Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien zostać Graczem Roku na tym świecie?

  • *PlayaStar*

    Głosy: 40 69,0%
  • Misiowa Mysia

    Głosy: 10 17,2%
  • Tyk Tyk Boom

    Głosy: 5 8,6%
  • wilku3

    Głosy: 1 1,7%
  • Glorian

    Głosy: 2 3,4%

  • W sumie głosujących
    58
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zostań
3cy4.png


Etap zgłaszania Waszych faworytów mamy za sobą, niestety nie obyło się bez nieregulaminowych zgłoszeń:(
Staraliśmy się wyjść Wam na przeciw i dopuścić jak najwięcej typów, jednak nie wszystkie mogliśmy uznać.
Głosami odrzuconymi były, te które zostały napisane po czasie, tj. po dniu 8.12.2013 roku oraz zgłoszenia graczy, których nicki zostały źle zgłoszone( źle napisany nick)
Wszystkie inne zostały dopuszczone do konkursu.


Czas na...
plok.png


Pamiętajcie o ZASADACH! :)


1. Głos możne oddać każdy zarejestrowany na forum gracz.
2. W dniu rozpoczęcia głosowania, na każdym świecie, w wątku poświęconym konkursowi utworzona zostanie ankieta. Oddany w ankiecie głos należny potwierdzić postem, w którym podajemy wybranego przez nas kandydata.
3. Każdemu graczowi przysługuje jeden głos do oddania na danym świecie. Oddany głos nie możne być usunięty ani zmieniony.



Uwaga! Jeśli na którymś świecie został zgłoszony TYLKO jeden Gracz, otrzymuje on miano Gracza Roku, bez przeprowadzanie ankiety.
Natomiast jeśli na którymś świecie nie został zgłoszony ŻADEN Gracz, przewidziana nagroda przepada, a świat nie bierze udziału w głosowaniu.

Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do opiekunów konkursu Elastynka (światy: Achilles, Bizancjum, Chi, Delfy, Efez, Heraklion, Hiperborea, Korynt, Lambda, Omikron, Psi, Tau, Ypsilon) lub krzyzakp (światy:Alfa, Ateny, Gythium, Itaka, Juktas, Ksi, Ny, Omega, Phi, Pi, Rho, Sigma).
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

Tu wybór nie był trudny.. :)

Wiadomo Mysia zasługuje na miano gracza roku ;)
Miałem okazje na jednym świecie grac z nią wykazała się Honorem i nie tylko.
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

Playa ;) najlepsza z najlepszych! ;)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

*PlayaStar* - za to, że stworzyła najlepszy sojusz na koryncie.
 

DeletedUser20620

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

*PlayaStar* dlaczego????? a czego nie?? hehehehe
 

DeletedUser17219

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

Berserker za to że nas tak bawi ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

Wow wskazałbym mase wybitniejszych graczy którzy grają/lub grali na tym serwerze ale jak już wybierać i być obiektywnym głosuje na Turka tj Bersherker
Na tym serwerze grali tacy gracze ja C1tuch(Tuchajbej) Levent czy Mario Bigo ludzie którzy ciągneli za sobą całe potężne zbiorowiska (gwiazdy i gwiazdeczki) Do tego grona pasuje właśnie wymieniony wyżej Turek czy Glorian... reszta przepraszam albo nie kojarzę albo nie uważam za gracza godnego takiego miana zwłaszcza na serwerze który zebrał kawałek śmietanki naszej polskiej grepolisowej sceny...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

oddalem swoj głos na mysie:)
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

dla mnie Mysia jest naj :)
 

DeletedUser20493

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

Playa,bezapelacyjnie,nie znam nikogo tak zaangażowanego w grę i jednocześnie nie dbającego tylko o siebie ale przede wszystkim o to co reprezentuje,czyli sojusz,w którym gra.
Trzymam kciuki za Twoją wygraną,bo naprawdę na nią zasługujesz:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

Wow wskazałbym mase wybitniejszych graczy którzy grają/lub grali na tym serwerze ale jak już wybierać i być obiektywnym głosuje na Turka tj Bersherker
Na tym serwerze grali tacy gracze ja C1tuch(Tuchajbej) Levent czy Mario Bigo ludzie którzy ciągneli za sobą całe potężne zbiorowiska (gwiazdy i gwiazdeczki) Do tego grona pasuje właśnie wymieniony wyżej Turek czy Glorian... reszta przepraszam albo nie kojarzę albo nie uważam za gracza godnego takiego miana zwłaszcza na serwerze który zebrał kawałek śmietanki naszej polskiej grepolisowej sceny...

Grałam prawie ze wszystkimi z w/w - wszyscy są naprawde wyjatkowymi graczami i osobowościami. Przy C1tucha czy Mariobigo czy Glorianie , nawet przy Turku można było czuc sie "bezpiecznie", a gra była bardzo aktywna i ciekawa.
Mysia jest bardzo sympatyczną i ogólnie lubianą osobą, jednak Playastar jest dodatkowo osobą, która poświęca cały swój wolny czas i traktuje prowadzenie sojuszu bardzo odpowiedzialnie. Za wytrwałosć, silny charakter (oj, było wiele przepłakanych nocy) i stworzenie niegwiazdorskiego sojuszu :) czyli za całokształt.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

głosuje na *PlayaStar* dlaczego bo była jest i będzie oddana sojuszowi jak nikt inny
 

DeletedUser18159

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

Oczywista oczywistość - Mysia :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

*PlayaSstar*

bo ją kocham za to jaka jest jest moją najlepszą koleżanką i bardzo mi pomoga w tej grze, i bardzo ją cenię i zawsze na Yarpena może liczyć.
 

DeletedUser17219

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

Wow wskazałbym mase wybitniejszych graczy którzy grają/lub grali na tym serwerze ale jak już wybierać i być obiektywnym głosuje na Turka tj Bersherker
Na tym serwerze grali tacy gracze ja C1tuch(Tuchajbej) Levent czy Mario Bigo ludzie którzy ciągneli za sobą całe potężne zbiorowiska (gwiazdy i gwiazdeczki) Do tego grona pasuje właśnie wymieniony wyżej Turek czy Glorian... reszta przepraszam albo nie kojarzę albo nie uważam za gracza godnego takiego miana zwłaszcza na serwerze który zebrał kawałek śmietanki naszej polskiej grepolisowej sceny...

zmieniam zdanie, ten kolo jest zabawniejszy od turka
 
Status
Zamknięty.
Do góry