Gracz Roku 2013- Heraklion

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
x6h3.png

deyr.png



3cy4.png



Konkurs ma na celu wyłonienie jednej osoby z każdego świata, która wyróżniła się swoją postawą i stała się wzorem do naśladowania.



Etapy :
I ETAP - Typowanie kandydatów - 1.12.2013 - 8.12.2013
II ETAP - Czas weryfikacji - 9.12.2013 - 13.12.2013
III ETAP - Głosowanie na kandydatów - 14.12.2013 - 22.12.2013


f8hy.png

1. W konkursie obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
2. W zabawie może brać udział każdy gracz, spełniający jej kryteria opisane w zasadach.
3. Jest to konkurs światowy, a nie ogólnoforumowy, każdy świat ma swój własny temat.
4. Do konkursu mogą być zgłaszani gracze ze światów, które istnieją co najmniej 5 miesięcy i nie zostały zamknięte przed początkiem czerwca 2013. Oznacza to, że w konkursie udział biorą niżej wymienione światy:
JuktasItakaHeraklionGythiumEfez
DelfyKoryntHiperboreaBizancjumAteny
OmegaPsiChiPhiYpsilon
TauSimgaRhoPiOmikron
KsiNyLamdbaAlfaAchilles


2j39.png


1. Musi posiadać konto na Forum oraz mieć napisanych co najmniej pięć postów, aby móc typować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto z co najmniej miesięcznym stażem na świecie, na którym typuje.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego głos zostanie odrzucony.

74gv.png



1. Osoba wytypowana na Gracza roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem.
2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum.

87g2.png



1. Jedna osoba może wytypować dwóch graczy z danego świata tylko jeden raz, podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
c) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Typujemy w temacie światowym, w którym odbywa się głosowanie.
2. Jeśli osoba wytypowana nie wyraża zgody na branie udziału w konkursie powinna powiadomić o tym poprzez napisanie posta w tym temacie, oraz poprzez wysłanie PW informacyjnego do prowadzącego konkurs na danym świecie ( Elastynka lub krzyzak)
3. Swoich typów nie można zmieniać, jeśli już raz post został napisany nie może zostać edytowany, usunięty oraz automatycznie połączony, a tym samym typy nie mogą ulec zmianie.
4. W temacie zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy - wszelkie takie wykroczenia będą odpowiednio "nagradzane". Do dyskusji na temat konkursu można przystąpić w tym temacie.
5. Zabrania się typowania własnej osoby na Gracza Roku 2013.
6. Wszelkie pytania należy zgłaszać do Opiekunów Konkursu podając nazwę świata, na którym problem/pytanie/niejasność wystąpiły.

plok.png


1. Głos możne oddać każdy zarejestrowany na forum gracz.
2. W dniu rozpoczęcia głosowania, na każdym świecie, w wątku poświęconym konkursowi utworzona zostanie ankieta. Oddany w ankiecie głos należny potwierdzić postem, w którym podajemy wybranego przez nas kandydata.
3. Każdemu graczowi przysługuje jeden głos do oddania na danym świecie. Oddany głos nie możne być usunięty ani zmieniony.

7170.png



1. W przypadku Remisu głosowanie zostanie powtórzone, z uwzględnieniem tylko graczy, którzy otrzymali taką sama ilość głosów.
2. Remis odbywać się będzie za pomocy ankiety publicznej trwającej 3 dni.


fdfo.png


Unikatowa ranga, dzięki której każdy dowie się, że jesteś wyjątkowym i szanowanym graczem!

gracz71.png


150 sztuk złota, 20 punktów reputacji oraz przyspieszona produkcja dowolnie wybranego surowca o 50% na 48 godzin na wygranym świecie

Zgłaszając się do konkursu każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie trwania zabawy i w formie jej odpowiadającej.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do opiekunów konkursu Elastynka (światy: Achilles, Bizancjum, Chi, Delfy, Efez, Heraklion, Hiperborea, Korynt, Lambda, Omikron, Psi, Tau, Ypsilon) lub krzyzakp (światy:Alfa, Ateny, Gythium, Itaka, Juktas, Ksi, Ny, Omega, Phi, Pi, Rho, Sigma).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Heraklion

a) Nie taka święta
b) xCasanti
c) Jest to gracz, który prowadzi najlepszy sojusz na tym świecie. Mimo iż prowadzi go twardą ręką, żeby sojusz utrzymywał się w top, to na forum wprowadza przyjacielską atmosferę, która sprawia, że ma się ochotę grać w grepolis! Jest zawsze gotowy do pomocy każdemu, o każdej porze dnia, a często i nocy. Potrafi grać do późnych godzin nocnych, aby pomóc sojusznikowi, co jest rzadko spotykane! A co najważniejsze- potrafi zrozumieć drugą osobę, bo widzi, że Grepolis to gra, a nie cały świat! Zdecydowanie zasługuje na miano GRACZA ROKU 2013!
 

