Gracz Roku 2013

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Po co wszczynasz kłótnie? Bo ktoś ma inne zdanie niż Twoje? Striwerdzam "ponoć" bo mam tylko na to Twoje słowo i bez żadnych statystyk więc nie bulwersuj się i nie prowokuj.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Po co wszczynasz kłótnie? Bo ktoś ma inne zdanie niż Twoje? Striwerdzam "ponoć" bo mam tylko na to Twoje słowo i bez żadnych statystyk więc nie bulwersuj się i nie prowokuj.

Kłótnie? ;)
Jestem ostoją spokoju,trzeba zdecydowanie więcej aby mi się chciało kłócić.Prowadzę normalną dyskusję...nie wiem o co ci chodzi?
Każdy ma prawo do swojego zdania.Ty masz takie,ja mam inne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Evelin77, robisz z siebie błazna

to jest konkurs polskiej wersji nie ogolnoswiatowej to raz, krytykujesz? nie bierz udziału nie udzielaj sie, i po trzecie ostatnie skoro tak ci przeszkadza poziom gry na polskich serwerach to co ty robisz na maratonie? przerzuć sie na swiatowe serwery i tam kozacz tak jak tutaj. :)

Gratki maniek za zagraniczny serwer:)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Hehehe....po to jest te forum! Aby wyrażać swoje obiektywne zdanie.
Widzę że następny ludz ma problemy z czytaniem z zrozumieniem :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

A Ty dalej deptasz zdanie innych twierdząc, że chyba nikt poza Tobą nie umie czytać ze zrozumieniem bo twierdzi inaczej niż Ty, Gdzie tutaj obiektywne zdanie?
Konkurs tyczy się polskich serverów i graczy na nich grających i tego się trzymajmy nie kontynuując już tego bezsensownego i bezcelowego tematu.

Tyle ode mnie.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Powtórzę ostatni raz :p

Każdy ma prawo do swojego własnego zdania.Twoje jest inne i ja to w pełni akceptuje.Jednym konkurs się podoba,innym nie.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Konkurs tyczy sie "Gracz roku 2013" a wiec dotyczy 2013 roku i na pewno autor miał na mysli polskie serwery bo przecież na każdym świecie który istniał w 2013 roku został temat założony.

Nie ważne że ktoś grał wybitnie na jakimś świecie w 2012 roku, nie ważne czy grał gdzieś na serwerze japońskiem -- ważne że się zasłużył na polskim świecie w 2013 roku i go gracze docenili.

konkurs mi się bardzo podoba. Jest w pewien sposób wyróżnieniem graczy. Oczywiście ma swoje mankamenty (błędy) ale i do tego kiedyś moderacja dojdzie by ich nie było. Z głównych błędów uważam: konto na forum dla tych kandydatów, brak możliwości głosowania dla tych co nie grają już na danym świecie, słabe nagrody itp.

Ale doceńmy to że takowy jest bo wkońcu jest coś ciekawego a nie krzyżówki itp głupoty w którym wykazują się laski typu londi bondi(choć liczyć nie potrafi:))

a wiec pozostaje mi pogratulowac za pomysł i realizacje - będę obserwował go niestety glosować nie mogę :((
 
Odp: Gracz Roku 2013

Konkurs tyczy sie "Gracz roku 2013" a wiec dotyczy 2013 roku i na pewno autor miał na mysli polskie serwery
Dokładnie. Konkurs jest dla graczy polskich światów w 2013 roku. Jeśli ktoś woli grać na serwerach zagranicznych, to może spróbować namówić administrację z innego rynku, aby też przeprowadzili podobny konkurs.

a wiec pozostaje mi pogratulowac za pomysł i realizacje - będę obserwował go niestety glosować nie mogę :((
Ależ przecież możesz :) Każdy forumowicz może :) Ja sama też będę zapewne głosowała, choć nie gram na żadnym z tych światów. Nawet nie mogłam wytypować żadnych graczy, ale cóż - i tak jakbym mogła, to mój typ padłby na Ciebie, manfred. Bezapelacyjnie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Ale doceńmy to że takowy jest bo wkońcu jest coś ciekawego a nie krzyżówki itp głupoty w którym wykazują się laski typu londi bondi(choć liczyć nie potrafi:))
Wszytko ok ale czy mozesz mnie nie obrazac ? Bo tegp to ja nie znosze zwlaszza publicznie.


