 48 godzin na wygranym świecie

Gracze proszeni są o kontakt poprzez PW z [profil]krzyzakp[/profil] w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

To dopiero niespodzianka :D gratulacje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Dziękuję bardzo za wyróżnienie lecz jestem tylko jednostką , a jednostka nigdy nic by nie osiągnęła w grze zespołowej nawet jak by bardzo się starała, to sojusz dał mi zaplecze do działań a ja tylko starałem się je efektywnie wykorzystać , bez sojuszu tylko pył i powietrze by po mnie został, więc mój ukłon w ich stronę bo to oni tak naprawdę pracowali na ten tytuł.
Wypadało by ukłonić się również w stronę przeciwników bo wielu zacnych tam graczy gra i grało z Endriu czasem "darłem koty" (to przez impuls) ale niewątpliwie też na ten tytuł zasługuje był w nieco z grubsza innej sytuacji i potrafił ładnie wszystko zorganizować by stawiać efektywny opór a nawet przejść do kontrofensywy.
Reasumując za ikonkę dziękuję choć powołany do niej się nie czuję , byt jednostki od ogółu zależy więc wszystkim się ona należy :)
I czekamy aż zamkną nam drzwi, świata wielkich wojowników Chi
 
Do góry