Gracz Roku 2014 Itaka

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
GR2014_logo.png



Konkurs, który zaczyna być naszą coroczną tradycją, ma na celu wyłonienie jednej osoby z każdego świata, która wyróżniła się swoja postawą i stała się wzorem do naśladowania.


Etapy:
I ETAP - Typowanie kandydatów - 2.12.2014 godzina 12:00 - 9.12.2014 godzina 23:59
II ETAP - Czas weryfikacji - 10.12.2014 - 14.12.2014
III ETAP - Głosowanie na kandydatów - 15.12.2014 godzina 00:01 - 24.12.2014 godzina 23:59
IV ETAP - Ogłoszenie wyników - 31.12.2014


GR2014_regulamin.png

1. W konkursie obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
2. W zabawie może brać udział każdy gracz, spełniający jej kryteria opisane w zasadach.
3. Jest to konkurs światowy, a nie ogólnoforumowy, każdy serwer ma swój własny temat. Dlatego też należy pamiętać, że swoje typy zgłaszamy w danym temacie światowym, a nie konkursowym.
4. Tworzenie multikont w celu wzięcia udziału w konkursie będzie karane, a takie głosy/typy wycofywane.
5. Do konkursu mogą być zgłaszani gracze ze światów, które istnieją co najmniej 5 miesięcy i nie zostały zamknięte przed początkiem czerwca 2014. Oznacza to, że w konkursie udział biorą niżej wymienione światy:


RetimnoPellaOlimpiaNaksosMaratonLamia
KnossosJuktasItakaHeraklionGythiumEfezAchilles
DelfyKoryntHiperboreaBizancjumAtenyOmegaPhi

GR2014_osobatypujaca.png

1. Musi posiadać konto na Forum oraz mieć napisanych co najmniej pięć postów, aby móc typować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto na danym świecie z co najmniej miesięcznym stażem. Natomiast jeśli gracz posiadał konto na danym świecie, a zostało ono usunięte - również może zgłaszać swoich kandydatów.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego głos zostanie odrzucony.

GR2014_typy.png

1. Osoba wytypowana na Gracza Roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem, dotyczy to także przekazania konta, jeśli takowe wystąpiło. Jeśli gracz otrzymał konto w wyniku przekazania, to również musi się nim opiekować co najmniej pięć miesięcy.
2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum. Punkt ten jest niezbędny, ponieważ gracz zgłoszony musi być tego świadomy.

GR2014_typowanie.png

1. Jedna osoba może wytypować dwóch graczy z danego świata tylko jeden raz, podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem
d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
2. Jeśli osoba wytypowana nie wyraża zgody na branie udziału w konkursie, powinna powiadomić osobę prowadzącą konkurs [profil]Elastynka[/profil] za pomocą prywatnej wiadomości, bądź poprzez napisanie ticketa.
3. Swoich typów nie można zmieniać, jeśli post został napisany, nie może zostać edytowany, a tym samym typy nie mogą ulec zmianie.
4. W temacie zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy - wszelkie takie wykroczenia będą odpowiednio "nagradzane".
5. Zabrania się typowania własnej osoby na Gracza Roku 2014.
6. Wszelkie pytania należy zgłaszać do Opiekunki Konkursu podając nazwę świata, na którym problem/ pytanie/niejasność wystąpiły.

GR2014_glosowanie.png

1. W głosowaniu może wziąć udział każdy zarejestrowany gracz, posiadający co najmniej pięć napisanych postów na Forum.
2. Głosowanie odbywa się indywidualnie dla każdego świata, w dziale światowym.
3. Aby głos został zaliczony, gracz musi zaznaczyć swój typ w ankiecie, która będzie publiczna, oraz napisać posta potwierdzającego, w którym zamieści nick osoby, na którą zagłosował.
4. Jeżeli dojdzie do remisu, zostanie przeprowadzona dogrywka, w której wezmą udział gracze o tej samej liczbie otrzymanych głosów. Dogrywka będzie odbywała się na takiej samej zasadzie, jak głosowanie właściwe.


