Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien zostać Graczem Roku na tym świecie?

  • Cycu22222

    Głosy: 1 1,5%
  • Mały Książę

    Głosy: 3 4,6%
  • LordTC

    Głosy: 20 30,8%
  • kamil102222

    Głosy: 2 3,1%
  • kobieetka

    Głosy: 39 60,0%

  • W sumie głosujących
    65

DeletedUser14047

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

Jak SGG budowało cudaki i 2/3 świata słało surkę oraz skracało to było ok.,
Trzeba było trzymać fason i głosować wspólnie na Lorda to nie byłoby płaczu.....

Grepo to taka gra, gdzie bić można w trupa i punkty lecą - bardziej trzeba cenić inteligencje gry i oceniać całokształt.


primo - nasz sojusz nie poslal ani jednej jednostki surki na jakikolwiek cudak i to jest trzymaniem fasonu o skaracaniu juz nie wspomne.

secundo - nie atakowal budujacych cudaki ktokolwiek to byl - dal zbudowac i wtedy zrobil co zrobil.


ale jest jeszcze jedna rzecz ktora potepiam w tej grze, chowanie sie w innych nickach. co server czy co dwa...

czlowiek z lodu ?? chyba jestes nastepnym "chowajacym sie" skoro tyle wiesz..

kobieetka - bez urazu - za pw nie trzeba zostac graczem roku, mozna zostac za innne rzeczy budowanie sojszu, motywowanie graczy , ustawiania akcji itp... jak najbardziej, ale kiedy widze jak ktos wkleja swoje przejecia i pokazuje ile to graczy sgg przejal to mnie az sie gotuje. Bo do momentu budowy cudakow kiedy jeszcze ludziska grali to nie bylo opcji by przejac a teraz wielki szpan.



Nie mowie tu tylko o Sgg czy Psychiatryku ale takze o nas czy o Magnatach.

Teraz jest dogrywany serwer i kto ma checi i ambicje zgarnie kupe miast i pw to tyle..
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

No akurat nie trafiłeś, wystarczy poczytać ze zrozumieniem forum. Kilka stron przepychanek i to co napisałem sam byś wiedział nie grając tu w ogóle.
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

hahah kiszonego od początku serwera buhahaha co ty tu pierdzielisz :D nie raz próbowałes i za cienki jestes by miasto mi zabrac :D

12 pozycja w obrońcach z czego odd dawna nic nie nabijam ;P wiec kto kisił defa to kisił 2 miechy z tego praktycznie na urlopie :D brawo lord w orientacji :D nieaktywnemu to potrafisz zabrac miasteczka tylko umięjetnosci to nie masz zadnych nie stety do tej gry na pałe leciec jak ty to każdy potrafi ;P

Zamiast siłowych rozwiązań wolę trochę pomyśleć- ale czytanie ze zrozumieniem idzie ci równie dobrze jak tak gra widzę.
 

DeletedUser23732

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

primo - nasz sojusz nie poslal ani jednej jednostki surki na jakikolwiek cudak i to jest trzymaniem fasonu o skaracaniu juz nie wspomne.

secundo - nie atakowal budujacych cudaki ktokolwiek to byl - dal zbudowac i wtedy zrobil co zrobil.


ale jest jeszcze jedna rzecz ktora potepiam w tej grze, chowanie sie w innych nickach. co server czy co dwa...

czlowiek z lodu ?? chyba jestes nastepnym "chowajacym sie" skoro tyle wiesz..

kobieetka - bez urazu - za pw nie trzeba zostac graczem roku, mozna zostac za innne rzeczy budowanie sojszu, motywowanie graczy , ustawiania akcji itp... jak najbardziej, ale kiedy widze jak ktos wkleja swoje przejecia i pokazuje ile to graczy sgg przejal to mnie az sie gotuje. Bo do momentu budowy cudakow kiedy jeszcze ludziska grali to nie bylo opcji by przejac a teraz wielki szpan.



Nie mowie tu tylko o Sgg czy Psychiatryku ale takze o nas czy o Magnatach.

Teraz jest dogrywany serwer i kto ma checi i ambicje zgarnie kupe miast i pw to tyle..

Nie chwalę się (gdybyś mnie znał dobrze byś wiedział że nie to było moim zamiarem) - nie lubię tylko (chyba jak każdy) bezpodstawnych zarzutów i kłamstw. A jeżeli zauważyłeś zostałam wcześniej posądzona o przejmowanie szaraków. Stąd pojawił się screen (ukazujący prawdę o tych rzekomych szarakach).
Do momentu budowy cudaków - gdybyś się przyjrzał - byłam oddalona od tak cenionego przez Ciebie SGG o prawie dwa morza.
Trochę ciężko wtedy atakować :p
Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12286

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

moze byc:rolleyes:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ojejej
 

DeletedUser14047

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

Nie chwalę się (gdybyś mnie znał dobrze byś wiedział że nie to było moim zamiarem) - nie lubię tylko (chyba jak każdy) bezpodstawnych zarzutów i kłamstw. A jeżeli zauważyłeś zostałam wcześniej posądzona o przejmowanie szaraków. Stąd pojawił się screen (ukazujący prawdę o tych rzekomych szarakach).
Do momentu budowy cudaków - gdybyś się przyjrzał - byłam oddalona od tak cenionego przez Ciebie SGG o prawie dwa morza.
Trochę ciężko wtedy atakować :p
Pozdrawiam :)


Do "cenienia" SGG to mi naprawde daleko...

Cenie jednostki... ktore graly badz graja z zaangazowaniem...
 

DeletedUser20864

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

a wg mnie tytuł powinien powędrować do Fiqu - za sposob w jaki przelawirowal ten swiat
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

Niestety nikt nie zgłosił jego kandydatury:)
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

czesc FIQU kope lat :))) troche tu gralem (co prawda tylko deffem ) ale tez bym na Ciebie glosowal , pozdrawiam

- - - Automatycznie połączono posty - - -

zdrowych i wesolych wszystkim zycze :))))
 
Do góry