Gracz Roku 2014 Pella

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
GR2014_logo.png



Konkurs, który zaczyna być naszą coroczną tradycją, ma na celu wyłonienie jednej osoby z każdego świata, która wyróżniła się swoja postawą i stała się wzorem do naśladowania.


Etapy:
I ETAP - Typowanie kandydatów - 2.12.2014 godzina 12:00 - 9.12.2014 godzina 23:59
II ETAP - Czas weryfikacji - 10.12.2014 - 14.12.2014
III ETAP - Głosowanie na kandydatów - 15.12.2014 godzina 00:01 - 24.12.2014 godzina 23:59
IV ETAP - Ogłoszenie wyników - 31.12.2014


GR2014_regulamin.png

1. W konkursie obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
2. W zabawie może brać udział każdy gracz, spełniający jej kryteria opisane w zasadach.
3. Jest to konkurs światowy, a nie ogólnoforumowy, każdy serwer ma swój własny temat. Dlatego też należy pamiętać, że swoje typy zgłaszamy w danym temacie światowym, a nie konkursowym.
4. Tworzenie multikont w celu wzięcia udziału w konkursie będzie karane, a takie głosy/typy wycofywane.
5. Do konkursu mogą być zgłaszani gracze ze światów, które istnieją co najmniej 5 miesięcy i nie zostały zamknięte przed początkiem czerwca 2014. Oznacza to, że w konkursie udział biorą niżej wymienione światy:


RetimnoPellaOlimpiaNaksosMaratonLamia
KnossosJuktasItakaHeraklionGythiumEfezAchilles
DelfyKoryntHiperboreaBizancjumAtenyOmegaPhi

GR2014_osobatypujaca.png

1. Musi posiadać konto na Forum oraz mieć napisanych co najmniej pięć postów, aby móc typować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto na danym świecie z co najmniej miesięcznym stażem. Natomiast jeśli gracz posiadał konto na danym świecie, a zostało ono usunięte - również może zgłaszać swoich kandydatów.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego głos zostanie odrzucony.

GR2014_typy.png

1. Osoba wytypowana na Gracza Roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem, dotyczy to także przekazania konta, jeśli takowe wystąpiło. Jeśli gracz otrzymał konto w wyniku przekazania, to również musi się nim opiekować co najmniej pięć miesięcy.
2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum. Punkt ten jest niezbędny, ponieważ gracz zgłoszony musi być tego świadomy.

GR2014_typowanie.png

1. Jedna osoba może wytypować dwóch graczy z danego świata tylko jeden raz, podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem
d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
2. Jeśli osoba wytypowana nie wyraża zgody na branie udziału w konkursie, powinna powiadomić osobę prowadzącą konkurs [profil]Elastynka[/profil] za pomocą prywatnej wiadomości, bądź poprzez napisanie ticketa.
3. Swoich typów nie można zmieniać, jeśli post został napisany, nie może zostać edytowany, a tym samym typy nie mogą ulec zmianie.
4. W temacie zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy - wszelkie takie wykroczenia będą odpowiednio "nagradzane".
5. Zabrania się typowania własnej osoby na Gracza Roku 2014.
6. Wszelkie pytania należy zgłaszać do Opiekunki Konkursu podając nazwę świata, na którym problem/ pytanie/niejasność wystąpiły.

GR2014_glosowanie.png

1. W głosowaniu może wziąć udział każdy zarejestrowany gracz, posiadający co najmniej pięć napisanych postów na Forum.
2. Głosowanie odbywa się indywidualnie dla każdego świata, w dziale światowym.
3. Aby głos został zaliczony, gracz musi zaznaczyć swój typ w ankiecie, która będzie publiczna, oraz napisać posta potwierdzającego, w którym zamieści nick osoby, na którą zagłosował.
4. Jeżeli dojdzie do remisu, zostanie przeprowadzona dogrywka, w której wezmą udział gracze o tej samej liczbie otrzymanych głosów. Dogrywka będzie odbywała się na takiej samej zasadzie, jak głosowanie właściwe.


