Gracz Roku 2013

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21018

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Nie no tu raczej takiej zasady nie ma, Sisi która gra aktywnie ma prawo moim zdaniem do tego konkursu stratować tak jak i inni ale mnie denerwuje że gracze logują się tworząc pewnie multi i głosują na Nią, czy na Adaśka nie mając wcale postów przed wpisaniem na kogo głosowali. Takie głosy powinno się unieważniać.


No może jak by organizatorzy nie brali udziału w konkursie to wtedy by takie rzeczy jak głosy takich użytkowników wyłapywane.

ja się z czymś takim pierwszy raz niestety spotkałam
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Pierwszy i liczmy że ostatni a ja nadal czekam na propozycję konkursu najbardziej znielubianego gracza albo skoro idziemy w graczy roku to zróbmy konkurs na admina roku, co wy na to?:D
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

a ja sobie tak czytam to wszystko i mimo, że jestem tu nowa zauważyłam jedną rzeczy która mi utkwiła w pamięci i zaciekawiła.

Mianowcie widzę, że w konkursie biorą udział organizatorzy czyli tak zwana spółka kolorowych :) która ma tu władze najwyższą włącznie z preparcją wyników (czego oczywiście nie czynią tak sadzę)

to tak jak bym miała zrobic konkurs na najlepszy wierszyk a nagrodą by było mieszkanie a udział w konkursie brał by mój mąż który by oczywiście wygrał haha.

Tambora mylisz się zupełnie. Do tego konkursu Sisi zgłosiłem ja - osoba, która ze "spółką kolorowych" nie ma jakiejkolwiek styczności i nigdy nie miała. Wybrałem ją dlatego, że jest świetnym graczem, a nie ze względu na jej pracę tutaj.
 

DeletedUser21018

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

ale ja nie powiedziałam że zgłosił ją ktoś z kolorowych -- ale jednak jest ktos taki w konkursie i kolorowy mogą ale nie muszą przymykac na niektóre sprawy.

Ja nie przeczę że gracz Sisi jest złym graczem, nie znam tego gracza.
Po prostu piszę co zaobserwowałam i to wszytsko - przepraszam jeśli uraziłam kogoś swoją wypowiedzią. Jestem tu nowa i nie znam może jeszcze wszystkich zasada jakie tu panują.
 
Odp: Gracz Roku 2013

proszę o nieuznanie głosów kont zakładanych w grze tylko po to żeby na forum się zarejestrować i na kogoś zagłosować bo to mija się z celem tego konkursu

A ja zgłaszam wniosek by unieważniać głosy osób mających tylko 1-5 postów na forum bo to śmieszne że ludzie nie mający o niczym pojęcia logowali się pewnie z multi aby oddać głos.

Czy nie wydaje Wam się, że na światach gra wiele osób, które skupiają się na dobrej grze a nie na pisaniu postów i uczestniczeniu w życiu forum? Czy to, że cały swój wolny czas koncentrują na grze a nie na spamowaniu forum ma ich przekreślać? Według mnie wykładnikiem tego, czy dany gracz ma pojęcie o rozgrywce nie jest to, ile jest na forum, a to ile jest w grze.

Mianowcie widzę, że w konkursie biorą udział organizatorzy czyli tak zwana spółka kolorowych :) która ma tu władze najwyższą włącznie z preparcją wyników (czego oczywiście nie czynią tak sadzę)

to tak jak bym miała zrobic konkurs na najlepszy wierszyk a nagrodą by było mieszkanie a udział w konkursie brał by mój mąż który by oczywiście wygrał haha.

Tambora, miło Cię powitać na forum :) To ja tylko odeślę do Ogólnego Regulaminu Konkursów, w szczególności do §9 oraz dodatkowo §5.
 

DeletedUser21018

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Slietie dziekuje bardzo za miłe powitanie :).

Dziękuje również za regulamin konkursu to na pewno jest ciekawę, że członkowie mogą brac udział ale nie mogą otrzymywac nagród. Ja to doceniam.
Ale już sam fakt brania udział powoduje problemy ale to pewnie zauważyłaś ile jest niezadowolonych. Każda taka sytuacja bedzie powodowała do podejrzeń i do niezadowolenia.

niemiej jednak to bardzo miło że nie bedzie nagród dla was.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Tambora fajne podsumowanie;)
Sliete mi chodziło o konta tworzone w grze żeby zarejestrować się na forum i tutaj głosować takie jak np Elastonka które ma 175 pkt na grze i 1 post na forum, nie powiez mi chyba że jest to doświadczony gracz;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Czy nie wydaje Wam się, że na światach gra wiele osób, które skupiają się na dobrej grze a nie na pisaniu postów i uczestniczeniu w życiu forum? Czy to, że cały swój wolny czas koncentrują na grze a nie na spamowaniu forum ma ich przekreślać? Według mnie wykładnikiem tego, czy dany gracz ma pojęcie o rozgrywce nie jest to, ile jest na forum, a to ile jest w grze.
Mi się nie wydaje, że jest aż tyle osób znakomitych które nie interesowały żadne sprawy związane z forum a teraz nagle bęc i mamy masę nowych kont. jak pisze lw - czy to jest doświadczony gracz wg Ciebie?
http://pl.grepostats.com/world/pl30/player/1580814
dam se za przeproszeniem łeb uciąć że taki gracz wpisał swój post na forum a gdzie się podział skoro nie można usuwać kont na FO ????
http://forum.pl.grepolis.com/memberlist.php?page=4&pp=30&order=asc&sort=username&ltr=E
Ten też jest fajny
http://pl.grepostats.com/home/search?search=yakayakamoz&type=player
oddawał głos w ankiecie choć teraz także go nie widać.

I jak sądzę masa innych jakże oddanych grze którzy tworzyli konta by poprzeć swojego kandydata (dziwne tylko że te multi to na wzór kont adminów)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Gracz Roku 2013

Sliete mi chodziło o konta tworzone w grze żeby zarejestrować się na forum i tutaj głosować takie jak np Elastonka które ma 175 pkt na grze i 1 post na forum, nie powiez mi chyba że jest to doświadczony gracz;)
No nie powiem, może dlatego, że nie mogę dyskutować o kontach innych graczy ;)

Mi się nie wydaje, że jest aż tyle osób znakomitych które nie interesowały żadne sprawy związane z forum a teraz nagle bęc i mamy masę nowych kont. jak pisze lw - czy to jest doświadczony gracz wg Ciebie?
http://pl.grepostats.com/world/pl30/player/1580814
dam se za przeproszeniem łeb uciąć że taki gracz wpisał swój post na forum a gdzie się podział skoro nie można usuwać kont na FO ????
http://forum.pl.grepolis.com/memberlist.php?page=4&pp=30&order=asc&sort=username<r=E
Ten też jest fajny
http://pl.grepostats.com/home/search?search=yakayakamoz&type=player
oddawał głos w ankiecie choć teraz także go nie widać.

I jak sądzę masa innych jakże oddanych grze którzy tworzyli konta by poprzeć swojego kandydata (dziwne tylko że te multi to na wzór kont adminów)

Londi, obecnie nadal trwa weryfikacja poprawności oddanych głosów i zakładanych kont. Może dlatego nie umiesz znaleźć niektórych kont należących do graczy, którzy w ten piękny przedświąteczny czas lubią sobie pożartować.

Proszę jednak zostawcie temat weryfikacji kont i oddawania głosów dla administracji. Jeśli macie coś istotnego do dodania, to możecie to zrobić pisząc do organizatorów konkursu lub do mnie poprzez wiadomość prywatną. Dalsza dyskusja tutaj na ten temat będzie kasowana i odpowiednio nagradzana.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Moi drodzy!
Mamy remis na świecie Alfa! Otóż dwaj gracze otrzymali taką sama liczbę punktów, dlatego też ogłaszamy DOGRYWKĘ.

Zapraszamy do oddawania głosów na swoich kandydatów!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Oto lista najlepszych Graczy Roku 2013:

  • na świecie Juktas
    zostaje sladox
  • na świecie Itaka
    zostaje Immortal83
  • na świecie Heraklion
    zostaje Duch Oceanu
  • na świecie Gythium
    zostaje Kleopatrus
  • na świecie Efez
    zostaje przemas666
  • na świecie Delfy
    zostaje lw92
  • na świecie Korynt
    zostaje *PlayaStar*
  • na świecie Bizancjum
    zostaje NorbiF
  • na świecie Ateny
    zostaje **Adasko**
  • na świecie Omega
    zostaje =NDK z KAPPY =
  • na świecie Chi
    zostaje Pydyntyn
  • na świecie Phi
    zostaje luk.tk
  • na świecie Achilles
    zostaje Kelm-MPP
  • na świecie Ypsilon
    zostaje Kumo
  • na świecie Omikron
    zostaje adriankiller
  • na świecie Alfa
    zostaje Khan
  • na świecie Psi
    zostaje Igorka



Gratulujemy!

Przypominamy o:

Zwycięzcy proszeni są o kontakt poprzez PW z [profil]krzyzakp[/profil] w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Nie widzę tu Gracza Roku ze świata Psi :( Wydaje mi się ze Iwona (Igorka) tam wygrała
 

DeletedUser21018

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Oto lista najlepszych Graczy Roku 2013:

Nie chce byc niemiła ale wydaje mi się że ta lista nie ma nic wspolnego z najlepszym graczem roku 2013. Raczej najlepszy gracz postrzegany przez forumowiczów.

Gratuluje wygranym
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Nie chce byc niemiła ale wydaje mi się że ta lista nie ma nic wspolnego z najlepszym graczem roku 2013. Raczej najlepszy gracz postrzegany przez forumowiczów.

Gratuluje wygranym
To zależy o jakim lub jakich światach mówisz ,bo widzę że są tacy którzy zasłużyli na to miano .
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

gratki dla tych co zasłużyli na wygraną
 
Do góry