GR2014_nagrody.png


Unikatowa ranga
GR2014_ranga.png

200 sztuk złota dla każdego zwycięzcy,
bonusy: Wyostrzone zmysły na 12 godzin (bez względu na prędkość świata),
Wzrost produkcji dowolnie wybranego surowca o 50% na 3 dni,
50 punktów reputacji,
grafika, którą Gracze Roku mogą się pochwalić w swoim profilu
GR2014_obrazek.png
,
publikacja zwycięzców na łamach Wiki Grepolis.

Zgłaszając się do konkursu każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie trwania zabawy i w formie jej odpowiadającej.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z konkursem należy zgłaszać do opiekuna konkursu [profil]Elastynka[/profil]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19433

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

mój nick: huba14555
nick osoby typowanej: Galadorn
nick z forum: Galadorn
link: http://forum.pl.grepolis.com/member.php?23843-Galadorn
Cóż tu mówić :p Super strateg polityczny to dzięki niemu nasz sojusz przetrwał tak długo i trzyma się do dziś:) super szef sojuszu:) Zawsze dotrzymuje słowa, moze to nie jest gracz który posiada dużo punktów ale zawsze pomaga i ma łeb jak wykluczyć inne sojusze w sposób polityczny a nie militarny... A poza tym wszystkim, jest mega przyjacielskim człowiekiem :D

Następna osobą typowaną jest: Andrzej R
link http://forum.pl.grepolis.com/member.php?18888-Andrzej-R

Gracz zawsze pomocny w szczególności pomaga słabszym, kultura słowa, dobry agresor i obrońca :) no i cóż tu jeszcze mówić:) jeden z zwycięzców świata
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

można dodawać jeszcze kandydatury?
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Typowanie kandydatów - 2.12.2014 godzina 12:00 - 9.12.2014 godzina 23:59, jest więc już po czasie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Dziekuje Huba, lecz nie za sługuje na nominacje. Ja juz od 4 mesiecy odsunąłem sie od gry ;] Bradziej bym typował Difasa lub k32PB;]
W każdym badz razie dziekuje, że doceniasz mnie i bardzo mi miło z tego powodu;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19433

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

wiem Andrzej że odsunąłeś się od gry ale za swego czasu grałeś dosyć nieźle:) Niestety nie znam tych kandydatów osobiście tak szczerze to myślałem dosyć długo kogo od waszego soja wybrać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Dziekuje Huba, lecz nie za sługuje na nominacje. Ja juz od 4 mesiecy odsunąłem sie od gry ;] Bradziej bym typował Difasa lub k32PB;]
W każdym badz razie dziekuje, że doceniasz mnie i bardzo mi miło z tego powodu;]

andrzej nie podlizuj sie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

GR2014_logo.png


na świecie ITAKA

zostaje Galadorn


GR2014_nagrody.png


Unikatowa ranga, dzięki której każdy dowie się, że jesteś wyjątkowym i szanowanym graczem!

GR2014_ranga.png


200 sztuk złota,
50 punktów reputacji,
bonusy:
Wyostrzone zmysły na 12 godzin (bez względu na prędkość świata),
Błogosławieństwo wybranego surowca Tyche (1 poziom, produkcja zwiększona o 20% na tydzień),
grafika, którą Gracze Roku mogą się pochwalić w swoim profilu
GR2014_obrazek.png

oraz publikacje zwycięzców w specjalnym artykule na Wiki Grepolis!

Gracze proszeni są o kontakt poprzez PW z [profil]Shannqa[/profil] w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody.
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

W głosowaniu może wziąć udział każdy zarejestrowany gracz, posiadający co najmniej pięć napisanych postów na Forum.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

zobacz ile osób od was miało 5 napisanych postów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Już wyjaśniłam na PW :)
I właśnie dlatego trzeba czytać regulaminy :)
 

DeletedUser23843

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Dziękuję Hubie za nominację i dziękuję wszystkim za oddane głosy.
Dziękuję za zaufanie i docenienie stylu mojej gry.
Dziękuję Andrzejowi za rywalizację i gratuluję Ci Andrzej nominacji oraz wyniku. Mam do Ciebie i Twoich osiągnięć wielki szacunek.