GR2014_nagrody.png


Unikatowa ranga
GR2014_ranga.png

200 sztuk złota dla każdego zwycięzcy,
bonusy: Wyostrzone zmysły na 12 godzin (bez względu na prędkość świata),
Wzrost produkcji dowolnie wybranego surowca o 50% na 3 dni,
50 punktów reputacji,
grafika, którą Gracze Roku mogą się pochwalić w swoim profilu
GR2014_obrazek.png
,
publikacja zwycięzców na łamach Wiki Grepolis.

Zgłaszając się do konkursu każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie trwania zabawy i w formie jej odpowiadającej.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z konkursem należy zgłaszać do opiekuna konkursu [profil]Elastynka[/profil]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

a) swój dokładny nick z gry

Kot Felix

1 Typ :

b1) dokładny nick z gry osoby typowanej

WojtoNY

c1) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem

WojtoNY

d1) krótkie uzasadnienie swojego wyboru

Znakomity wojownik, świetny kolega z sojuszu (praktycznie bezkonfliktowy) oraz mądry założyciel/wódz/lider, z którym już od czasów końców PBN super się dogadywałem, poprzez czasy B.A.D Division, Domków i CBC. No i oczywiście miał wielki wkład w zwycięstwo na świecie.

2 Typ :

b2) dokładny nick z gry osoby typowanej

BioręTo

c2) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem

BioręTo

d2) krótkie uzasadnienie swojego wyboru

Do czasu kiedy brał udział w aktywnej grze najlepszy wojownik na Pelli, postrach wszystkich wrogów (w szczególności StarS), zawsze pierwszy do pomocy oraz mega pozytywnie nastawiony człowiek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23812

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

Ja mam dwóch kandydatów ;)

Zalplpl

Dlatego że prowadził akademię która była na 120 miejscu w rankingu i potrafil zrobić z niej sojusz główny który zajmuje teraz 17 miejsce w rankingu!!!
Był głównym graczem który najwięcej atakował sojusz Nieskalne Mroczne Smoki i który popsuł im cud a także doprowadził do rozłamu ich sojuszu! Mysle ze zasłużył xD

McKuba

To jest mój drugi kandydat. Gracz miał wielu wrogów, zablokowanie z mozliwością podbicia jego miast i wiele innych problemów... A pomimo to walczył, nie poddał się i nadal gra... Teraz już jest wysoko w rankingu i zemścił się za podbite u miasta... Miał chłopak wolę walki.

To są moje typy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16746

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

CZ4RODZIEJK4

Pierwszym kandydatem jest BioręTo;
http://forum.pl.grepolis.com/member.php?22103-Bior%C4%99To
Hmmm, jak tu uzasadnić mój wybór, po prostu mam do niego słabość
bezradny.gif
, a tak na poważnie zawsze był chętny do pomocy, w atakach off wymiatał, w obronie nie szczędził swojego deffa nawet gdyby miał przepłynąć kilka godzin aby wesprzeć taką "sierotkę" jak ja
papa_buzka.gif
A poza tym wszystkim, jest mega przyjacielskim człowiekiem
buziak.gif


Nad drugim kandydatem ciągle myślę, ponieważ nie mogę się zdecydować
rotfl.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

a) swój dokładny nick z gry
N.F.Z.123
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
BioręTo
c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem
http://forum.pl.grepolis.com/member.php?22103-Bior%C4%99To
d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Nie bede tu sie wyrozniala wypowiedzia od innych:) fajny kumpel ZAWSZE pomocny
dobry gracz i agresor, postrach wrogów:)
 

DeletedUser20541

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

A)
-Elektra40
B)
Marcin.mm
C)
Moze nie ma Profilu na FO(dzięki swojej inteligencji)Sądzę że jest to najlepszy gracz na serwerze.
Wiem że się nie bedzie liczyło ale napisze dlaczego tak sądzę.
-Najlepszy dyplomata którego spotkałem w mojej długiej już karierze w grepo.W racjonalny sposób postrafił rozegrać tak dyplomacje CF żebyśmy dali rade na wszystkich frontach wyjśc na +
-Wojownik-Moze nie lata tak jak ja(hehehe pamietam to"Gdzie ty lecisz te 10h:)"ale kiedy trzeba zrobić z nim akcję jest zorganizowany w 100%.
-Słuchacz-Każda osoba z sojuszu mogła przyjść do niego i wyżalić mu się na temat sojuszu.Tyle ile on przeczytał i odpisał pw to nie wiem czy ktoś więcej od niego zrobił.
-No i najwazniejsze-Jego masy-Profesurka w 100%.Jesli ktoś nie lubi czytać to niech lepiej kasuje jego masy odrazu
smiley_emoticons_biggrin.gif

Dla mnie nie liczy się FO tylko gracz na serwerze i dlatego wybrałem marcina.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

typuję :
marcin.mm

elektra40

Bez nich CF nie wygrało by świata
Tyle ile oni włożyli w tą grę serca to chyba nikt z nas
cifohielywpedbyh8.gif
 

DeletedUser23396

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

a) swój dokładny nick z gry
Thrasyllus

b) dokładny nick z gry osoby typowanej
marcin.mm

c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem
marcin.mm
http://forum.pl.grepolis.com/member.php?15578-marcin-mm

d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Najlepsi gracze to nie tylko rankingi eko, deff i off. Równie mocno liczy się organizacja, dyplomacja i codzienna aktywność. Dlatego nominacja dla Naczelnego Strażaka Sojuszu

2-ga nominacja

b) dokładny nick z gry osoby typowanej
WojtoNY

c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem
WojtoNY
http://forum.pl.grepolis.com/member.php?6313-WojtoNY

d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Aktywny, pomocny. Pechowy deffowiec, skuteczny offowiec.
 
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

a) swój dokładny nick z gry
malibu123123

1 Typ :

b1) dokładny nick z gry osoby typowanej
marcin.mm

c1) dokładny nick osoby wytypowanej

http://forum.pl.grepolis.com/member.php?15578-marcin-mm
d1) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Solidny gracz na którym można polegać. Zawsze rzeczowy, świetnie dogaduje się z ludźmi, bezkonfliktowy.

2 Typ :

b2) dokładny nick z gry osoby typowanej
Pirx

c2) dokładny nick osoby wytypowanej
Pirx

d2) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Dla mnie to najlepszy wojownik, zawsze aktywny i gotowy pomagać tak w atakach jak i obronie.
Nie obraża graczy, chociaż mówi szczerze co myśli :)
 

DeletedUser20868

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

a) swój dokładny nick z gry
ines8282

b) dokładny nick z gry osoby typowanej
marcin.mm

c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem
marcin.mm
http://forum.pl.grepolis.com/member.php?15578-marcin-mm

d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru

Najlepszy dyplomata i strateg. Żaden gracz w sojuszu nie jest mu obojętny. Świetny wojownik jak i mentor.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22103

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

TYP 1 :
A) BioręTo
B)Thrasyllus
C)http://forum.pl.grepolis.com/member.php?23396-Thrasyllus
D)Krótko zwięźle i na temat: Dobry gracz, zawsze pomagał, i zajął moje miejsce w rankingu ATAKUJĄCEGO i WOJOWNIKA NR 1 na Pelli chociaż jest drugi dla mnie jest NR 1, swoją drogą przynajmniej zrobił to uczciwie na przeciwnikach a nie graczach nie aktywnych jak Elektra40 który robił to świadomie i cały czas do pewnego momentu.
Co jest najważniejsze w tej grze bo jak się cieszyć to nie z oszustwa tylko z punktów nabitych na swoim przeciwniku !!!


TYP 2
A) BioręTo
B)Wojtony
C)http://forum.pl.grepolis.com/member.php?6313-WojtoNY
D)Co tu mogę o tym graczu napisać , typuje go z tego samego względu co Thrasyllusa zawsze swojego offa poświęcał na przeciwniku co jest najcenniejsze w tej grze, bo swoimi czynami masz wyrabiać sobie reputację i dążyć do rankingu.


Teraz coś od siebie :
Pierwszy raz dograłem świat bym mógł go wygrać, bym mógł uczestniczyć w takim konkursie i wcale mnie nie dziwi to że zostałem wytypowany przez Kota Felixa. Jest to też dobry gracz, charakter ma jaki ma ale każdy ma inny.
Poza Kotem Felixem który typował mnie sam od siebie te pare głosów była z mojej inicjatywy ponieważ napaliłem się na blaszkę bez przeczytania dokładnie regulaminu ,chciałem dostać jakaś pamiątka z Pelli :) Kto wie jakby było, lecz nakłonił mnie swój widok tutaj , One i tak są nie ważne czytając regulamin liczy się pierwszy TYP a prawdziwe głosowanie jest 15.

Napaliłem się bo myślałem że zasługuje na to za ten cały wkład na tym świecie.
Ale wystarczy że będę pamiętał sojusz który stworzyliśmy z Janczyskiem Ekipe Remontową o której tez ludzie będą pamiętać i mówić zawsze, O ekipie która wbiła na świat dla zabawy, była stracona na początku a jechała wszystkich w okół :) I tyle mi wystarczy pamiętać z Pelli czyny przez które zapamiętuje się sojusz i graczy, no i nie zapomnę graczy z którymi nie jedną noc przesiedziałem na ts-ie hehe KMWTW:) Wzięło mnie na szczerość :D
Finito.

Niech głosowanie będzie sprawiedliwe powodzenia Wszystkim :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

moj drugi typ....
przemyslalam....
i moj glos daje....
a) swój dokładny nick z gry
N.F.Z.123
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
marcin.mm
c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem
marcin.mm http://forum.pl.grepolis.com/member.php?15578-marcin-mm
d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
tak jak inni pisali... naprawde nigdy nie znalam lepszego dyplomaty... ma gadane i ma glowe, ktorej uzywa:)
dobry gracz na kazda wiado z problemem zawsze odpowie i doradzi
oby wiecej takich graczy bylo...
respekt Marcin:):)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

Na grze i na forum:

czucz2

1 Typ :



WojtoNY



WojtoNY



Malo konfliktowy i sprawdzony w boju kompan

2 Typ :



BioręTo



BioręTo

Dobry kompan i gracz z fantazją, nieszczędzony swojego woja w akcjach sojuszniczych. Kończąc grę na Pella dopilnował przekazania swoich miast sojusznikom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

Nick z gry
Araulen


1 Typ

WojtoNy

[PROFIL]WojtoNy[/PROFIL]

Co to dużo mówić, świetny gracz,fajny kompan, dobry przywódca.


Typ 2

BECIOWO

[PROFIL]BECIOWO[/PROFIL]

Dobry, doświadczony gracz i agresor, świetny przywódca za czasów N.S.S
 

DeletedUser18340

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Pella

Mój dokładny nick
Regis Terzieff-Godefroy

Nominuje:
Biorę To
Mronek 3

Powód?
To sa najlepsze osoby jakich znam
Normalnie mniej wiecej co miesiac oboje posiadali ban:)
Normalnie spoko kolesie jeden duży drugi mały.
Cos słyszałem że śpią razem w jednym łożu.
Mmm pachnie mi to fajna zabawa
Pozdro 600 :p
Ps to nie elektra40 napisała :D
Żeby nie było
 
Do góry