Gracz Roku 2013- Ypsilon GŁOSOWANIE

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

Kto powinnien zostać Graczem Roku na tym świecie?

  • kumo77x

    Głosy: 7 87,5%
  • bejton27

    Głosy: 1 12,5%

  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zostań
3cy4.png


Etap zgłaszania Waszych faworytów mamy za sobą, niestety nie obyło się bez nieregulaminowych zgłoszeń:(
Staraliśmy się wyjść Wam na przeciw i dopuścić jak najwięcej typów, jednak nie wszystkie mogliśmy uznać.
Głosami odrzuconymi były, te które zostały napisane po czasie, tj. po dniu 8.12.2013 roku oraz zgłoszenia graczy, których nicki zostały źle zgłoszone( źle napisany nick)
Wszystkie inne zostały dopuszczone do konkursu.


Czas na...
plok.png


Pamiętajcie o ZASADACH! :)


1. Głos możne oddać każdy zarejestrowany na forum gracz.
2. W dniu rozpoczęcia głosowania, na każdym świecie, w wątku poświęconym konkursowi utworzona zostanie ankieta. Oddany w ankiecie głos należny potwierdzić postem, w którym podajemy wybranego przez nas kandydata.
3. Każdemu graczowi przysługuje jeden głos do oddania na danym świecie. Oddany głos nie możne być usunięty ani zmieniony.



Uwaga! Jeśli na którymś świecie został zgłoszony TYLKO jeden Gracz, otrzymuje on miano Gracza Roku, bez przeprowadzanie ankiety.
Natomiast jeśli na którymś świecie nie został zgłoszony ŻADEN Gracz, przewidziana nagroda przepada, a świat nie bierze udziału w głosowaniu.

Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do opiekunów konkursu Elastynka (światy: Achilles, Bizancjum, Chi, Delfy, Efez, Heraklion, Hiperborea, Korynt, Lambda, Omikron, Psi, Tau, Ypsilon) lub krzyzakp (światy:Alfa, Ateny, Gythium, Itaka, Juktas, Ksi, Ny, Omega, Phi, Pi, Rho, Sigma).
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Ypsilon GŁOSOWANIE

mój głos na kumo77x
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Ypsilon GŁOSOWANIE

Uwaga chciałbym zgłosić złamanie regulaminu tego konkursu -- mianowicie gracz "Manfredd" nie grał w 2013 roku. Nawet nie miał konta na tym świecie a wiec nie może być osobą zgłoszoną jako kandydat.

Proszę usunąć tego lamusa.


Co do mojego głosu - na poczatku chciałem zagłosowac na bejtona dla zwały ale w sumie chyba nie będę robił jaj.

głosuje na MG34 - choc dla mnie graczem roku była Redka ale nie ma jej
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Ypsilon GŁOSOWANIE

Dzięki Maniutku :D

Głos na MG34 :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Ypsilon GŁOSOWANIE

Moi kochani!
Informujemy, że MG34 zdecydował, że nie chce być wybranym na Gracza Roku 2013, rezygnując z rywalizacji o ten tytuł z innymi graczami. Szanujemy tę decyzję gracza i w związku z tym jego kandydatura została usunięta z ankiety. Pięć osób oddało głos właśnie na niego. Te osoby, które zagłosowały na MG34 oczywiście mogą głosować po raz kolejny - na innego gracza. W tym celu proszę napisać poście stosowna informację, np. GŁOS ZA MG34.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Ypsilon GŁOSOWANIE

widzę wzięcie ma te głosowanie że szok -- no tak to jest jak robi się konkurs na gracza roku w roku w którym świat już nie istnieje i wszystkie znaczące osoby dawno nie grają.

Oczywiście wg mnie powinien tu wygrać Kumo a nie bejton bo znam obie osoby ale też mi jest ciężko stwierdzić który z tych graczy się lepiej sprawował w tym czasie. Niemniej jednak zagłosuje na Kumo bo bejton nie nadaje się do tego tytułu nic a nic

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ps. głos oczywiście za MG34 bo takowy podałem
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Ypsilon GŁOSOWANIE

głos oddany na kumo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry