Gracz Roku 2014 Olimpia

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
GR2014_logo.png



Konkurs, który zaczyna być naszą coroczną tradycją, ma na celu wyłonienie jednej osoby z każdego świata, która wyróżniła się swoja postawą i stała się wzorem do naśladowania.


Etapy:
I ETAP - Typowanie kandydatów - 2.12.2014 godzina 12:00 - 9.12.2014 godzina 23:59
II ETAP - Czas weryfikacji - 10.12.2014 - 14.12.2014
III ETAP - Głosowanie na kandydatów - 15.12.2014 godzina 00:01 - 24.12.2014 godzina 23:59
IV ETAP - Ogłoszenie wyników - 31.12.2014


GR2014_regulamin.png

1. W konkursie obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
2. W zabawie może brać udział każdy gracz, spełniający jej kryteria opisane w zasadach.
3. Jest to konkurs światowy, a nie ogólnoforumowy, każdy serwer ma swój własny temat. Dlatego też należy pamiętać, że swoje typy zgłaszamy w danym temacie światowym, a nie konkursowym.
4. Tworzenie multikont w celu wzięcia udziału w konkursie będzie karane, a takie głosy/typy wycofywane.
5. Do konkursu mogą być zgłaszani gracze ze światów, które istnieją co najmniej 5 miesięcy i nie zostały zamknięte przed początkiem czerwca 2014. Oznacza to, że w konkursie udział biorą niżej wymienione światy:


RetimnoPellaOlimpiaNaksosMaratonLamia
KnossosJuktasItakaHeraklionGythiumEfezAchilles
DelfyKoryntHiperboreaBizancjumAtenyOmegaPhi

GR2014_osobatypujaca.png

1. Musi posiadać konto na Forum oraz mieć napisanych co najmniej pięć postów, aby móc typować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto na danym świecie z co najmniej miesięcznym stażem. Natomiast jeśli gracz posiadał konto na danym świecie, a zostało ono usunięte - również może zgłaszać swoich kandydatów.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego głos zostanie odrzucony.

GR2014_typy.png

1. Osoba wytypowana na Gracza Roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem, dotyczy to także przekazania konta, jeśli takowe wystąpiło. Jeśli gracz otrzymał konto w wyniku przekazania, to również musi się nim opiekować co najmniej pięć miesięcy.
2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum. Punkt ten jest niezbędny, ponieważ gracz zgłoszony musi być tego świadomy.

GR2014_typowanie.png

1. Jedna osoba może wytypować dwóch graczy z danego świata tylko jeden raz, podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem
d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
2. Jeśli osoba wytypowana nie wyraża zgody na branie udziału w konkursie, powinna powiadomić osobę prowadzącą konkurs [profil]Elastynka[/profil] za pomocą prywatnej wiadomości, bądź poprzez napisanie ticketa.
3. Swoich typów nie można zmieniać, jeśli post został napisany, nie może zostać edytowany, a tym samym typy nie mogą ulec zmianie.
4. W temacie zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy - wszelkie takie wykroczenia będą odpowiednio "nagradzane".
5. Zabrania się typowania własnej osoby na Gracza Roku 2014.
6. Wszelkie pytania należy zgłaszać do Opiekunki Konkursu podając nazwę świata, na którym problem/ pytanie/niejasność wystąpiły.

GR2014_glosowanie.png

1. W głosowaniu może wziąć udział każdy zarejestrowany gracz, posiadający co najmniej pięć napisanych postów na Forum.
2. Głosowanie odbywa się indywidualnie dla każdego świata, w dziale światowym.
3. Aby głos został zaliczony, gracz musi zaznaczyć swój typ w ankiecie, która będzie publiczna, oraz napisać posta potwierdzającego, w którym zamieści nick osoby, na którą zagłosował.
4. Jeżeli dojdzie do remisu, zostanie przeprowadzona dogrywka, w której wezmą udział gracze o tej samej liczbie otrzymanych głosów. Dogrywka będzie odbywała się na takiej samej zasadzie, jak głosowanie właściwe.


GR2014_nagrody.png


Unikatowa ranga
GR2014_ranga.png

200 sztuk złota dla każdego zwycięzcy,
bonusy: Wyostrzone zmysły na 12 godzin (bez względu na prędkość świata),
Wzrost produkcji dowolnie wybranego surowca o 50% na 3 dni,
50 punktów reputacji,
grafika, którą Gracze Roku mogą się pochwalić w swoim profilu
GR2014_obrazek.png
,
publikacja zwycięzców na łamach Wiki Grepolis.

Zgłaszając się do konkursu każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie trwania zabawy i w formie jej odpowiadającej.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z konkursem należy zgłaszać do opiekuna konkursu [profil]Elastynka[/profil]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15451

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia

c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem

tzn. że mam znać nick osoby typowanej jakim posługuje sie na forum??????????? a jesli nie ma konta na forum? musi?
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia

c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem

tzn. że mam znać nick osoby typowanej jakim posługuje sie na forum??????????? a jesli nie ma konta na forum? musi?

Tak, musisz go znać. I musi mieć ta osoba konto na forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia

Jeśli chcesz zgłosić któregoś gracza, musi on posiadać konto na Forum, jest to wymagane.
 

DeletedUser20177

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia

Zglaszam graczy [profil]yggdrasill[/profil] i [profil]Królicza Łapka[/profil]
NA Olimpi te same nicki.
Uzasadnienie: Dla mnie najlepsi gracze, jeszcze sie na nich nie zawiodlem
Pzdr BP
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia

GR2014_logo.png


na świecie OLIMPIA

zostaje yggdrasill


GR2014_nagrody.png


Unikatowa ranga, dzięki której każdy dowie się, że jesteś wyjątkowym i szanowanym graczem!

