Gracz Roku 2016 - typowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23989

Guest
a) bloodhoundgang
b) jakow124
c) jakow124
d) No bo to taki dobry gracz. Nie mogę podawać szczegółów. Tajne przez poufne.
 

DeletedUser22646

Guest
Hini że też chce Ci się jeszcze tracić czas na takie jałowe dyskusje podziwiam :p

Tym razem nie nominuje Krzyśka myśle że jego sława na tym nie ucierpi :p

a) Rakovianie
b) jakow124,Motzej
c) jakow124
Motzej
d) Jakow-jak dla mnie najbardziej ogarnięty gracz na tym świecie Motzej-wszędzie gdzie sie pojawia (nawet na chwile)potrafi zrobić zadyme :p.
 

DeletedUser23370

Guest
1. peterness
2. dr4gunov - profesjonalista, urodzony przywódca i dowódca, pracowity, z wrodzonym talentem strategicznym i taktycznym
3. jakow124 - bardzo dobry gracz, niezłomny i pracowity, zawsze służący rada i pomocą
 

DeletedUser19313

Guest
1. Motzej
2. Elsini - Mało kto jest takim perfekcjonistą jak ona. Szczególara, zawsze w gotowości, wymagająca wobec innych ale na równi wymagająca wobec siebie. Nasze sprzeczki też bywaja interesujące, choć przegadać jej nie idzie.
3. jakow124 - Męska wersja Elsini, tyle że bez sprzeczek.
 

DeletedUser27930

Guest
a) Feneris
b) Dr4gunov
c) Dla mnie niekwestionowany zwycięzca tego konkursu. Grałem w wiele gier sieciowych, byłem w wielu sojuszach, plemionach i innych tego typu ugrupowaniach. Ale NIGDY nie spotkałem się z czymś takim czego ojcem jest Krzysiek. Podziwiam za to w jaki sposób ogarnia ten sojusz. Powinien ten konkurs wygrać
 

DeletedUser28117

Guest
"SiH to nie sojusz, SiH to stan umyslu"
Niezaprzeczalnie najlepsza organizacja i doskonała strategia.
Przywództwo na najwyższym szczeblu musiało wpakowac ogrom czasu w to, aby dojść do tego poziomu.
Zazdrość nie powinna mieć miejsca.
Uczcie się od nich, a sami na którymś świecie osiągnięcie taki sukces.;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26070

Guest
Nikt im nie zazdrosci Agato.Ja tylko bronie wolnosci slowa swych i innych graczy.I zwracam na to uwage.A ze musialem dobic do 5 postow aby moj glos byl zaliczony wiec to wykorzystalem:)
A co do SiH.ich gry i sposobie na gre mam Swoje zdanie,ale zachowam je dla Siebie.Bo tu nawet tyknac ich niemozna:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
typ 1:
a) VictoriaNike
b) Dr4gunov
c) Dr4gunov

d) dobry dowódca, zorganizowany, obiektywny, z pewnością zasługuje na ten tytuł.

typ 2:
b) suchus II
c) suchus II
d) konkret babka, pomocna, sprawiedliwa i ma cięty ozorek kiedy trzeba;)
 

DeletedUser11134

Guest
1. Hini
2. Dr4gunov Dr4gunov
3. jakow124 jakow124

Dr - czasami ma się szczęście spotkać geniusza w swojej dziedzinie:) Dzięki temu co jest w stanie zrobić w sojuszu i z sojuszem, zdeklasował na KOS rywali, i praktycznie fizycznie wyeliminował wszystkie formacje z którymi stanął do walki. Na stworzonych przez niego podręcznikach i instrukcjach gry nauczyły się grać kolejne pokolenia. Poza tym normalny, sympatyczny człowiek.

jakow - najlepszy grepo logistyk jakiego dane mi było poznać. Jeden z najlepszych graczy serwera. Wszystkie elementy gry dopieszczone. Zwany za plecami Mistrzem Jakowem - osoba niezwykle skromna, więc nie lubi tego tytułu.
 

DeletedUser11134

Guest
.A ze musialem dobic do 5 postow aby moj glos byl zaliczony wiec to wykorzystalem:)
Trzeba było tak od razu pisać, chociaż na nabijanie postów offtopic najlepszy:)
A co do SiH.ich gry i sposobie na gre mam Swoje zdanie,ale zachowam je dla Siebie.Bo tu nawet tyknac ich niemozna

Bardzo jesteśmy ciekawi w temacie - sytuacja na swiecie KOS. Nas można tyknąć. My nie piszemy o sobie wielką literą.
 

DeletedUser27826

Guest
1)
a) KasaBlanek
b) suchus II
c) suchus II
d) Lilka zawsze służy dobrą radą i pomocną dłonią :)



2)
a) KasaBlanek
b) Dr4gunov
c) Dr4gunov
d) Wspaniały przywódca, potrafiący zawsze zapanować nad sytuacją
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Nikt im nie zazdrosci Agato.Ja tylko bronie wolnosci slowa swych i innych graczy.
Nie no, nie wierzę...to już jest jakiś większy wymiar psychozy, czy innego obłędu. Strasznie Ciebie boli ten SiH, że wypowiedź ich gracza wziąłeś za atak na siebie i swój sojusz.

smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser25703

Guest
Nie no, nie wierzę...to już jest jakiś większy wymiar psychozy, czy innego obłędu. Strasznie Ciebie boli ten SiH, że wypowiedź ich gracza wziąłeś za atak na siebie i swój sojusz.

smiley_emoticons_wallbash.gif

Tobie się chyba spam w temacie konkursowym nie podobał
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
.
 

DeletedUser19924

Guest
No nie podobał...ale jak wszyscy spamują i koordynator konkursu w rozmowie mi napisał, że nie ma nic złego w komentowaniu głosów, to sobie komentuję, szczególnie jak widzę taką hipokryzję i zapatrzenie w siebie :D
 

DeletedUser26070

Guest
A to wpierw musiałeś się upewnić u organizatora czy możesz pospamowac i ?:D
I dopiero po tym jak dostałeś zgodę na umieszczenie wpisu i upewniles się ze tak można to postanowiłes działać?:)
Śmiało.pisz dalej.Nieznasz ani mnie ani nawet niewiesz o czym pisze widzę.i dlaczego.Następny co się z choinki urwał.I chce zabłysnąć niemając kompletnie pojęcia w czym rzecz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
No widzisz, nie wiesz w czym rzecz i walisz w klawiaturę jak potłuczony...

...a "działałem" już wcześniej. Po prostu Twój atak na SiH kompletnie się kupy nie trzyma. Naskoczyłeś na chłopaka, jakby Ciebie nie wiem jak obraził, a on podsumowywał swoje typy jedynie. Krytykę jedynie ktoś mocno zapatrzony w siebie mógł tam wyczytać. A patrząc na to z drugiej strony, to jak zakazujesz jemu krytyki (a co jest w niej takiego złego?), a sam go krytykujesz i mówisz mu, co może pisać, a czego nie, to trochę hipokryzją zalatuje tutaj. Jak to jest? Kompleksy, czy jakiś inny uraz?

Dobra, z mojej strony EOT, bo do Ciebie widzę i tak nic nie dotrze patrząc na obydwa tematy
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser13230

Guest
a) Dr4gunov
b) Sabajusss
c) Feneris
d) Wiele zacnych nicków zostało zgłoszonych do konkursu. Pojawiło się też kilka takich, które musiałem wpisać w wyszukiwarkę by ich poznać. Postanowiłem dodać 2 osoby do miejmy nadzieję tej pierwszej listy :)

Wybrałem Arka (Sabaja, nikt nie potrafi spamiętać ile ma ssss w nicku) bo dał się poznać nie tylko nam ale przede wszystkim czerwonym wszelkiej maści czy mówimy o kierunku południowym, północnym, wschodnim czy nieco w mniejszym stopniu zachodnim. Oprócz tego jest wysoko w rankingach indywidualnych a także słyszałem plotkę (ale nie potwierdzoną), że miał romans z Agattha Valar . Aha, trzeci świat razem prawie jak nieformalny związek zawsze mogę na Ciebie liczyć. ;-)

Wybrałem Artura (Fenerisa) bo choć mniej aktywny był w wojnach na południu to jednak na północy na pewno poznali go z nawiązką. Jego starania również bardzo widoczne przez cały 2016 w rankingach indywidualnych. Cenię graczy kompetentnych nie tylko w ataku ale i obronie. Oprócz tego to fachowiec w każdym calu, niezastąpiony zawsze aktywny nie odmawia pomocy zaangażowany w sprawy sojuszu, a jego pomoc i zaangażowanie dla innych jest codziennością ;-)
 

DeletedUser24557

Guest
A wydawało mi się, że fajny z Ciebie gość Wojtas, a tu tyle jadu... Daj na wstrzymanie, nikt nikogo tu nie miał zamiaru obrażać :)
I jak zwykle dylematy... tyle wspaniałych nicków i osób się za nimi kryjących, aż ciężko się zdecydować...
Dra jest dla mnie najlepszym strategiem, rozwalił system po prostu, nikt inny tak nie rozkminił tej gry z każdej możliwej strony, do tego jego organizacja, która pozwala mu prowadzić tak duży sojusz i być w czołówce rankingów bez uszczerbku na rodzinie i pracy - szacun jednym słowem.
jakow zwany Mistrzem i to bez krzty sarkazmu
Sabajusss, nasz mistrz synchro :)
Feneris, na którego się fochuję od kiedy mnie wyprzedził w agresorach ;)
Hini, której takt i powab powinny być wzorem dla każdej młodej damy...
ostatecznie typuję:
a) Nikeee
b) CiebieTeżPodbiję, Elsini
c/d) CiebieTeżPodbije - świetny wojownik, czołowy gracz i do niedawna groźny przeciwnik - będzie nam go brakowało ;)
Elsini - wspaniała kobieta, elokwentna, sympatyczna, pomocna w każdym calu, ale potrafi też dowalić - zarówno słownie, jak i na polu bitwy
 
Status
Zamknięty.
Do góry