Gracz Roku 2015 =- Retimno

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

Żeby się za bardzo nie rozpisywać i odpowiedzieć na ten potok bzdurnego samouwielbienia
Reprezentowaliście umiejętności takie jaki umiejętności posiada twoja ulubiona polska drużyna piłkarska
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif

dobry pocisk
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
ale zluzuj gumke
smiley_emoticons_saufen.gif


[video=youtube;xF5Wvf6CxT0]https://www.youtube.com/watch?v=xF5Wvf6CxT0[/video]
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

Przyznaję, że pokazałes sporo. Ale to było za mało, żeby się okazać najlepszym nawet wśród Adamów na Retimno
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

AdaGrecos był tu dużo lepszym i skutecznym wojownikiem.
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

matko kochana co z tego urodzinowego świata się zrobiło.
to już nawet nie jest pośmiewisko tylko rozgrabiona mogiła.

Wszystkie gwiazdy z OZnaki słabości nadają się na wojowników tak samo jak ja do baletu.
Ten świat umarł dawno temu a z nim gracze, którzy grać potrafili. Pierwszy raz od dawna zgadzam się z Adasiem.
Ten ranking wojowników możecie sobie w buty wsadzić.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

Teraz to jedynym wyjściem jest zrobienie sreena pkt ( top 15-30 i graczy i sojuszy w walce) zaraz po zakończeniu cudaków i trzymanie go w folderze lub wklejenie na forum :)

nie do końca. Bo nadużycia z nabijaniem są od momentu jak tylko wprowadzili zmysł w ewentach. Masz coś takiego i mozesz nabijać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

udało się wam przez głupotę przeciwnika

nazywaj to jak chcesz. Dla Ciebie to głupota dla mnie to umiejętności i doświadczenie.

po drugie pamiętam miasto Gloriana które było w waszym centrum i długo się z nim męczyliście by je podbić(chociaz nie pamietam komu to sie udalo)

No tak męczyliśmy. Jak się komuś nie uda za pierwszym razem to nie znaczy że jest lama czy się męczy. Udał im sie piękny klin i chwała im za to.
Potem już tyle szczęścia nie mieli i wioska padła na rzecz Mamuta. Ale nie sztuką jest zabrac wioskę w centrum wroga.

po 3 bobry były tutaj najlepszym sojuszem i to jest moja obiektywna ocena mimo ze wielu graczy tam nie lubiłem.

A moim zdaniem MDG. ale to moje zdanie. A wygrał kto inny.

co do Adama - ów gracza któremu nabijamy punkty. Jesli ktoś go tu zgłosił na gracza roku to nie dla tego że miał nabijane punkty (to było z premedytacją robione dla pokazania głupote eventu, dla poniesienia go bo bobr podnosili swojego). On został podany na gracza roku bo na to zasługuje jako gracz i jako osoba która prowadziła sojusz wgrany. Od poczatku do końca zawsze można było na niego liczyć. Walczył na wielu frontach i radził sobie bardzo dobrze. Może i Adasko, Glorian, cichy byli od niego lepsi w walce tego nie wiem - ale gracz roku to nie koleś co robi kliny za każdym razem jak bot ale jest naj wielu dziedzinach. Dla nas jest.

co do klinów i cofek drogi Adasko - kiedy siedziałem sobie na necie na grepo i patrze oszczep mnie atakuje. Jakaś jedną wieś mało znaczącą - facet wali piękne synchro - stracił tam pewnie z 1,5h było to imponujące :) napisałem do oszczepa. co Ty stary wyczniesz? nie nudzi się się? przecież nie potrzeba było się tak bawić - a on do mnie że trenuje synchro :) można i tak. jeden robi bo chce drugi robi bo musi.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

nie do końca. Bo nadużycia z nabijaniem są od momentu jak tylko wprowadzili zmysł w ewentach. Masz coś takiego i mozesz nabijać.

Do EC ludzie bardziej szanuj wojsko bo sa walki i nawet go czesto brakuje, dlatego jest to duzo mniejszy proceder do czasu zakonczenia EC. Oczywiscie jakis bogaty gracz ktory ma kawalek do frontu moze takie cos praktykowac, dochodzi tez rozbijanie wojska przez graczy konczacych gre wczesniej. Ale uwazam, ze sa to nieporownywalne ilosci do tych po EC, gdzie maja miejsce ''cuda'' jak gracze z rankingow walki top 20-50 nagle znajduja sie na podium z jakas kosmiczna przewaga. Dlatego screen
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

wystarczy wejść na statystyki światów które się zakończyły w TOP-3 wojowników i zobaczyć ile ludzie mieli pkt jak nie było zmysłów i eventów a ile jest teraz pkt. kiedyś to sprawdzałem - różnice są kilkukrotne jak nie kilkudziesięciu krotne
 
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

np teraz na edessie widzę już prawie 2 mln ma TOP1 wojowników , a na delcie TOP1 na zakończenie miał prawie 2,5 mln haha , a edessa trwa chyba 1,5 miesiaca , nie pamiętam kiedy odpalali :D
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

wystarczy wejść na statystyki światów które się zakończyły w TOP-3 wojowników i zobaczyć ile ludzie mieli pkt jak nie było zmysłów i eventów a ile jest teraz pkt. kiedyś to sprawdzałem - różnice są kilkukrotne jak nie kilkudziesięciu krotne

wierze, jednak jeszcze większe są jak się porówna pkt do zakończenia EC a zdobyte potem. Podam przykład bez wymieniania nicków.