Aby nie byl to spam spytam jeszcze o konkurs,jesli grac gral na jakims swiecie na niku X a na foeum jest zalogowany pod nickiem Y to pewnie nie moga go typowac? Jesli wytypuje danego gracza to co wtedy? Bo zalozyc drugiego konta na forum to mu nie wolno..
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Wszytko ok ale czy mozesz mnie nie obrazac ? Bo tegp to ja nie znosze zwlaszza publicznie.


Aby nie byl to spam spytam jeszcze o konkurs,jesli grac gral na jakims swiecie na niku X a na foeum jest zalogowany pod nickiem Y to pewnie nie moga go typowac? Jesli wytypuje danego gracza to co wtedy? Bo zalozyc drugiego konta na forum to mu nie wolno..

No jeśli prawda jest dla Ciebie obrazą to publicznie Ciebie przeprasza i nie będę juz tego robił :)) kiss
 
Odp: Gracz Roku 2013

Aby nie byl to spam spytam jeszcze o konkurs,jesli grac gral na jakims swiecie na niku X a na foeum jest zalogowany pod nickiem Y to pewnie nie moga go typowac? Jesli wytypuje danego gracza to co wtedy? Bo zalozyc drugiego konta na forum to mu nie wolno..
Dlatego też podczas typowania należało podać swój nick, pod którym gra się na danym świecie. Wówczas spokojnie można było napisać post z nicka Y, grając na danym świecie na nicku X.

Przypomnę przy okazji, że czas na typowanie już minął.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Dlatego też podczas typowania należało podać swój nick, pod którym gra się na danym świecie. Wówczas spokojnie można było napisać post z nicka Y, grając na danym świecie na nicku X.

Przypomnę przy okazji, że czas na typowanie już minął.

NO tak ale tu mogły byc oszustwa.
Bo jeśli ja nie gram na danym świecie ale wybiorę jakiegoś mało znanego gracza i podepnę się pod niego i dam swój typ -- to jak sprawdzicie czy to ja?
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

to zamknijcie tematy bo dalej dają typy;) a poza zgłoszenie jednego gracza przez kilku chyba nic mu nie daje
i co jeżeli posty wstawiającego propozycję znikną z wiadomych przyczyn?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Dlatego też podczas typowania należało podać swój nick, pod którym gra się na danym świecie. Wówczas spokojnie można było napisać post z nicka Y, grając na danym świecie na nicku X.
CHodziło mi o to że typowany miałby inne konto na forum niż ten co na świecie na którym grał.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Tytuł gracza Roku :eek:
Dla mnie w tym roku najlepsi są Manfred i MG34 za styl w jakim wygrali Helorus na angolu!

Można było pominąć te wszystkie uszczypliwości do nakładu pracy i pomysłów innych i po prostu zaproponować, by dołożyć coś takiego jak Gracz Roku - niezależny od żadnego świata, a ogólnie należący się komuś za całokształt.

Całkowicie się zgodzę, że Manfred byłby tu niekwestionowanym liderem i pewnie sama bym na niego zagłosowała (zMG34 nigdy nie miałam przyjemności spotkać się na żadnym świecie, no chyba, że ma inne nicki).

Ludzie - nauczcie się... Krytykować jest łatwo - samemu coś produktywnego wymyślić jest o wiele ciężej.

Myślę, że to będzie ciekawa propozycja i organizatorzy konkursu ją przemyślą.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Gnidy i zdrajcy roku też powinni być :cool:

na pewno zainteresowanie byłoby większe :eek: więc może warto pomyśleć? ;)

Regulamin polega na tym, aby było w nim zawarte wszystko. A takowy jest ten Regulamin.

hahaha przypomniały mi się regulacje UE dotyczące prostych bananów :D oto wynik opisu wszystkiego w regulaminach :)


(zMG34 nigdy nie miałam przyjemności spotkać się na żadnym świecie, no chyba, że ma inne nicki).
o tak, ma, i to jeszcze ile :D


Można było pominąć te wszystkie uszczypliwości do nakładu pracy i pomysłów innych i po prostu zaproponować, by dołożyć coś takiego jak Gracz Roku - niezależny od żadnego świata, a ogólnie należący się komuś za całokształt.

Myślę, że to będzie ciekawa propozycja i organizatorzy konkursu ją przemyślą.
Tutaj mój sprzeciw, taka osoba urośnie w piórka i się rozleniwi :)

A tak poważnie to zbyt subiektywna to ocena żeby typować kogoś. Niech najlepszy gracz grepo pozostanie niewiadomą.
 
Do góry