Gracz Roku 2016 - typowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23940

Guest
a) Sabajusss
b) Dr4gunov
c) Motzej
d) Kilka serwerów już się pomyka z toporkiem w ręku nabierając nowych doświadczeń mając o boku
najlepszych z najlepszych. Ekipa rośnie w Siłę i idzie po trupach nie tracąc Humoru.
Tak 3mać
smiley_emoticons_skullhaufen.gif


Wybieram Krzycha za wrodzony dar przywódczy który mu służy w ujarzmieniu tak różnych charakterów.
-Zmysł przewidywania które czerwone kropki na mapie w dwa dni można przemalować na niebiesko.
-Odwagę i wiarę w lud który ma moc aby zdominować kolejny serwer.

Wybrałem Pawła bo w sumie znamy się najdłużej na grepo i wiem jak ciężką funkcje pełni dla sojuszu
tylko mogę się domyślać ile trzeba mieć cierpliwości i stalowych nerwów wysyłając do diabła tych którzy nie pasują do społeczności SiH.

PS.
Romans z Agatą to tylko plotka
choć może kiedyś ......
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser28117

Guest
Znowu przywolana do tablicy i to przez plotke:po_O.
No coz niewatpliwie poznalam swojego przyszlego meza przez grepo, ale romanse z Kos to tylko plotka i na tym sie skonczy:D;):D.
Fuks tylko zostanie w posiadaniu kolegi na pamiatke:p.
 

DeletedUser24012

Guest
A) Rojan-Roy
B) jakow124, CiebieTeżPodbije
C) jakow124 , CiebieTeżPodbije
D) Trudno dodać coś do peanów na cześć Mistrza Jakowa, jakie zostały już zamieszczone powyżej, więc nie będę ich powtarzał. Drugi mój typ to najtwardszy przeciwnik, z jakim przyszło mi się zmierzyć w grepolisowych bojach. Zarobiliśmy nawzajem tysiące punktów walki ale nigdy nie zdołałem zabrać mu wioski. Szacunek
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser17153

Guest
Do adminów: może jak usuwacie wpisy, to dawajcie upomnienia, karne punkty, bany. Po raz enty mój wpis znika z tego zacnego miejsca, a ja nawet nie znam powodu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry