Gracz Roku 2016 - typowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
gracz%20roku%202016%20logo.png


W tym temacie typujemy osoby, które według was zasługują na miano Gracza Roku 2016. Etap typowania trwa od 9.01.2017 do 15.01.2017, do godziny 23:59.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w tym miejscu. W tym wątku przypomnę zasady dotyczące typowania.

GR2014_osobatypujaca.png

1. Musi posiadać konto na Forum oraz mieć napisanych co najmniej pięć postów, aby móc wytypować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto na danym świecie z co najmniej miesięcznym stażem. Jeśli gracz posiadał konto na danym świecie, a zostało ono usunięte - również może zgłaszać swoich kandydatów.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego głos zostanie odrzucony.

GR2014_typy.png

1. Osoba wytypowana na Gracza Roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem, dotyczy to także przekazania konta, jeśli takowe wystąpiło. Jeśli gracz otrzymał konto w wyniku przekazania, to również musi się nim opiekować co najmniej pięć miesięcy.
2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum. Punkt ten jest niezbędny, ponieważ gracz zgłoszony musi być tego świadomy.

GR2014_typowanie.png

1. Jedna osoba może wytypować dwóch graczy z danego świata tylko jeden raz, podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu na forum
(w tym celu wystarczy wpisać nick, poprzedzając go "@", np. @Shannqa)
d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
2. Jeśli osoba wytypowana nie wyraża zgody na branie udziału w konkursie, powinna powiadomić osobę prowadzącą konkurs Shannqa za pomocą prywatnej wiadomości, bądź poprzez napisanie zgłoszenia do obsługi.
3. W temacie zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy.
4. Zabrania się typowania własnej osoby na Gracza Roku 2016.
5. Wszelkie pytania należy zgłaszać do Opiekunki Konkursu podając nazwę świata, na którym problem/pytanie/niejasność wystąpiły.

Etapy konkursu:
I ETAP
- Typowanie kandydatów - 9.01.2017 - 15.01.2017 godzina 23:59
II ETAP
- Czas weryfikacji - 16.01.2017 - 19.01.2017
III ETAP
- Głosowanie na kandydatów - 20.01.2017 - 27.01.2017 godzina 23:59
IV ETAP -
Czas weryfikacji - 28.01.2017 - 30.01.2017
IV ETAP
- Ogłoszenie wyników - 31.01.2017
 

DeletedUser26558

Guest
a) dominikb86
b) CiebieTeżPodbije
c) CiebieTeżPodbije
d) umiejetnościami i zawziętością udowodnił nie jednemu,aby go nie lekceważyc.
pomimo wielu przeciwności potrafił wytrzymać presje. a i klinowanie w jego wykonaniu
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser28117

Guest
a) Agattha Valar
b) dominikb86, Hini
c) dominikb86 Hini
d) dominikb86 za najlepszego motywatora do gry i doskonalego obronce, Hini za niezrownana umiejetnosc dyplomacji.
 

DeletedUser26070

Guest
a) Wojtass31
b) adi10120
c) adi10120
d)Zawsze można na Nim polegać.A Jego pomoc i zaangażowanie dla innych jest codziennościa
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26155

Guest
a) adi10120
b) Wojtass31
c) Wojtass31
d) niezastąpiony zawsze aktywny nie odmawia pomocy zaangażowany w sprawy sojuszu prawdziwy przywódca
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
 

DeletedUser28283

Guest
wojtas31 -to szef soja zawsze gotowy do jakiej kolwiek akcji
adi10120 -to jest drugi szef równie gotowy do ataku i pomocy
p.s. cieszy mnie fakt że mogę grać z taką elitą graczy jak w niebianskiej sarisie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28939

Guest
a)OldShaterhand
b)adi10120
c)@adi10120
d)duży wkład w pomoc i rozwój innych graczy
 

DeletedUser28939

Guest
a)OldShaterhand
b)Wojtass31
c)@Wojtass31
d)duży wkład w pomoc i rozwój innych graczy
 

DeletedUser13301

Guest
a) Kacpertian
b) Cristal Master
c) Cristal Master
d) Regularna pomoc głównie militarna, mająca ogromny wkład w obronie i rozwoju miasta.
 

