Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien zostać Graczem Roku na tym świecie?

  • ANTARES1976

    Głosy: 9 6,5%
  • rakoka

    Głosy: 12 8,7%
  • -Achaszwerosz-

    Głosy: 53 38,4%
  • adek176

    Głosy: 34 24,6%
  • *makowapanienka*

    Głosy: 30 21,7%

  • W sumie głosujących
    138

DeletedUser16379

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

zdecydowanie adek176
 

DeletedUser22881

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

-Achaszwerosz-
 

DeletedUser12405

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

Po prostu nie wiem na kogo głosować ale wybór ... hmm głosuję na Antares1976
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

adek176
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

Troche to dziwne bo znowu w statach widze, ze w poniedzialek adek ma 216k pkt z obrony na rozstrzygnietym swiecie. Duzo osob mówi ze jak się swiat rozstrzygał to adek nie był w jakichś topach czy jakoś kojarzony.. Nie znam go , sytuacji z akcjum tez nie za bardzo, ale tak wszystko obserwujac tutaj na forum i staty to troche wygląda jakby była prowadzona propaganda na rzecz adka, cos w stylu Ryszarda Petru. Nie do końca mi sie to podoba no ale co ? :) Swiat nie jest sprawiedliwy. Po prostu najbardziej mi się nie podoba to nabijanie rankingów po wszystkich rozstrzygnieciach i tyle .
 

DeletedUser21095

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

ja glosuje na rakoke - jaknajbardziej gracz fair z maratonow - szanuje przeciwnikow z klasa - zresta tez dotrzymalem slowa nie atakowalem jego miast na cudaku jak oglosil koniec gry - niestety teraz juz czas ochronny sie skonczyl a maratoncy mieli czas na przejecia

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Troche to dziwne bo znowu w statach widze, ze w poniedzialek adek ma 216k pkt z obrony na rozstrzygnietym swiecie. Duzo osob mówi ze jak się swiat rozstrzygał to adek nie był w jakichś topach czy jakoś kojarzony.. Nie znam go , sytuacji z akcjum tez nie za bardzo, ale tak wszystko obserwujac tutaj na forum i staty to troche wygląda jakby była prowadzona propaganda na rzecz adka, cos w stylu Ryszarda Petru. Nie do końca mi sie to podoba no ale co ? :) Swiat nie jest sprawiedliwy. Po prostu najbardziej mi się nie podoba to nabijanie rankingów po wszystkich rozstrzygnieciach i tyle .

nie jest to nabijanie rankingow i nie gralem tu dla rankingow - punkty w obrony nabite to proby odbijania cudakow przez maratony - nawet 2 razy z sukcesem dla nich - wiec prosze nie pomawiac - czy odbijanie cudakow po erze cudow to cos zabronionego ?? na maratonie zbilem im cudaki w erze cudow - tu jednak miedzy morze 43 a morzem 46 to duza odleglosc - nie bede pisal ze zrobilem cos nadzwyczajnego wsadzajac kolona maratonczykom i nie uwarzam ze gracz roku musi byc top 1 - gra jest tak ustawiona ze top 1 to zawsze ten co wydal najwiecej pieniedzy ale czy to on jest najlepszym graczem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

ja glosuje na rakoke - jaknajbardziej gracz fair z maratonow - szanuje przeciwnikow z klasa - zresta tez dotrzymalem slowa nie atakowalem jego miast na cudaku jak oglosil koniec gry - niestety teraz juz czas ochronny sie skonczyl a maratoncy mieli czas na przejecia

- - - Automatycznie połączono posty - - -



nie jest to nabijanie rankingow i nie gralem tu dla rankingow - punkty w obrony nabite to proby odbijania cudakow przez maratony - nawet 2 razy z sukcesem dla nich - wiec prosze nie pomawiac - czy odbijanie cudakow po erze cudow to cos zabronionego ?? na maratonie zbilem im cudaki w erze cudow - tu jednak miedzy morze 43 a morzem 46 to duza odleglosc - nie bede pisal ze zrobilem cos nadzwyczajnego wsadzaj kolona maratonczykom i nie uwarzam ze gracz roku musi byc top 1 - gra jest tak ustawiona ze top 1 to zawsze ten co wydal najwiecej pieniedzy ale czy to on jest najlepszym graczem

podam ci prosty przykład gracza nie złocącego , a bedącego top 1 w kazdym rankingu przez zdecydowana większość serwera, jest to spartakus2203 z olimpi. Roznica jest taka ze i dlugo przed cudami osiągnał te pozycje i ma je do tej pory. Pewnie jest wiecej takich. Masz swoje zdanie o takich walkach po rozstrzygnieciu swiata ja mam swoje. Niech wygra ten/ta co zasługuje na gracza roku , pozdr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20734

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

Adek176 oczywiście :)))
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser21231

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

ja zagłosowałem na -Achaszwerosz- :D bardzo dobry gracz a jeszcze lepszy przyjaciel .....trzymam kciuki :)
 

DeletedUser23323

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

*makowapanienka*
 

DeletedUser23889

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

rakoka
Tomuś powodzonka:)
 
Do góry