Gracz Roku 2015 - Kalidon

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
gracz%20roku%202015%20logo.png



Konkurs, który jest już naszą coroczną tradycją, ma na celu wyłonienie jednej osoby z każdego świata, która wyróżniła się swoja postawą i stała się wzorem do naśladowania.


Etapy:
I ETAP - Typowanie kandydatów - 1.12.2015 godzina 13:00 - 8.12.2015 godzina 23:59
II ETAP - Czas weryfikacji - 9.12.2015 - 13.12.2015
III ETAP - Głosowanie na kandydatów - 14.12.2015 godzina 18:00 - 20.12.2015 godzina 23:59
IV ETAP - Ogłoszenie wyników - 31.12.2014


gracz%20roku%202015%20regulamin.png

1. W konkursie obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
2. W zabawie może brać udział każdy gracz, spełniający jej kryteria opisane w zasadach.
3. Jest to konkurs światowy, a nie ogólnoforumowy, każdy serwer ma swój własny temat. Dlatego też należy pamiętać, że swoje typy zgłaszamy w danym temacie światowym, a nie konkursowym.
4. Tworzenie multikont w celu wzięcia udziału w konkursie będzie karane, a takie głosy/typy wycofywane.
5. Do konkursu mogą być zgłaszani gracze ze światów, które istnieją co najmniej 5 miesięcy i nie zostały zamknięte przed początkiem czerwca 2015. Oznacza to, że w konkursie udział biorą niżej wymienione światy:


KalidonBarisAkcjumZakrosTroja
RetimnoAchillesItakaLamiaMaraton
HiperboreaNaksosOlimpiaPellaSparta

GR2014_osobatypujaca.png

1. Musi posiadać konto na Forum oraz mieć napisanych co najmniej pięć postów, aby móc typować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto na danym świecie z co najmniej miesięcznym stażem. Natomiast jeśli gracz posiadał konto na danym świecie, a zostało ono usunięte - również może zgłaszać swoich kandydatów.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego głos zostanie odrzucony.

GR2014_typy.png

1. Osoba wytypowana na Gracza Roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem, dotyczy to także przekazania konta, jeśli takowe wystąpiło. Jeśli gracz otrzymał konto w wyniku przekazania, to również musi się nim opiekować co najmniej pięć miesięcy.
2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum. Punkt ten jest niezbędny, ponieważ gracz zgłoszony musi być tego świadomy.

GR2014_typowanie.png

1. Jedna osoba może wytypować dwóch graczy z danego świata tylko jeden raz, podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem (link dodaje się poprzez dodanie bb-code -> [profil]NICK OSOBY WYTYPOWANEJ[/.profil], oczywiście bez kropki.)
d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru

2. Jeśli osoba wytypowana nie wyraża zgody na branie udziału w konkursie, powinna powiadomić osobę prowadzącą konkurs [profil]Elastynka[/profil] za pomocą prywatnej wiadomości, bądź poprzez napisanie ticketa.
3. W temacie zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy - wszelkie takie wykroczenia będą odpowiednio "nagradzane".
4. Zabrania się typowania własnej osoby na Gracza Roku 2015.
5. Wszelkie pytania należy zgłaszać do Opiekunki Konkursu podając nazwę świata, na którym problem/ pytanie/niejasność wystąpiły.

GR2014_glosowanie.png

1. W głosowaniu może wziąć udział każdy zarejestrowany gracz, posiadający co najmniej pięć napisanych postów na Forum.
2. Głosowanie odbywa się indywidualnie dla każdego świata, w dziale światowym.
3. Aby głos został zaliczony, gracz musi zaznaczyć swój typ w ankiecie, która będzie publiczna, oraz napisać posta potwierdzającego, w którym zamieści nick osoby, na którą zagłosował.
4. Jeżeli dojdzie do remisu, zostanie przeprowadzona dogrywka, w której wezmą udział gracze o tej samej liczbie otrzymanych głosów. Dogrywka będzie odbywała się na takiej samej zasadzie, jak głosowanie właściwe.


gracz%20roku%202015%20nagrody.png


Unikatowa ranga
gracz%20roku%202015.png

600 sztuk złota dla każdego zwycięzcy,
bonusy: 2 x "Tyche na tydzień"*,
100 punktów reputacji,
publikacja zwycięzców na łamach Wiki Grepolis.

