Gracz Roku 2013

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Jakimi nagrodami?Rózgami czy może worem prezentów?:D

A takie pytanko jeszcze czy odbędzdie się podobny konkurs lecz o znaczeniu przeciwnym? Nabjardziej nielubiamy gracz roku ale tym razem całego polskiego grepolis? Z tym że proponuję aby usunąć zapis o konieczności posiadania konta i by typujący nie musieli podawać swoich nicków z gry bo skoro typują stąd to zapewne mają takie samo konto w grze co tutaj?:D
haha chłopie czy tam kobieto to na Atenach juz bym wygrał:pP
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Heh no to już mamy chętnego eliteszakala do konkursy hehe
Czemu nie planujecie? Może dobrze by było coś takiego zorganizować? Wtedy forum by się ruszyło jeszcze bardziej jak mniemam i z 1200 aktywnych kont byłoby 2 razy tyle zapewne heh.
Może jednak warto przemyśleć? Wtedy zobaczylibyśmy kto sobie zasłużył i czym na takie miano.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Zakładam, że masz na myśli kłótnie etc. Ale ja myślę, że ludzie są kulturalni i nie będą zniżać się do poziomu słownych przepychanek na poziomie podstawówki albo i jeszcze niżej. Poza tym od czego są odpowiednie nagrody? nie musi być wtedy żadnej "nagrody" czy jak to tam można ująć.
Mądry wybraniec mógłby wziąć do siebie to, że został wybrany i poprawić się w kwestiach tych za co go ludzie nie lubią a głupi... no cóż istnieją i tacy ale nic na to nie poradzimy.
Zasady można doprecyzować tak aby nie było nieścisłości i kłótni i powiedzmy punkt w zasadach który mówiłby że każdy przystępujący(typujący) akceptuje to, że w razie złamania zasad tj kłótni,wyzwisk itd automatycznie dostawałby X "nagrodę" od której nie miałby prawa się odwołąć w razie rażącego naruszenia(czy coś w tym stylu)

na wszystko znajdzie się lekarstwo:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Oj... może jednak?

A co na to inni sądzą?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Widzisz Elastynko, już chyba mamy kolejną osobę która byłaby za konkursem takim:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

tylko taka osobe musieli by oceniac ludzie których sie zna na serio a nie w przypadku aten kiedy był wyscig 2 graczy mimo tego ze wiekszosc głosujacych bladego pojecia nie ma jak ci gracze grali na atenach, jestem jak najbardziej za tym konkursem juz mam swoj typ:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

To jak sprawa wygląda? Można już oficjalnie bić pokłony przed najlepszymi graczami na polskim grepolis, czy jeszcze należy poczekać na opublikowanie wyników?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

nie wiem czy się tu wpisałem ale ja głosuję na *PlayaStar*
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

to nie tu tylko na głosowaniu na danym świecie
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

tylko taka osobe musieli by oceniac ludzie których sie zna na serio a nie w przypadku aten kiedy był wyscig 2 graczy mimo tego ze wiekszosc głosujacych bladego pojecia nie ma jak ci gracze grali na atenach, jestem jak najbardziej za tym konkursem juz mam swoj typ:p
też mam swój typ hehehe a oceniać mogli by powiedzmy ci którzy grali na danym świecie z danym graczem albo jakoś inaczej to doprecyzować:D
Mój typ to w sumie na prawieże wszystkich nowych serverach się pojawia ze starym podbojem hehe
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

proszę o nieuznanie głosów kont zakładanych w grze tylko po to żeby na forum się zarejestrować i na kogoś zagłosować bo to mija się z celem tego konkursu
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

A ja zgłaszam wniosek by unieważniać głosy osób mających tylko 1-5 postów na forum bo to śmieszne że ludzie nie mający o niczym pojęcia logowali się pewnie z multi aby oddać głos.
 

DeletedUser21018

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

a ja sobie tak czytam to wszystko i mimo, że jestem tu nowa zauważyłam jedną rzeczy która mi utkwiła w pamięci i zaciekawiła.

Mianowcie widzę, że w konkursie biorą udział organizatorzy czyli tak zwana spółka kolorowych :) która ma tu władze najwyższą włącznie z preparcją wyników (czego oczywiście nie czynią tak sadzę)

to tak jak bym miała zrobic konkurs na najlepszy wierszyk a nagrodą by było mieszkanie a udział w konkursie brał by mój mąż który by oczywiście wygrał haha.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Nie no tu raczej takiej zasady nie ma, Sisi która gra aktywnie ma prawo moim zdaniem do tego konkursu stratować tak jak i inni ale mnie denerwuje że gracze logują się tworząc pewnie multi i głosują na Nią, czy na Adaśka nie mając wcale postów przed wpisaniem na kogo głosowali. Takie głosy powinno się unieważniać.
 
Do góry