Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien zostać Graczem Roku na tym świecie?

  • Cycu22222

    Głosy: 1 1,5%
  • Mały Książę

    Głosy: 3 4,6%
  • LordTC

    Głosy: 20 30,8%
  • kamil102222

    Głosy: 2 3,1%
  • kobieetka

    Głosy: 39 60,0%

  • W sumie głosujących
    65
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

z wszystkich nominowanych to LORDTC a nie jakaś kobietka nawet nie znam baby chyba się miast dorobiła na szarakach

Oj,oj pewnie chciałbyś ją poznać ale czy na to zasługujesz?
A ja Ciebie poznałem dość dobrze grasz tylko szkoda tych mant które padły
P.S Pamiętaj cofać trzeba wojsko i widły się wstawia
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

Mnie to ni ziębi ni parzy kto zostanie , ale głosowanie jest nie uczciwe :cool:
Co tu ma do szukania Turgan czy N.F.Z w głosowaniu, którzy na tym świecie nie grali to na pewno idealnie wiedzą kto powinien zostać graczem roku .

N.F.Z. grala w sojuszu Rentai Roninów pod nickiem N.F.Z. 123. Chyba pan nie zapamietal wszystkih kilkunastutysiecy graczy ktorzy grai na Barisie , ale ciezko poznac wszystkich jezeli masowo wiekszosci obiecywalo sie koronki ze swiadomoscia ze po wybudowaniu 4 cudow oleje sie swiat bo blacha wpadla
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

N.F.Z. grala w sojuszu Rentai Roninów pod nickiem N.F.Z. 123. Chyba pan nie zapamietal wszystkih kilkunastutysiecy graczy ktorzy grai na Barisie , ale ciezko poznac wszystkich jezeli masowo wiekszosci obiecywalo sie koronki ze swiadomoscia ze po wybudowaniu 4 cudow oleje sie swiat bo blacha wpadla
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif

Zabawny jesteś chłopczyku , ja nie gram ponad 2 miechy a i tak mam więcej pw od ciebie , więc póki co to do mnie ci jeszcze wiele brakuje , jak mi dorównasz to możemy pogadać bo póki co nie mamy o czym :cool:
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

Czytam niektore wypowiedzi tutaj i Czasami mysle ze juz ujzalem dno studni ludzkiej głupoty, ale zaraz potem zjawia sie ktos, przez kogo okazuje sie ze studnia dna nie ma.
Statystyki,punkty walki, miasta podbite... Kazdy widze musi sie jakos dowartosciowywac.
Moze kiedys sie spotkamy na rownym terenie to wtedy bedziemy migli cos powiedziec.
Póki co z ortografią u mnie na bakier;)
Glosuje na Kobietka!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23396

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

Okres przedświąteczny to i wszyscy zdenerwowani jakoś
smiley_emoticons_irre4.gif

Lord, nigdy nie będzie czegoś takiego jak równy teren, uczciwa walka, równe szanse.
Ważne żeby sobie pograć ofem i defem, bez niepotrzebnej napinki czego sobie i Wam życzę
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

Okres przedświąteczny to i wszyscy zdenerwowani jakoś
smiley_emoticons_irre4.gif

Lord, nigdy nie będzie czegoś takiego jak równy teren, uczciwa walka, równe szanse.
Ważne żeby sobie pograć ofem i defem, bez niepotrzebnej napinki czego sobie i Wam życzę
smiley_emoticons_saufen.gif

I za to wypijmy :)
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

LordTC dobrze mowi. Ja staram sie trzymac pewnej zasady (chyba ze mam taki humor jak dzis):

"Nie zadawaj sie z idiotami bo sprowadza cie do swojego poziomu i pokonaja doswiadczeniem"

Dlatego prosze wszystkich Lekarzy oraz Pacjentow z Psychiatryka zeby przestali odpowiadac na zaczepki slowne SGG.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23732

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

Witam

Dziękuję za tak wnikliwe zanalizowanie mojego przypadku. Jak widać "choroba psychiczna" nie pozwala mi dokonywać trafnych wyborów miast do przejęcia. Więc dlaczego tam się pojawia wsparcie (szczególnie graczy z sojuszu Fiqu)? -przecież to nieaktywni (nie powinni wstawiać tematów na forum i wysyłać wiadomości).

Zostałam wytypowana w tym konkursie nie prosząc o to. Gram dla przyjemności, nie chciałam pokrzyżować Wam planów.

Dziękuję Fiqu za "obiektywną ocenę". Dowiedziałam się dzięki Tobie kim jestem.

LordTc-te 2 minutki, o których piszesz zawdzięczasz mi :p.

Dziękuję: graczom Psychiatryka, Baris, znajomym i przeciwnikom.
Pozdrawiam wszystkich.
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

nie zupenie rozumiem dlaczego ?
Jak SGG budowało cudaki i 2/3 świata słało surkę oraz skracało to było ok.,
Trzeba było trzymać fason i głosować wspólnie na Lorda to nie byłoby płaczu.....
patzrac na PW to Lord bije strasznie..
Grepo to taka gra, gdzie bić można w trupa i punkty lecą - bardziej trzeba cenić inteligencje gry i oceniać całokształt.
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

Jak SGG budowało cudaki i 2/3 świata słało surkę oraz skracało to było ok.,
Trzeba było trzymać fason i głosować wspólnie na Lorda to nie byłoby płaczu.....

Grepo to taka gra, gdzie bić można w trupa i punkty lecą - bardziej trzeba cenić inteligencje gry i oceniać całokształt.

Dziekuje, dlatego tez nie pakuje sie w bunkry bo to ani zadna frajda, a punkty zgarniaja tylko obroncy.

Jeszcze raz gratulujemy wygranej, i zycze wszystkim spokojnie spedzonych swiat:)
 

DeletedUser20868

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

Gratulacje bo w końcu wygrał ktoś doceniony za umiejętności a nie za ilość zainwestowanego złota
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

to ja nie wygrałem?:confused:

jestem rozczarowany ;)

gratuluję zatem wygranej kobietce ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

Fiqu rozwalasz system jak Kukiz ;)

Staty mówią same za siebie to fakt każdy znajdzie coś dla siebie
smiley_emoticons_hust.gif


co do wczesniejszych wypowiedzi typu Tomala to czasem nie trzeba używać siły zeby zabrać komuś miasto w dogodnej pozycji- wystarczy pomyśleć zamiast ładowac ofy w defa kiszonego od początku serwera - i nabijać mu pkw- niegroźnych fanów festynów zostawiamy w spokoju
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Ja zabieram tylko te miasta które mi przeszkadzają albo te dzięki którym mogę innym namieszać.
Dzisiaj 3minutki zabrakło Kajko mozę coś pewnie powiedzieć na ten temat:))
Bo zabawa musi być
smiley_emoticons_freu-dance.gif


Dzięki za zgłoszenie do tego tytułu, dziękuję za głosy,ale to tylko konkurs, który swiadczy jedynie o ilości znajomych na wszystkich swiatach. Niemniej jednak gratuluje Kobietka wygranej
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
hahah kiszonego od początku serwera buhahaha co ty tu pierdzielisz :D nie raz próbowałes i za cienki jestes by miasto mi zabrac :D

12 pozycja w obrońcach z czego odd dawna nic nie nabijam ;P wiec kto kisił defa to kisił 2 miechy z tego praktycznie na urlopie :D brawo lord w orientacji :D nieaktywnemu to potrafisz zabrac miasteczka tylko umięjetnosci to nie masz zadnych nie stety do tej gry na pałe leciec jak ty to każdy potrafi ;P
 
Do góry