Zgłaszając się do konkursu każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie trwania zabawy i w formie jej odpowiadającej.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z konkursem należy zgłaszać do opiekunki konkursu [profil]Elastynka[/profil]

*Bonusy Tyche do wyboru, wszystkie na tydzień:
Błogosławieństwo ataku Tyche
Błogosławieństwo obrony Tyche
Błogosławieństwo drewna Tyche
Błogosławieństwo kamienia Tyche
Błogosławieństwo srebrnych monet Tyche
Błogosławieństwo szkolenia Tyche
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

a) mój nick z gry: Kojiro WKS
b) osoba typowana : Polish Dog
c) https://forum.pl.grepolis.com/member.php?24377-Polish-Dog

d) wredny, wróg od początku do końca mojej gry na kalidonie, ale czasówki idealne :) czasami nie da pospać albo zasypie atakami. Prawie zawsze wchodzi na alarm, ciężko mu coś ubić. Dobry grajek
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser23917

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Ja mu wsadzalem klocki na akcjum:p
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

no my tez dwa miasta jako soj mu zabralismy, chyba to doktor zrobil nie pamietam. Ale to moja ocena gracza i tyle :) Tomaszek70 jest top agresor, ale nie mialem z nim do czynienia na kalidonie. Sa wysokorankingowi gracze enrage ale tez nie moje rejony. Wiec oceniam tych, z którymi mialem stycznośc
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Koji ja poprostu niewierze w to co widze
smiley_emoticons_lol.gif
zakopany topor wojenny?
smiley_emoticons_hecheln.gif
A z wyborem i opinia jak najbardziej sie zgadzam
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


Ja mu wsadzalem klocki na akcjum:p

Hahaha i myslisz ze jest sie czym chwalic jesli nawet tak bylo jak mowisz? Uwczesne tsunami, wziete w kleszcze przez jedne z najwiekszych soji na tamtym swiecie bronilo sie dzielnie. Nie mogliscie ich zmeczyc pomimo kilkukrotnej przewagi liczebnej. Ale w koncu jak to mowia sila zlego na jednego. Udalo sie a on nie uciekl tylko walczyl do konca. Oczywiste jest ze musial polec jak juz potem pojedyncze miasta zostaly. Wiec zastanow sie zanim cos napiszesz. Bo tak to tylko go oczerniasz tak naprawde. Bo ludzie nie znajacy tamtej sytuacji jeszcze by Ci uwierzyli :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

pokój prawie ze wszystkimi Smoczy:)
 
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

a) mój nick z gry: *El Gato*
b) osoba typowana : Wariateq
c) [profil]Wariateq[/profil]

d) uparty, niezłe synchro i do tego bardzo aktywny, może nie top 1 w ataku ale gracz który jest godnym rywalem
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

no my tez dwa miasta jako soj mu zabralismy, chyba to doktor zrobil nie pamietam. Ale to moja ocena gracza i tyle :) Tomaszek70 jest top agresor, ale nie mialem z nim do czynienia na kalidonie. Sa wysokorankingowi gracze enrage ale tez nie moje rejony. Wiec oceniam tych, z którymi mialem stycznośc

Witam wszystkich wróciłem po ponownym urlopie na forum... :) tak Łukasz ja zabrałem 2 wiochy :) ale to bez znaczenia Smoczemu tez hehe ^^ tak się właśnie zastanawiam kto zasługuje na Kalidionie na gracza roku... nie ukrywam źe Polish dog zasługuje :)
Co do Tomaszka to zlotnik a umiejętności jego obnazyl gracz co to ? Gdzie mu zabrał wioche i go co chwile czyścil.
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

a) mój nick z gry: Kshatriya
b) osoba typowana : ross777pierre
c) [profil]ross777pierre[/profil]

d) grałem z nim i przeciw niemu, najaktywniejszy gracz jakiego spotkałem, zawsze można na niego liczyć niezależnie od stanu w jakim się znajduję% oraz godziny. Cierpliwy potrafiący zrobić dobre synchro nawet z +100 miast
 

