Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien zostać Graczem Roku 2015 na tym świecie?

  • Marekjozvik

    Głosy: 14 82,4%
  • wilku3

    Głosy: 3 17,6%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser

Guest

gracz%20roku%202015%20logo.png


Pamiętajcie o ZASADACH! :)

Czas na...
GR2014_glosowanie.png





1. W głosowaniu może wziąć udział każdy zarejestrowany gracz, posiadający co najmniej pięć napisanych postów na Forum.
2. W dniu rozpoczęcia głosowania, na każdym świecie, w wątku poświęconym konkursowi utworzona zostanie ankieta. Oddany w ankiecie głos należny potwierdzić postem, w którym podajemy wybranego przez nas kandydata.
3. Każdemu graczowi przysługuje jeden głos do oddania na danym świecie. Oddany głos nie możne być usunięty ani zmieniony.



Uwaga! Jeśli na którymś świecie został zgłoszony TYLKO jeden Gracz, otrzymuje on miano Gracza Roku, bez przeprowadzanie ankiety.
Natomiast jeśli na którymś świecie nie został zgłoszony ŻADEN Gracz, przewidziana nagroda przepada, a świat nie bierze udziału w głosowaniu.

Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do opiekuna konkursu [profil]Elastynka[/profil]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

No szkoda ze nie mozna nominowac ludzi, ktorzy nie maja konta na froum. Troche to krzywdzace bo w sumie tez nie kazdego intersuja klotnie spiny i w ogole rozmawianie o grze, a sama GRA :)

Gracze : jarasteras i spartakus2203 od samego poczatku az do teraz czyli prawie konca swiata grali na poziomie, bedac ciagle w topce walki, spartakus non stop ma top1 w kazdym rankingu od baaardzo dawna, jaras odpuszcza eko, ale w walce juz nie odpuszcza:) Na uznanie zasluguje fakt ze obaj graja tylko na premkach i czasami skrocili jakiegos kolona czy cos, jedank bylo to bardzo dalekie od zlocenia.

Dwoch nominowanych graczy nie znam, po rankingach tez za wiele nie moge o nich powiedziec ( bez urazy oczywiscie ) dlatego tutaj glosu nie bede oddawal. pzdr dla NBK
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser26359

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

Głosowałem na Marejozvik
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

Marekjozvik
 

DeletedUser23894

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

Pelna zgoda z Kojiro. Mimo, ze dlugo gralem na tym swiecie, to nie mam zielonego pojecia kim sa nominowani gracze, z calym szacunkiem dla nich oczywiscie.
 

DeletedUser19049

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

Marek oczywiście
 

DeletedUser26368

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

Głosowałem na Marejozvik
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

Głosowałem na marekjozvik.
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

Marekjozvik
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

Głos na wilku3 żeby mu nie było smutno :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

Mój głos też idzie na wilku3
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

A tak w ogóle to kto to są ci gracze?
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

Jeżelim chodzi o mnie , to jestem zwykłym człowiekiem mam dwie ręce , nogi tez dwie , jak wiekszość ludzi
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Olimpia Głosowanie

marekjozvik

Milordzie, Marek jest graczem idealnym. Jest spełnieniem marzeń każdego szefa sojuszu. Nie grałeś z nim to żałuj. Będziesz miał okazję, zagraj koniecznie.
 
Do góry