Gracz roku 2013 - Phi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4

Guest
x6h3.png

deyr.png



3cy4.png



Konkurs ma na celu wyłonienie jednej osoby z każdego świata, która wyróżniła się swoją postawą i stała się wzorem do naśladowania.



Etapy :
I ETAP - Typowanie kandydatów - 1.12.2013 - 8.12.2013
II ETAP - Czas weryfikacji - 9.12.2013 - 13.12.2013
III ETAP - Głosowanie na kandydatów - 14.12.2013 - 22.12.2013


f8hy.png

1. W konkursie obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
2. W zabawie może brać udział każdy gracz, spełniający jej kryteria opisane w zasadach.
3. Jest to konkurs światowy, a nie ogólnoforumowy, każdy świat ma swój własny temat.
4. Do konkursu mogą być zgłaszani gracze ze światów, które istnieją co najmniej 5 miesięcy i nie zostały zamknięte przed początkiem czerwca 2013. Oznacza to, że w konkursie udział biorą niżej wymienione światy:
JuktasItakaHeraklionGythiumEfez
DelfyKoryntHiperboreaBizancjumAteny
OmegaPsiChiPhiYpsilon
TauSimgaRhoPiOmikron
KsiNyLamdbaAlfaAchilles


2j39.png


1. Musi posiadać konto na Forum oraz mieć napisanych co najmniej pięć postów, aby móc typować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto z co najmniej miesięcznym stażem na świecie, na którym typuje.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego głos zostanie odrzucony.

74gv.png



1. Osoba wytypowana na Gracza roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem.
2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum.

87g2.png



1. Jedna osoba może wytypować dwóch graczy z danego świata tylko jeden raz, podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
c) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Typujemy w temacie światowym, w którym odbywa się głosowanie.
2. Jeśli osoba wytypowana nie wyraża zgody na branie udziału w konkursie powinna powiadomić o tym poprzez napisanie posta w tym temacie, oraz poprzez wysłanie PW informacyjnego do prowadzącego konkurs na danym świecie ( Elastynka lub krzyzak)
3. Swoich typów nie można zmieniać, jeśli już raz post został napisany nie może zostać edytowany, usunięty oraz automatycznie połączony, a tym samym typy nie mogą ulec zmianie.
4. W temacie zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy - wszelkie takie wykroczenia będą odpowiednio "nagradzane". Do dyskusji na temat konkursu można przystąpić w tym temacie.
5. Zabrania się typowania własnej osoby na Gracza Roku 2013.
6. Wszelkie pytania należy zgłaszać do Opiekunów Konkursu podając nazwę świata, na którym problem/pytanie/niejasność wystąpiły.

plok.png


1. Głos możne oddać każdy zarejestrowany na forum gracz.
2. W dniu rozpoczęcia głosowania, na każdym świecie, w wątku poświęconym konkursowi utworzona zostanie ankieta. Oddany w ankiecie głos należny potwierdzić postem, w którym podajemy wybranego przez nas kandydata.
3. Każdemu graczowi przysługuje jeden głos do oddania na danym świecie. Oddany głos nie możne być usunięty ani zmieniony.

7170.png



1. W przypadku Remisu głosowanie zostanie powtórzone, z uwzględnieniem tylko graczy, którzy otrzymali taką sama ilość głosów.
2. Remis odbywać się będzie za pomocy ankiety publicznej trwającej 3 dni.


fdfo.png


Unikatowa ranga, dzięki której każdy dowie się, że jesteś wyjątkowym i szanowanym graczem!

gracz71.png


150 sztuk złota, 20 punktów reputacji oraz przyspieszona produkcja dowolnie wybranego surowca o 50% na 48 godzin na wygranym świecie

Zgłaszając się do konkursu każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie trwania zabawy i w formie jej odpowiadającej.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do opiekunów konkursu Elastynka (światy: Achilles, Bizancjum, Chi, Delfy, Efez, Heraklion, Hiperborea, Korynt, Lambda, Omikron, Psi, Tau, Ypsilon) lub krzyzakp (światy:Alfa, Ateny, Gythium, Itaka, Juktas, Ksi, Ny, Omega, Phi, Pi, Rho, Sigma).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Phi

zgłaszam kandydaturę: Królicza Łapka
moja druga kandydatura: yggdrasil

1. Królicza Łapka - naprzemienne z innym naszym sojusznikiem top 1 w rankingu świata phi. Gracz niesamowicie wszechstronny, oddany sojuszowi w każdym aspekcie. Przez wiele miesięcy przed EC właściwie w pojedynkę trzymał sporą część frontu z naszym głównym przeciwnikiem w ryzach. Nie straszne dla niego podbijanie miast wroga i jak i rozwinięcie od podstaw w strategicznym miejscu nowego osiedla. Jest jednym z głównych architektów i wykonawców zwycięstwa przez sojusz AH tego świata. Taki gracz to skarb dla każdego sojuszu.