DeletedUser22984

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

a) michal-ek
b) osoba typowana : mustang5
c) [profil]mustang5[/profil]

d) Gram z nim od początku tego świata, zawsze aktywny, zawsze pomocny gracz.Potrafi pomóc niezależnie od godziny, w której ktoś o pomoc poprosi.Kliny, synchro - genialne.Świetny organizator, człowiek zasługujący tylko na dobre słowa. Zawsze liczy się dla niego dobro sojuszu, dopiero później własny zysk. Serdecznie polecam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Prosze pamiętać, że ten temat służy do typowania, a nie osobistych wycieczek :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

a) mój nick z gry: N.F.Z.123
b) osoba typowana : Ightorn
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

c) [profil]Szadzio[/profil]
d)
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
hehe ;p;p zawsze aktywny, swojego czasu pomocny;p synchro ogien:)
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Właśnie wróciłem z przymusowego urlopu na forum także też podam swój typ.
smiley_emoticons_smilenew.gif
niestety niektóre osoby nie mają konta na forum albo zostały już podane więc nie mogę wytypować ich, ale wybiorę gracza z tych, którzy jeszcze grają na kalidonie.
a) mój nick z gry: Polish Dog
b) osoba typowana : Kshatriya
c) [profil]Kshatriya[/profil]
d) Gracza wcześniej nie znałęm dobrze tylko kojarzyłem z nicku z Troi. na Kalidonie przyszło nam być we wrogich sojuszach. osobiście nie miałem styczności z nim, ale widziałem jak potrafi grać, także w późniejszym etapie zmieniając sojusz Leszcze na Enrage. Gracz nie bojący się wyzwań na froncie, bardzo doświadczony i przede wszystkim myślący w tej grze. Jestem pewny, że każdy liczący się sojusz nie pogardziłby takim graczem. a innym co powiedzieć na froncie nie życzę nikomu takiego zawziętego wroga bo widziałem co potrafi i nie jeden się o tym przekonał.
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Krzaku na prezydenta :)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

a) michal-ek
b) osoba typowana : mustang5
c) [profil]mustang5[/profil]

d) Gram z nim od początku tego świata, zawsze aktywny, zawsze pomocny gracz.Potrafi pomóc niezależnie od godziny, w której ktoś o pomoc poprosi.Kliny, synchro - genialne.Świetny organizator, człowiek zasługujący tylko na dobre słowa. Zawsze liczy się dla niego dobro sojuszu, dopiero później własny zysk. Serdecznie polecam :)

Dzieki,ale ja skladam rezygnacje.
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

1) mój nick z gry: Psotka02

2) osoba typowana: Fl-Q
3) [profil]Fl-Q[/profil]
4) może i wywodzi się z sojuszu, który upadł, ale zawsze grał, na całośc. typuję Go za aktywność, za grę fair play, za koleżeńskość. W najcięższych momentach, nawet gdy sam miał mnóstwo ataków, nigdy nie odmówił pomocy. zawsze na warcie, gotowy: wspomóc, odbijać...gracz, którego doceniali też przeciwnicy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

a) mój nick z gry: Shr3Q
b) osoba typowana: Antevia
c) [profil]Antevia[/profil]
d) Grałem na kilku światach w różnych sojuszach z różnymi dowódcami, ale ona jest najlepszym przywódcą, dla jakiego w całej historii grepo "pracowałem". Według mnie mało kto zasługuje na ten tytuł tak jak ona. Gracz z głową, strateg, do tego doświadczona militarnie.
 

DeletedUser8414

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

a) mój nick na grze Fl-q
b) nominuje do nagrody gracz Evilerek
c) Jako gracz nie samowity sam wpadl pomiedzy wroga (troszke strategicznie z przyczajki) potrawil samemu utrzymywac okupacje pod bonus ...bo jego sojusz mial ponad 2h ze wsparciami mega aktywny i swietnie rozpisujacy i wszeliwujacy ataki i wsparcia , ogromny szacunek


d,f,g,h dodatkowa nominacja dla Kshatriya rowniez bardzo aktywny i dobry gracz frontowy
smiley_emoticons_winken4.gif
pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25201

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

a) ross777pierre
b) OsZczepCS
c) [profil]OsZczepCS[/profil]

d) nie znam gracza, choć grałem z nim sojuszu, więc skąd mój głos? ano chce złamać system wzajemnej adoracji i oddac głos na rywala a ten nick często wpadał mi w ucho mimo że nie zrobił na mnie żadnego wrażenia i tym bardziej żadnej krzywdy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Moi drodzy,
ten temat służy do TYPOWANIA, pragnę przypomnieć, że istnieje temat Sytuacja na świecie Kalidon, w której śmiało możecie rozmawiać o sprawach związanych ze swoim światem, atakami i obronami.
 
Do góry