GR2014_ranga.png


200 sztuk złota,
50 punktów reputacji,
bonusy:
Wyostrzone zmysły na 12 godzin (bez względu na prędkość świata),
Błogosławieństwo wybranego surowca Tyche (1 poziom, produkcja zwiększona o 20% na tydzień),
grafika, którą Gracze Roku mogą się pochwalić w swoim profilu
GR2014_obrazek.png

oraz publikacje zwycięzców w specjalnym artykule na Wiki Grepolis!

Gracze proszeni są o kontakt poprzez PW z [profil]Shannqa[/profil] w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody.
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia

Dzięki za głosy. Wiadome-nie zgłoszono innych kandydatów, powinien wygrać Królicza, to też oczywiste ale nagrodą nie pogardzę :)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia

Dzięki za głosy. Wiadome-nie zgłoszono innych kandydatów, powinien wygrać Królicza, to też oczywiste ale nagrodą nie pogardzę :)


tak na serio powinien wygrac spartakus2203. zmiazdzyl wszystkich iloscia pkt walki, do tego bez duzych ilosci złota, kultura ok nikogo nie obrazal, w akcjach pomagal.

ja glosowalem na jarasteras , bo od groma nocnych akcji z nim zrobilem nocnych i dziennych. tez gra bez skracania i igrzysk. bardzo wysoko w rankingach walki.wiec moj wybor byl miedzy ta dwojka i przemowily wspolne akcje. ale obiektwynie rzecz biorac to spartakus powinien zdobyc gracza roku. Widze ze glosowali tutaj ludzie ktrozy nawet nie grali na Olimpii, takze to glosowanie to raczej jak zlota pilka, konkrus znajomsci i popularnosci. O wiele obiektywniej wyglada to na innych swiatach ,

Pozdrawiam
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia

skoro powinien wygrać to jesteś nie w porządku, że go nie zgłosiłeś.
I nie w porządku jest że teraz dyskredytujesz zwycięzcę.
Nie grałam na Olimpii, ale grałam z yggdrasill na innym świecie, żeby nie było wątpliwości, byliśmy we wrogich obozach, i mówiąc delikatnie nie byliśmy zaprzyjaźnieni. Głosowałam na niego, bo wiem jak gra i bardzo szanuję jako gracza.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia

skoro powinien wygrać to jesteś nie w porządku, że go nie zgłosiłeś.
I nie w porządku jest że teraz dyskredytujesz zwycięzcę.
Nie grałam na Olimpii, ale grałam z yggdrasill na innym świecie, żeby nie było wątpliwości, byliśmy we wrogich obozach, i mówiąc delikatnie nie byliśmy zaprzyjaźnieni. Głosowałam na niego, bo wiem jak gra i bardzo szanuję jako gracza.



uzasadnilem dlaczego zaglosowalem na tego a nie na innego a wybiralem miedzy nimi dwoma, bo akurat ja gralem na olimpii wiec cos moge powiedziec w tym teamcie. dyskredytuje bo mam do tego takie prawo jak ty glosujac na gracza roku na olimpi nie grajac tam a jedynie poprzez to ze go znasz. a jak juz tak glosujesz to warto by bylo chociaz spojrzec na statystyki wczesniej.

zaglosowalem na jarasa , a powinien wygrac wedlug mnie spartakus i tyle w temacie. A na niego niikt nie zaglosowal i nawet go nie wzieto pod uwage, moglem zglosic tylo jednego zawodnika inaczej bym wytypowal dwoch. a pisze to dlatego ze nikt z glosujacych nie zwrocil uwagi na spartakusa dlaetego pisze o statusie tej nagrody jak o zlotej pilce bo ci co sie intersuja footballem beda wiedziec o co chodzi

a tu masz suche fakty, i jaras i spartakus bez skracania jednostek, igrzysk

http://pl.grepostats.com/world/pl40/rankings/playerkills

Glosowac mozesz na kogo chcesz bo masz takie prawo, ja ma prawo sie z tym nie zgodzic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia

chodziło mi tylko o to, że żeby na kogoś zagłosować trzeba go najpierw zgłosić. zgłoszenia były dwa tygodnie i nikt się dla tamtych graczy o których piszesz nie pofatygował co jest przykre. głosuje się wyłącznie na osoby zgłoszone, a że znam grę obu to zagłosowałam, bo regulamin nie wymaga, aby osoby głosujące musiały grać na tym świecie, czyli dopuszcza opinię osób z innych światów.
jak Ci się nie chciało nikogo zgłaszać do konkursu, to nie w porządku jest dogadywanie tym co wygrali.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia

chodziło mi tylko o to, że żeby na kogoś zagłosować trzeba go najpierw zgłosić. zgłoszenia były dwa tygodnie i nikt się dla tamtych graczy o których piszesz nie pofatygował co jest przykre. głosuje się wyłącznie na osoby zgłoszone, a że znam grę obu to zagłosowałam, bo regulamin nie wymaga, aby osoby głosujące musiały grać na tym świecie, czyli dopuszcza opinię osób z innych światów.
jak Ci się nie chciało nikogo zgłaszać do konkursu, to nie w porządku jest dogadywanie tym co wygrali.

jak poczytasz forum to zobaczysz to zglosilem jarasteras, ale chyba za pozno. czy ja mowie ze nie mozesz glosowac ???/ mowie o sensownosci takiego glosowania i wygranej przez danego gracza, regulamin tez tego nie zbrania

juz jest po wyborach i tyle, a skomentowac tego tez mi nikt nie zabroni bo nikogo nie obrazam
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Olimpia

chyba nie w tym dziale zgłaszałeś kandydatów?
 
Do góry