Jak kończyłem Troje ( po miesiacu od zakonczenia juz swiat byl roztrzygniety ) to byłem TOP1 1 obrońcow, gracz który jest nim obecnie był jakos 200-300k za mna, miałem cos koło miliona pkt. Teraz ten gracz ma z obrony... ponad 17 mln pkt....wnioski można wyciągnąć samemu, z tego ze 2-3mln max zdobyte w walce z przeciwnikiem
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

wierze, jednak jeszcze większe są jak się porówna pkt do zakończenia EC a zdobyte potem. Podam przykład bez wymieniania nicków.

Jak kończyłem Troje ( po miesiacu od zakonczenia juz swiat byl roztrzygniety ) to byłem TOP1 1 obrońcow, gracz który jest nim obecnie był jakos 200-300k za mna, miałem cos koło miliona pkt. Teraz ten gracz ma z obrony... ponad 17 mln pkt....wnioski można wyciągnąć samemu, z tego ze 2-3mln max zdobyte w walce z przeciwnikiem

Nie będę się chwil. Ale jak wlaczylem urlop na Edessie byłem top 1 obrońców top 5 wojowników oczywiście dzięki obronie ale wciągu nie wiem około miesiąca miałem 250 k pw ??? Mylę się Manfred ?? Jeśli tak poprawnie mnie. ?
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

Nie będę się chwil. Ale jak wlaczylem urlop na Edessie byłem top 1 obrońców top 5 wojowników oczywiście dzięki obronie ale wciągu nie wiem około miesiąca miałem 250 k pw ??? Mylę się Manfred ?? Jeśli tak poprawnie mnie. ?

chm... gracz ze starego podboju. Gość, który swego czasu śmiał się z OZnaki słabości lał ich na ich podboju?

Zaraz się może okaże, że jeszcze był proszony o zapkę do krętaczy:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

chm... gracz ze starego podboju. Gość, który swego czasu śmiał się z OZnaki słabości lał ich na ich podboju?

Zaraz się może okaże, że jeszcze był proszony o zapkę do krętaczy:)

lał ich? haha dobre. Z całym szacunkiem do doktorka ale chyba trochę inaczej było bo to nie ja jestem na urlopie a on.

i na razie nikt tam nas lac nie będzie póki gramy
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

Ale na spamowaliście w tym temacie :D

Doktor i co z tego, że byłeś top 1 na rankingu obrońców na Edessie?
Ja też byłam i nadal jestem w czołówce obrońców, ale walczę do końca.

Co do Retimno to trzeba przyznać, że wielu graczy zasługuje na miano gracza roku.
Ja nie typowałam, ale zagłosować to zagłosuję.
Co do AdaGrecos, nie byłam w sojuszu z OZetkami, ale grałam z nimi i wiem,
że na niego zawsze mogłam liczyć :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

gracz%20roku%202015%20logo.png


na świecie Retimno

zostaje Lolo Bydlaczek


gracz%20roku%202015%20nagrody.png


Unikatowa ranga, dzięki której każdy dowie się, że jesteś wyjątkowym i szanowanym graczem!

gracz%20roku%202015.png


600 sztuk złota dla każdego zwycięzcy,
bonusy: 2 x "Tyche na tydzień"*,
100 punktów reputacji,
publikacja zwycięzców na łamach Wiki Grepolis.

Gracze proszeni są o kontakt poprzez PW z [profil]Shannqa[/profil] w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody.

Gratulujemy wszystkim serdecznie i do zobaczenia w przyszłym roku!

*Bonusy Tyche do wyboru, wszystkie na tydzień:
Błogosławieństwo ataku Tyche
Błogosławieństwo obrony Tyche
Błogosławieństwo drewna Tyche
Błogosławieństwo kamienia Tyche
Błogosławieństwo srebrnych monet Tyche
Błogosławieństwo szkolenia Tyche
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

hehehe
ciekawe bo w ankiecie wygrał Sir Cichy Bob
Ale co tam głosowanie jak zwycięzca widocznie wcześniej był wytypowany

Szczęśliwego Nowego Roku , i trzymać tak dalej
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

glosowanie bylo do 20 a niektore glosy zostaly oddane po tym czasie wiec pewnie uznano je za niewazne ..
nie wiem tak mysle sama zerkam i czytam coż to sie wydarzyło
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

Dokładnie kilka głosów było już po czasie oddanych plus niektóre głosy były nieważne bo głosujący nie miał 5 postów na forum.

Gratulacje dla Lolusia :)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

a ankieta zliczała głosy automatycznie , tak wiec jesli sie przypatrzono temu i podliczono wazne tylko głosy wynik mogl sie zmienic diametralnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

Wyniki różnią się , ponieważ aby głos był ważny.:
Trzeba miec minimum pięć postow;
Głos oddany w ankiecie musiał zostać potwierdzony postem.

Nastepnym razem czytajcie regulamin moi drodzy :) :)
Szczęśliwego Nowego Roku ! :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku!

Naszym moderatorom za to życzę żeby wrzucili na luz i nie kasowali postów o 21.00 w sylwestra:)

Wszyscy jesteśmy ludźmi. Wy też.

Bawcie się a nie kasujcie złośliwie posty
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 =- Retimno

uuu widzę, że znowu coś wygrałem na retimno

strasznie mnie te stary system rozpieszcza :rolleyes:

dzieki

najlepszego w nowym roku ;)
 
Do góry