Przykro mi z powodu Twojej reakcji na wynik głosowania bo spodziewałem się podania sobie ręki bez względu na to kto tę nagrodę otrzyma. Klasę gracza docenia się po tym czy umie przegrywać.
O wyniku głosowania zadecydował regulamin i ilość WAŻNYCH głosów a nie statystyki. Więc proszę nie miej żalu.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i życzę wszystkim w Nowym Roku samych sukcesów, szczęścia i powodzenia w grze i życiu prywatnym.

Pozdrawiam
Galadorn
THE ONE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Nie no spoko;]

Tu nie chodzi o Ciebie;p
Raczej o regulamin bo w tym wypadku gracze poniżej 5 postów powinni miec zabukowaną sonde.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No cóz za 10 lat spróbujemy ponownie;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

no tak...grepo nie wyjątek...wszędzie jest coś małym drukiem napisane co trzeba przeczytać :)
 

DeletedUser18794

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Już wyjaśniłam na PW :)
I właśnie dlatego trzeba czytać regulaminy :)


Druga rzecz, że informacje o aktualnych wynikach sondy w trakcie jej trwania były łagodnie rzecz ujmując nieprawdziwe i wprowadzały użytkowników w błąd, dając złudzenie ostatecznego wyniku ankiety, które nie miało nic wspólnego z rzeczywistością - nie ładnie, nie ładnie.

Przykro mi z powodu Twojej reakcji na wynik głosowania bo spodziewałem się podania
sobie ręki bez względu na to kto tę nagrodę otrzyma. Klasę gracza docenia się po tym czy umie przegrywać.
O wyniku głosowania zadecydował regulamin i ilość WAŻNYCH głosów a nie statystyki.

Nie ma co mówić o podawaniu sobie ręki i czy się umie przegrywać czy nie, bo żeby przegrać to trzeba grać, a nie mieć iluzję uczestnictwa w grze.
Nie sądzę, żeby ktokolwiek miał żale/pretensje do Ciebie, ale raczej do systemu, który jest tak fajny jak
frekwencja w tym głosowaniu przypomnę i niech to będzie konkluzja:
głosowanie na gracza roku przez zarejestrowanych użytkowników forum, bez wymogu posiadania konta na danym świecie - no naprawdę świetny regulamin, godny polecenia.

Na koniec bez urazy do kogokolwiek, w drugiej fazie kaca posylwestrowego

Życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku i niech moc będzie z Wami!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23843

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

Druga rzecz, że informacje o aktualnych wynikach sondy w trakcie jej trwania były łagodnie rzecz ujmując nieprawdziwe i wprowadzały użytkowników w błąd, dając złudzenie ostatecznego wyniku ankiety, które nie miało nic wspólnego z rzeczywistością - nie ładnie, nie ładnie.



Nie ma co mówić o podawaniu sobie ręki i czy się umie przegrywać czy nie, bo żeby przegrać to trzeba grać, a nie mieć iluzję uczestnictwa w grze.
Nie sądzę, żeby ktokolwiek miał żale/pretensje do Ciebie, ale raczej do systemu, który jest tak fajny jak
frekwencja w tym głosowaniu przypomnę i niech to będzie konkluzja:
głosowanie na gracza roku przez zarejestrowanych użytkowników forum, bez wymogu posiadania konta na danym świecie - no naprawdę świetny regulamin, godny polecenia.

Może po raz pierwszy stanę w obronie supportu ale regulamin jasno wymagał 5 napisanych postów na forum. W innych tematach na forum było wielokrotnie wyjaśniane dlaczego i przypominane o ważności głosów. Również w trakcie głosowania taki temat na forum się przewijał. Jeśli ktoś wpadł tylko z obowiązku oddać głos i nie przeczytał dokładnie zasad głosowania to może mieć pretensje jedynie do siebie. Nic nie było napisane małym druczkiem i jak ktoś faktycznie chciał oddać ważny głos to go oddał.