DeletedUser13301

Guest
a) Kacpertian
b) Marek Żukowski
c) Marek Żukowski
d) Nieoceniona pomoc materialna i militarna i dawanie z siebie wszystkiego za każdym razem
 

DeletedUser26155

Guest
a) adi10120
b) nina1986
c nina1986
drugi świat razem prawie jak nieformalny związek zawsze mogę na Ciebie liczyć
 

DeletedUser23718

Guest
a) OrlandoMok
b) Dr4gunov
c) jakow124

nie będę się rozpisywał jak inni- "pomaga militarnie i zawsze można na niego liczyć" to zbyt proste. zapraszam do SiH to wszystko o czym piszecie macie na porządku dziennym od każdego z grajków i to powinno być pewnym standardem w każdym porządnym sojuszu.

b- urodzony przywódca. sojusz prowadzony przez Krzyska kladzie wszystkich na kolana. konsekwencja i obiektywizm idealnie do niego pasuje.
c- rzetelność i sumienność to w mojej ocenie należy przypisać Marcinowi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26070

Guest
OrlandoMok kazdy z graczy ma prawo wpisac powod dla ktorego typuje Swego kandydata.I naprawde Twe slowa krytyki nie sa tu potrzebne.Bo nie o to tu chodzi w tym temacie.Mysle ze przemawia przez Ciebie niechec do Nas i Naszego sojuszu :)
Ty mozesz tu oddac tylko Swoj glos i wyjaśnienie dlaczego go oddajesz.A gdyby ktos z Nas chcial zachowac sie jak Ty to rownie dobrze moglby skomentowac Twoj wybor.
 

DeletedUser11134

Guest
Wojtek, Orlando chyba nikogo nie skrytykował, napisał tylko jakie jest jego podejście do konkursu, do tego ma prawo.Nie twierdził, że zgłoszeni gracze nie są dobrymi graczami, nie pomagają innym, czy nie poświęcaja się dla swoich sojuszy. Nie wiem też skąd wnosisz, że jest niechętny Waszemu sojuszowi? Miasta mu w końcu nie zabraliście. Przecież w ogóle nie wskazał na typy graczy Sarisy, ogólnie określił jak rozumie ten konkurs.
Też uważam, że powinien wyłonić gracza najwybitniejszego z grona dobrych, zaangażowanych w grę i sojuszowe walki osób których trochę na starym dobrym KOS jest:)
A jeśli chcesz komentować jego wybór, to w sumie.... proszę bardzo.
 

DeletedUser26070

Guest
Jak zwykle niezastąpiona Hini naprostowuje i odbija piłeczkę we wszystkim co się wiąże z jakimkolwiek wpisem na temat Sih...:)
Żeby nawet najmniejszy cień nie padł na sojusz...czy gracza
Jak nie wskazal na graczy z Sarisy?Przeciez o Nich pisze.
Czasem mam wrazenie ze jakbyscie mogli to byscie przewalili sie przez ten swiat jak stado koni tratujac wszystkich naokolo."Bo Jam jest SiH to mam do tego prawo"
czemu mysle ze przemawia przez Niego niechec?..."Zapraszam do SiH"...nie tyllo w SIH sa dobrzy gracze.Jest konkurs a pierwszy z Waszych graczy juz kopie innych.I robi z Niego miedzysojuszowa potyczke
Ten swiat skupia wielu graczy.I wielkich i maluczkich.I nie trzeba im odbierac wolnosci slowa.Kazdy w swej prostocie chce oddac Swoj glos.
nie będę tu robił spamu jak to jest na Forum gdzie typuja gracza w świecie Lindos.szanuje wypowiedź OrlandoMok i niemam zamiaru komentować czy umniejszac zasług graczy przez Niego typowanych.Skoro dla Niego to są gracze roku to ok.Każdy ma prawo do własnego zdania i trzeba to uszanować.I każdy ceni inne wartości.A ocena jak powinien wyglądać konkurs jest indywidualna dla każdego.Co nie znaczy ze kazdy powinien ja tu podawac i robic z konkursu debate
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Pierwszy zacząłeś komentować i naskoczyłeś na Orlando, nie pisz, że szanujesz jego wypowiedź skoro ją publicznie skrytykowałeś.
Jak nie wskazal na graczy z Sarisy?Przeciez o Nich pisze.
Nie pisze o Sarisie, nie tylko gracze Sarisy wskazali tu swoje typy.

Jeśli zwrot " Zapraszam do SIH" odbierasz jako kopanie innych, słowną agresję, i odbieranie wolności słowa, to świadczy to co najmniej o przewrażliwieniu, i chyba chorobliwej niechęci do naszego sojuszu. Orlando sie odezwał, zacząłeś go pouczać i robić zarzuty, ja się odezwałam - zacząłeś mnie wyszydzać. Jeśli chcesz wykorzystać ten konkurs aby umacniać ogólnoświatową koalicję anty SIH to Twoja sprawa, chociaż to pewnie średnio eleganckie. Rozumiem, że nikt z naszego sojuszu nie moze sie tu wypowiedzieć, aby szef Sarisy nie czuł się skopany, a skrótu "SIH" nie wolno wymawiać. Głosy graczy z innych sojuszy też są dla Ciebie nie istotne, bo nawet nie dostrzegłeś, że zostały oddane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry