Gracz Roku 2014 Retimno

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

Jedna osoba może wytypować dwóch graczy z danego świata tylko jeden raz, podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry
*Sisi
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
*Manfred
*Lolo Bydlaczek
c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem
*[PROFIL]Manfred[/PROFIL]
*[PROFIL]MG34[/PROFIL]
d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
*świetny dyplomata i gracz, ale i tak go nie lubię
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

*ech, ach - nikt mnie nie wkurza tak jak on
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

GR2014_logo.png


na świecie RETIMNO

zostaje manfred


GR2014_nagrody.png


Unikatowa ranga, dzięki której każdy dowie się, że jesteś wyjątkowym i szanowanym graczem!

GR2014_ranga.png


200 sztuk złota,
50 punktów reputacji,
bonusy:
Wyostrzone zmysły na 12 godzin (bez względu na prędkość świata),
Błogosławieństwo wybranego surowca Tyche (1 poziom, produkcja zwiększona o 20% na tydzień),
grafika, którą Gracze Roku mogą się pochwalić w swoim profilu
GR2014_obrazek.png

oraz publikacje zwycięzców w specjalnym artykule na Wiki Grepolis!

Gracze proszeni są o kontakt poprzez PW z [profil]Shannqa[/profil] w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

ehhh bardzo dziękuje. W prawdzie nie za bardzo tego chciałem ale ze względu na to iż ktoś mnie wybrał nie zrezygnowałem żeby komuś przykrości nie zrobić.

Oczywiście Wszystkie trofea chce podarować mojemu największemu idolowi największemu wojownikowi na POLSKIM i nie tylko grepo którego szanuje i cenie i co najważniejsze uczę się od niego.

proszę wszystko przekazać ale WSZYSTKO BEZ WYJĄTKU graczowi Glorian temu z dwiema gwiazdkami z przodu choć sam nie wiem który jest który może to jeden czytając opisy na profilu.

Czemu akurat tak, bo ten gracz tak bardzo myśli, że jest najlepszy, dla tego chciałbym go w tym uświadomić tym mały podarkiem.

Oczywiście bardzo dziękuje wszystkim za oddanie na mnie głosów. Dziękuje też wszystkich którzy brali w tej rywalizacji udział. I na końcu dziękuje organizatorom.
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

smiejesz sie z glorka, ale to nie on blagal polowe swiata o odbijanie okupacji, bo ktos Ci wbil kolona, a ty tak dobry jestes, ze stracic miasta nie mozesz:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

smiejesz sie z glorka, ale to nie on blagal polowe swiata o odbijanie okupacji, bo ktos Ci wbil kolona, a ty tak dobry jestes, ze stracic miasta nie mozesz:)

Nie ja się śmieje a sam się wystawia na pośmiewisko chcąc oczerniać innych że komuś coś nie wyszło w ataku i swoim profilem.

a druga sprawa nie błagał a proszę i nie pół świata a tylko znajomych to duża różnica. A nawet jak się w tej grze znajomych prosi o pomoc to chyba nie żadna ujma. Co do utraty wioski stracić mogę i to dużo i nie ja wypisuje durnoty na profilu ile to tych wiosek straciłem walecznie :)
dla tego wg mnie jemu się to należy. Bądź święty obiektywny choc przez chwile.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

ehhh bardzo dziękuje. W prawdzie nie za bardzo tego chciałem ale ze względu na to iż ktoś mnie wybrał nie zrezygnowałem żeby komuś przykrości nie zrobić.

Oczywiście Wszystkie trofea chce podarować mojemu największemu idolowi największemu wojownikowi na POLSKIM i nie tylko grepo którego szanuje i cenie i co najważniejsze uczę się od niego.

proszę wszystko przekazać ale WSZYSTKO BEZ WYJĄTKU graczowi Glorian temu z dwiema gwiazdkami z przodu choć sam nie wiem który jest który może to jeden czytając opisy na profilu.

Czemu akurat tak, bo ten gracz tak bardzo myśli, że jest najlepszy, dla tego chciałbym go w tym uświadomić tym mały podarkiem.

Oczywiście bardzo dziękuje wszystkim za oddanie na mnie głosów. Dziękuje też wszystkich którzy brali w tej rywalizacji udział. I na końcu dziękuje organizatorom.

Jeśli rzeczywiście chcesz oddać nagrody innemu graczowi, to napisz proszę do mnie PW ze szczegółami ;)
 
Do góry