Wyniki sondy nie miały nic wspólnego z rzeczywistością bo liczą się głosy ważne a nie głosy oddane. Tak na marginesie niektóre głosy oddane na mnie tez były nie ważne. Sonda pokazywała ilość oddanych głosów a nie ilość ważnych głosów a to różnica. Nie widziałem jeszcze takiego głosowania gdzie w trakcie jego trwania głosy byłyby liczone i sprawdzane na bieżąco bo nie ma takich możliwości technicznych. Każda sonda daje tylko orientacyjne wyniki zwłaszcza że są inne obwarowania określone regulaminem głosowania.
Dlatego zostawmy ten temat w spokoju bo regulamin jasno określał zasady głosowania.

Co do grania i iluzji uczestnictwa w grze to jak mawiał Sun Tsu:
"Nie sztuką jest osiągnąć 100 zwycięstw w 100 bitwach. Sztuką jest pokonać przeciwnika bez walki".
"Człowiek bez strategii, który lekceważy sobie przeciwnika, nieuchronnie skończy jako jeniec"
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."

A tak od siebie dodam że stwarzanie iluzji i wprowadzanie przeciwnika w błąd jest też formą walki i to jak się okazuje skuteczną i między innymi za to dostałem nominację.

Podawanie sobie ręki jest wyrazem szacunku do przeciwnika a jej przyjęcie kwestią honoru.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18794

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

o_0 to teraz tytuł gracza roku 2014 ITAKA przyznają gracze z RHO? seriously?
to tak jakby prezydenta RP wybierali Kenijczycy, bo go dobrze poznali jak tam mieszkał, a dodatkowo mają paszport Polsatu i robią zakupy w Biedronce.....no ja cie proszę.....

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Może po raz pierwszy stanę w obronie supportu ale regulamin jasno wymagał 5 napisanych postów na forum. W innych tematach na forum było wielokrotnie wyjaśniane dlaczego i przypominane o ważności głosów.
Nie wiem, nie czytuje innych tematów za wiele, teraz już wiem dlaczego.


Również w trakcie głosowania taki temat na forum się przewijał. Jeśli ktoś wpadł tylko z obowiązku oddać głos i nie przeczytał dokładnie zasad głosowania to może mieć pretensje jedynie do siebie. Nic nie było napisane małym druczkiem i jak ktoś faktycznie chciał oddać ważny głos to go oddał.
albo pretensje do regulaminu
i nie musi być napisane małym druczkiem, żeby było nieintuicyjne i głupie.

Wyniki sondy nie miały nic wspólnego z rzeczywistością bo liczą się głosy ważne a nie głosy oddane. Tak na marginesie niektóre głosy oddane na mnie tez były nie ważne. Sonda pokazywała ilość oddanych głosów a nie ilość ważnych głosów a to różnica. Nie widziałem jeszcze takiego głosowania gdzie w trakcie jego trwania głosy byłyby liczone i sprawdzane na bieżąco bo nie ma takich możliwości technicznych. Każda sonda daje tylko orientacyjne wyniki zwłaszcza że są inne obwarowania określone regulaminem głosowania.
Dlatego zostawmy ten temat w spokoju bo regulamin jasno określał zasady głosowania
ja nie twierdzę, że nie jasno określał, ja twierdzę, że to co określał jest głupie^^ i mogłoby być zastosowane w przypadku głosowania na najlepszego trolla forumowego, a nie gracza roku danego serwera(gracz nie gra na forum - przypominam).

Co do grania i iluzji uczestnictwa w grze to jak mawiał Sun Tsu:
"Nie sztuką jest osiągnąć 100 zwycięstw w 100 bitwach. Sztuką jest pokonać przeciwnika bez walki".
"Człowiek bez strategii, który lekceważy sobie przeciwnika, nieuchronnie skończy jako jeniec"
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
gościu stworzył poradnik jak to cel uświęca środki i jak wygrywać bez grania, nigdy nie zrozumiem jego fenomenu.
kojarzę kilku takich na serwerze Itaka, ale coś im nie pykło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19433

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Itaka

regulamin nie wymaga, aby osoby głosujące musiały grać na tym świecie, czyli dopuszcza opinię osób z innych światów......
 
Status
Zamknięty.
Do góry