DeletedUser20504

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Heraklion

Ja mogę wyznaczyć do nagrody roku jedynie jedną osobę>JEST NIĄ SirCichyBob z sojuszu Niepokorni ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja mogę wyznaczyć do nagrody roku jedynie jedną osobę>JEST NIĄ SirCichyBob z sojuszu Niepokorni ;)
DAMIAN JEST NAJJJJJJ BARDZIEJ ZASŁUGUJĄCĄ OSOBĄ NA TO MIANO
 

DeletedUser15875

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Heraklion

Jako że mój poprzednik nie miał minimalnych 5 postów ja zgłoszę kandydata ;)

a) grader

b) SirCichyBob

c) Gracz ten jest wielkim autorytetem dla mnie i myślę że dla wielu innych osób. Nie dość że nigdy nie odmówił jeszcze nikomu pomocy, zawsze służy dobrą radą. Nie boi się podejmować walki z silniejszymi od niego, walczy czasami sam na froncie bez pomocy, chodź sojusz Niepokorni nie opuszcza nikogo w potrzebie. Wraz z godnymi zaufania ludźmi, założycielami, pełni pieczę nad sojuszem Niepokorni. Gracz ten posiada wysoką kulturę osobistą, oraz wiele innych pozytywnych cech. Jedną z nich jest świetna znajomość strategi oraz nieustępliwość w dążeniu do celu. Potrafi świetnie planować oraz rozpracowywać graczy. Jest to świetny kandydat na gracza 2013r. !

Trzymam kciuki :D
 
Odp: Gracz Roku 2013- Heraklion

Nick - OsZczepCS
Znów cięzko było wybrać ,ale moje typy nie powinni zaskakiwać nikogo z kim gram:
1.adam0105 - bez wątpienia jeden z najlepszych graczy na Heraklionie.Na początku serwera byliśmy przeciwnikami ,potem jednak już po jednej stronie.Wielokrotnie udowodnił swoje umiejętności przy tym ma specyficzne poczucie humoru.Gdy ktoś zapytał "Jak ty to robisz?" odpisał "Jak mi się nudzi to jemu pakuje dla sportu..." ,a gracz nie był to słaby.
2.Don Padre - Umiejętności minimalnie mniejsze ,ale też ogromne przy tym pomoc każdemu kto tylko o nią poprosi.Najlepszy kumpel na grepo odkąd gram.Akcje z nim to sama przyjemność.(Lubi miasta Residentów)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Heraklion

Zgłaszający **Tony Montana**

Mój typ to Duch Oceanu

Zamiast argumentów ,użyłem pióra ,by opisać uczucia jakim darzy go sojusz i bezdomne dzieci ,dla których prawdziwym domem stało Się Grepolis ;)


Spośród tych knowań bezdusznych wokół
masy nijakiej ,bez pomysłu ,polotu
z Heraklionu mroków chaosu
wyłania się postać na gracza roku

Dla jednych jak matka co niańczy i karmi
dla innych ojciec co zgani byś farmił
dziadek co ciekawe rzeczy opowie
o wojnach ,spiskach ,kto z kim był w zmowie

Jak trzeba to tupnie ,krzyknie, zwymyśla
innym razem to spokoju przystań
że Grepolis poświęcił życie
niektórzy się dziwią,nie tak pod 'sufitem"?

24 na co dzień w Grepo
czy to dzień zwykły czy może święto
że jest The billem to nic nie znaczy
my nie wstydzimy się swego Taty :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Heraklion

Ja swój głos chcę oddać na.....

Duch Oceanu

Świetny gracz oraz ...spoko facet ;-)
Poza tym kieruje najlepszym sojuszem ;-)
 

DeletedUser18244

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Heraklion

........xCasanti............
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Heraklion

Pierwszy typ
a) swój dokładny nick z gry: Pyke
b) dokładny nick z gry osoby typowanej: sestero
c) krótkie uzasadnienie swojego wyboru Konkurs ma na celu wyłonienie jednej osoby z każdego świata, która wyróżniła się swoją postawą i stała się wzorem do naśladowania. Uważam, że jest to osoba, która pomaga wszystkim jak tylko może ... zawsze można na Niego liczyć... nie poddaje sie nawet jak przegrywa (jak to On mówi odkłada zwycięstwo na póżniej)....wspaniały człowiek i gracz ... :))

Drugi typ
a) swój dokładny nick z gry: Pyke
b) dokładny nick z gry osoby typowanej: Bingesiak
c) krótkie uzasadnienie swojego wyboru Konkurs ma na celu wyłonienie jednej osoby z każdego świata, która wyróżniła się swoją postawą i stała się wzorem do naśladowania. Hmmmm a On jest najbardziej pozytywną postacią tej gry i naszego sojuszu. To jego wpisy na forum uwilbiam czytać...ma swój styl i to jest najpiękniejsze...zawsze ale to zawsze pomocny....



dzieki takim postaciom ta gra jeszcze istnieje...Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Heraklion

3cy4.png


na świecie Heraklion

zostaje Duch Oceanu


fdfo.png


Unikatowa ranga, dzięki której każdy dowie się, że jesteś wyjątkowym i szanowanym graczem!

gracz71.png


150 sztuk złota, 20 punktów reputacji oraz przyspieszona produkcja dowolnie wybranego surowca o 50% na 48 godzin na wygranym świecie

Gracze proszeni są o kontakt poprzez PW z [profil]krzyzakp[/profil] w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Heraklion

Moje Najszczersze Gratulację :)
 
Do góry