Gracz roku 2013 - Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4

Guest
x6h3.png

deyr.png



3cy4.png



Konkurs ma na celu wyłonienie jednej osoby z każdego świata, która wyróżniła się swoją postawą i stała się wzorem do naśladowania.



Etapy :
I ETAP - Typowanie kandydatów - 1.12.2013 - 8.12.2013
II ETAP - Czas weryfikacji - 9.12.2013 - 13.12.2013
III ETAP - Głosowanie na kandydatów - 14.12.2013 - 22.12.2013


f8hy.png

1. W konkursie obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
2. W zabawie może brać udział każdy gracz, spełniający jej kryteria opisane w zasadach.
3. Jest to konkurs światowy, a nie ogólnoforumowy, każdy świat ma swój własny temat.
4. Do konkursu mogą być zgłaszani gracze ze światów, które istnieją co najmniej 5 miesięcy i nie zostały zamknięte przed początkiem czerwca 2013. Oznacza to, że w konkursie udział biorą niżej wymienione światy:
JuktasItakaHeraklionGythiumEfez
DelfyKoryntHiperboreaBizancjumAteny
OmegaPsiChiPhiYpsilon
TauSimgaRhoPiOmikron
KsiNyLamdbaAlfaAchilles


2j39.png


1. Musi posiadać konto na Forum oraz mieć napisanych co najmniej pięć postów, aby móc typować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto z co najmniej miesięcznym stażem na świecie, na którym typuje.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego głos zostanie odrzucony.

74gv.png



1. Osoba wytypowana na Gracza roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem.
2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum.

87g2.png



1. Jedna osoba może wytypować dwóch graczy z danego świata tylko jeden raz, podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
c) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Typujemy w temacie światowym, w którym odbywa się głosowanie.
2. Jeśli osoba wytypowana nie wyraża zgody na branie udziału w konkursie powinna powiadomić o tym poprzez napisanie posta w tym temacie, oraz poprzez wysłanie PW informacyjnego do prowadzącego konkurs na danym świecie ( Elastynka lub krzyzak)
3. Swoich typów nie można zmieniać, jeśli już raz post został napisany nie może zostać edytowany, usunięty oraz automatycznie połączony, a tym samym typy nie mogą ulec zmianie.
4. W temacie zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy - wszelkie takie wykroczenia będą odpowiednio "nagradzane". Do dyskusji na temat konkursu można przystąpić w tym temacie.
5. Zabrania się typowania własnej osoby na Gracza Roku 2013.
6. Wszelkie pytania należy zgłaszać do Opiekunów Konkursu podając nazwę świata, na którym problem/pytanie/niejasność wystąpiły.

plok.png


1. Głos możne oddać każdy zarejestrowany na forum gracz.
2. W dniu rozpoczęcia głosowania, na każdym świecie, w wątku poświęconym konkursowi utworzona zostanie ankieta. Oddany w ankiecie głos należny potwierdzić postem, w którym podajemy wybranego przez nas kandydata.
3. Każdemu graczowi przysługuje jeden głos do oddania na danym świecie. Oddany głos nie możne być usunięty ani zmieniony.

7170.png



1. W przypadku Remisu głosowanie zostanie powtórzone, z uwzględnieniem tylko graczy, którzy otrzymali taką sama ilość głosów.
2. Remis odbywać się będzie za pomocy ankiety publicznej trwającej 3 dni.


fdfo.png


Unikatowa ranga, dzięki której każdy dowie się, że jesteś wyjątkowym i szanowanym graczem!

gracz71.png


150 sztuk złota, 20 punktów reputacji oraz przyspieszona produkcja dowolnie wybranego surowca o 50% na 48 godzin na wygranym świecie

Zgłaszając się do konkursu każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie trwania zabawy i w formie jej odpowiadającej.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do opiekunów konkursu Elastynka (światy: Achilles, Bizancjum, Chi, Delfy, Efez, Heraklion, Hiperborea, Korynt, Lambda, Omikron, Psi, Tau, Ypsilon) lub krzyzakp (światy:Alfa, Ateny, Gythium, Itaka, Juktas, Ksi, Ny, Omega, Phi, Pi, Rho, Sigma).
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

ad. a) Casandra.
ad. b) ptaku792
ad. c) Podjął się najtrudniejszego wyzwania i świetnie sobie radzi prowadząc sojusz złożony z buntowników. Podziwiam za spokój i opanowanie. Wysłuchiwanie na PW mojego marudzenia to też niezły wyczyn :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

a) r1me17
b) Kr3jZoL
C) graczka wykazująca się wybitnymi umiejętnościami ofensywnymi, wyczuciem czasu, trafnością ataków i szybkością reakcji. Prywatnie genialna osoba, zawsze służąca pomocą i radą. Dodatkowo piękna dziewczyna. Myślę, że będzie dobrą kontr kandydatką dla ptaku792, jest od niego dużo aktywniejsza, a jej podboje na kartach IX legionu mówią same za siebie, dodatkowo brawurowa obrona i czar osobisty sprawiają, że typuję Ją na mojego i mam nadzieję waszego Gracza Roku 2013!
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

ad. a) Casandra.
ad. b) ptaku792
ad. c) Podjął się najtrudniejszego wyzwania i świetnie sobie radzi prowadząc sojusz złożony z buntowników. Podziwiam za spokój i opanowanie. Wysłuchiwanie na PW mojego marudzenia to też niezły wyczyn :)

A na tego bym głosował. Ilekroć z nim grałem nigdy mnie nie zawiódł. Bardzo dobry gracz i bardzo dobry kompan w sojuszu. A z tego co widzę i dobry szef. Jak miał bym wybierac ludzi do własnego sojuszu on był by na tej liście.

Szkoda że nie mogę głosowac a jak mogę to jestem za tym kandydatem

choc nie powiem urok kobiecy przemawia za kandydatem wyżej ehh te kobiety :)) to taki żarcik
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

Larcima
adriankiller

Uzasadnienie: Mój mentor na tym świecie, gdyby nie on pewnie nie odnalazłabym się na tym świecie i nie grała do dzisiaj. Jest aktywnym graczem i mimo, że niegrzecznym i strasznie upierdliwym, bardzo go lubię :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

To i ja podam moich idoli :)

a) P-51 Mustang
b) adriankiller
c) Trudno opisać wszystkie jego zalety w kilka zdań :) Jest to tym bardziej trudne bo on sam nie lubi pisać o sobie i swoich osiągnięciach. Podejrzewam nawet że poprzez swoją skromność może nie wyrazić zgody na udział w tym konkursie. Jednak bez niego ten konkurs nie będzie miał tak wysokiej rangi jaką mieć powinien.
Adrian to dla Ciebie mój mentorze :)
9L górą!!!
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

1. wacek84
2. adriankiller
Uzasadnienie:
1. bardzo obiektywnie tutaj typuję,
2. jest miły i kulturalny nawet na noba złego słowa nie powie.
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

no jak nie mam stazu grałem ze 2 miesiace tam
1. Musi posiadać konto na Forum oraz mieć napisanych co najmniej pięć postów, aby móc typować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto z co najmniej miesięcznym stażem na świecie, na którym typuje.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego głos zostanie odrzucony.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

a) podol88
b) Szadzio / Pretty Boy
c) nie będę się tu rozpisywał kto ich zna to wie jacy są ale w skrócie dobrzy gracze potrafią kierować dobrze sojuszem organizować akcje i świetnie wojować :D
 

DeletedUser14342

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

a) Nilus
b) Robson1989
c) bardzo dobry aktywny gracz , Top 3 wojowników mówi samo za siebie , gra na kilku frontach , dobry kompan do rozmów :)


ps. ogólnie cały każdy gracz LEGIONu zasługuje na wyróżnienie pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

Nie wyrażam zgody, poza tym mam całe 180parę punktów, chcecie to głosujcie hehe :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

Takie tam typy ode mnie:

a) DonBeker
b)
1. Kr3jZoL
2. guzitso
c) Świetni wojownicy, którzy potrafią wybrnąć z każdej sytuacji obronną ręką, a kiedy trzeba, to ich riposta jest okazała. Współpraca z nimi, to czysta przyjemność!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

a) Małolat01
b) guzitso
c) Jak dla mnie genialny gracz mający w sobie to coś... Wspaniale się z nim współpracuje od samego początku. Pomocny w trudnych sytuacjach. Moim zdaniem najlepszy gracz off'owy na tym świecie. Przy swojej grze znajdzie także sporą dawkę humoru. Jak dla mnie Gracz Roku :)
 
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

A) Robson1989
B) YounTeak
C) Top1 wojownik, top2 atakujący, top2 obrońca mówi samo za siebie. Moim zdaniem zdecydowany numer 1 na tym świecie :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

A) Robson1989
B) YounTeak
C) Top1 wojownik, top2 atakujący, top2 obrońca mówi samo za siebie. Moim zdaniem zdecydowany numer 1 na tym świecie :)

to że pierwszy dzień jest top 1 nie znaczy że jest najlepszym wojownikiem :)
 

DeletedUser20055

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

a) Heroinn
b) sladox
c) Świetny aktywny gracz, no i przez długi okres czasu top1 atakujących :)
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

a) Quia
b) sladox
c) po prostu, aktywność, atak obrona, niezawodność, większość jak nie wszystkie cechy gracza Roku 2013
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

a) AnotherPlayer
b) sladox
c) Przez pewien czas top 1 atakujących. Świetny gracz.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

Robson1989
adriankiller

Obu wystarczająco długo znam:) Gra w ich towarzystwie to przyjemność.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Juktas

adriankiller
ptaku792
Kompetentni, honorowi,dbają o sojusz i graczy zawsze można na nich liczyć
 
Do góry