2. yggdrasil - niekwestionowanie najlepszy wojownik na świecie phi. Pod względem punktów walki to sprawa oczywista ale ponadto nikt na tym świecie nie ma takiego zapału do wciskania przeciwnikom kolona. Nie ma dla niego miast "niepodbijalnych". Ponadto poza zdolnościami bojowymi posiada bardzo chodne i przenikliwe spojrzenie, które niejednokrotnie w sposób klarowny przedstawia. Walka ramię w ramię z takim wojownikiem to czysta przyjemność - a walka przeciwko musi być utrapieniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15451

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Phi

skoro można dwóch to ja proponuję: bulletprove i Królicza Łapka, uzasadniać raczej nie trzeba
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Phi

Gdybym miał możliwość zgłosić trzecią kandydaturę to oczywiście wskazałbym polaka ale nie ze względu na te duperele o których pisała Vaire. Ten koleś doprowadzał mnie do szewskiej pasji a jednocześnie motywował do gry swoim niesamowitym sprytem. Zajebiste chwile na grepo to dyskusje z nim nad ranem czy kolon wejdzie czy nie :)
 

DeletedUser18057

Guest
Re: Odp: Gracz roku 2013 - Phi

moje kategorie ocen są proste:
yggdrasill - jako najlepszy agresor na świecie PHI
pawelus1 - najlepszy obrońca ma świecie PHI
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Re: Odp: Gracz roku 2013 - Phi

Królicza Łapka - to nie sztuka być agresorem, zwykła mechanika, produkujesz , wysyłasz na rozbicie, masz czas to odbudowujesz szybciej niż inni i znowu wysyłasz (nigdy nie użyłem w tym celu złota), najlepszym defensorem być trudniej, wydaje mi się , że trzeba się niebywale natrudzić by zmusić cały wrogi sojusz do ataku.
Okowita - to naprawdę Ty pisałeś?. Przepraszam, ale z Twojej wypowiedzi na temat Pavelusa wynika, że panuje u was nadzwyczaj duszny klimat dyskusji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Gracz roku 2013 - Phi

Moj glos na gracza luk.tk uczciwy rowny gosc tyle w temacie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Gracz roku 2013 - Phi

to ja powtórzę nadajac mocy kandydaturom:
1. Królicza Łapka
2. pawelus1
bo robia tyle dla naszego soja militarnie, że obsłużyliby tym zapędy z polowy mniej aktywnych na tym swiecie
zasady to zasady bo znalazloby sie jeszcze kilku do nominacji;)
 

DeletedUser14476

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Phi

<ciach>


Moje propozycje:

Królicza Łapka - Motor napędowy AH, osoba odpowiedziała na zablokowanie kilku cudów przeciwnikom.
Michaello10100 - Z chirurgiczną precyzją wija kolony aktywnym graczom, główny obrońca cudów AH.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Phi

Ja proponuję:
luk.tk - za zaangażowanie i serce włożone dla swoich ludzi. Gdyby nie on UA nie zaszłoby w tym składzie tak daleko. Zawsze chętny do rozmowy, pomocy czy jakichkolwiek rad. Dużo można się od niego nauczyć, jeden z najlepszych strategów na grepo.

pawelus1 - za najlepsze kliny jakie widziałem na phi ;) Co prawda gracz jest pozbawiony kultury osobistej ale gra świetnie, nigdy nie widziałem aby ktoś mnie tak prowokował :D
 
Odp: Gracz roku 2013 - Phi

Pozwolę sobie przypomnieć, że w tym temacie zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy i jeśli się to powtórzy, to będziemy zmuszeni odpowiednio "nagrodzić" takie osoby.

Wygląda na to, że szykuje się zacięta walka pomiędzy kilkoma typowanymi graczami. Ciekawe kto zostanie wybrany tym najlepszym:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Phi

Królicza Łapka za całokształt, ciągłe nękanie wrogów
yggdrasill za najlepszego agresora na tym świecie
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Phi

Królicza Łapka , za potencjał i wolę walki z niesamowitym skutkiem
Pawelus1 , za umiejętności , walki i nie tylko , które wroga doprowadzały niejednokrotnie do rezygnacji
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Re: Odp: Gracz roku 2013 - Phi

W związku z tym że w AH jest za dużo szaleńców i trudno dla mnie by było kogoś wyznaczyć a kogoś pominąć nie podam nikogo. Każdy jest złotym ogniwem w nie rozerwalnym łańcuchu.

Jednak chciałbym zgłosić gracza z UA o takim nicku jak "majkims" za sam fakt że jako jedyny wykazuje jeszcze wolę walki. Walki offensywnej.

Mój nick w grze: Michaello10100.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser15956

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Phi

mam pytanie gdzie można głósować na gracza roku
 
Status
Zamknięty.
Do góry