Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien zostać graczem roku na tym świecie?

  • Hnoss

    Głosy: 14 18,2%
  • KAROLINA WŁODYKA

    Głosy: 35 45,5%
  • JON-SNOW

    Głosy: 28 36,4%

  • W sumie głosujących
    77

DeletedUser22434

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

KAROLINA WŁODYKA :cool:
 

DeletedUser23976

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Karolina Włodyka
 

DeletedUser21322

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

nie śmiałbym inaczej jak na Karolina Włodyka
 

DeletedUser23582

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

JON-SNOW
a co
zagłosuję na siebie

smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser20522

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Szczęśliwego nowego roku 2015 !!! hahahahhahahhahhah
Gratki ziom SNOW-JOHN należało się !!!!!! pozdrawiam 1,2,3,4 postowców hahahahhah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Sonda pokazuje coś innego ? A według niej chyba podejmowaliście decyzję więc może jakieś uzasadnienie i poprawa sondy. na miejscu JON-SNOW bym się pogniewał na organizatorów konkurusy poniewać decyzją na powyższy temat nie jest klarowna. Pozdrawiam i Wesołego Nowego ROku!
 

DeletedUser21118

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

może pani elastynka nam to wytłumaczy bo ktoś tu jaja sobie z nas robi
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Proszę przeczytać regulamin i sprawdzić jakie głosy były ważne.
Pytania?
 

DeletedUser21118

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

to znaczy że ta sonda to kłamstwo?
chodzi mi o to co pokazuje i tego co liczy głosy

- - - Automatycznie połączono posty - - -

przeczytałem regulamin z niego wynika że mój głos jest nie ważny ok ale dlaczego na sondzie jest tak jak pokazuje ten co to liczy jest pijany :p bo widzę 68 głosów czy jakoś tak i sonda pokazuje
karolina 34 głosy
snow 25 głosów
i teraz powiedzcie mi kto wygrał bo jeżeli jakieś głosy nie są ważne to dlaczego sonda pokazuje tak a nie inaczej
po prostu sobie jaja robicie z graczy
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Przeciez jest jasno, ze glosuje sie w ankiecie i potwierdza glosy postem! Aby glos zostal zaliczony, glosujacy musi miec napisanych na forum 5 postow, wiec nie mozecie patrzec tylko na ankiete, nie rozumiem co tu jest niejasne?
 

DeletedUser21118

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Przeciez jest jasno, ze glosuje sie w ankiecie i potwierdza glosy postem! Aby glos zostal zaliczony, glosujacy musi miec napisanych na forum 5 postow, wiec nie mozecie patrzec tylko na ankiete, nie rozumiem co tu jest niejasne?
dobrze zgadzam się z tobą co do regulamminu ale dlaczego sonda podlicza te nie ważne głosy każdy widzi kto wygrał
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

dobrze zgadzam się z tobą co do regulamminu ale dlaczego sonda podlicza te nie ważne głosy każdy widzi kto wygrał

No niestety to nie idzie tak z automatu. To jest tylko proste forum a nie jakaś zaawansowana strona rządowa do liczenia głosów :D

PiS wyczuwa spisek i żąda powtórki :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Obiweszczenie wyników powinno byc publiczne, tak żeby kazdy zainteresowany mógł się zapoznać. Ja oczywiście wiem dlaczego zwycięzył Snow, wymóg 5 postów przez użytkowników, którzy glosowali na karoline był niespełniony. Przecież takie dane można podać w zwykłej informacji w tym temacie nic trudnego. Informacja powinna być jasna, tyle i tyle głosów oddanych, tyle nieważnych... Chodzi o powagę konkursu i osób w nim biorących. To juz nie kwestia tego, ze wygrał SNOW, tylko przejrzystości. 88tod88 proszę nie mieszaj w to polityki. To jest kwestia braku zaanagażowania osoby, ktora jest za to odpowiedzialana. Podjeście jest mocno leckeważace w stosunku do nas wszystkich. Tak na marginesie czy wiedza o społeczeństwie to jeszcze jest w szkołach ?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Tylko, ze jak latwo mozna zauwazyc Elastynka sama przeprowadzala ten konkurs i jak sama pisala zajmuje on mase czasu. Teraz jest na urlopie wiec zakladam, ze nie predko dostaniemu info kto ile mial glosow. Poa tym to juz kolejna edycja i w poprzedniej nikt sie tego nie domagal, wiec pewnie uznala za brak koniecznosci wstawiania tak dokladnych danych, bo co to teraz zmieni?
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

No może faktycznie wyniki powinny zostać podane w formie:
x głosów oddanych,
y głosów zaliczonych,
z głosów niespełniających wymogów regulaminu w tym:
- xx bez potwierdzenia postem
- yy z powodu braku wystarczającej liczby postów na forum itp

Wtedy faktycznie było by czarno na białym skąd taki rezultat.

Ale widzę, że większość do tej pory nie zdaje sobie sprawy z tego, że zarówno głosowanie jak i ta cała gra to jedynie rozrywka. Traktujecie to jakby to były co najmniej wybory parlamentarne albo loteria gdzie do wygrania jest 10 000 zł. Proponuję więc wrzucić na luz i cieszyć się nowym rokiem zamiast spinać się na forum :)

Co do WOSu to 10 lat temu był, teraz to nie mam pojęcia czego tam uczą w tych szkołach. Chociaż nie wiem co to ma wspólnego z tym tematem :confused:
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Różnica była 1 głosu.
11 dla osoby wygranej,
10 druga osoba
 

DeletedUser20527

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Nie czytałem wszystkich postów czy to zwolennicy PiS-u z Never podważają wyniki?:D
 

DeletedUser21118

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Różnica była 1 głosu.
11 dla osoby wygranej,
10 druga osoba

hehe nieźle też sobie mogę napisać że była różnica 2 głosów i kto mi to udowodni hehe jesteście zajefajni :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie czytałem wszystkich postów czy to zwolennicy PiS-u z Never podważają wyniki?:D

a ty co książkę piszesz i nie masz tematu??
 

DeletedUser19453

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Proste że Nasza Hnoss
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Do góry