1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Gracz Roku 2016 - typowanie

Dyskusja w 'Lindos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 9. Sty 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Szarańcz Pijak

Szarańcz Pijak

miasta came ame.
    DL - Deff Lądowy
    DW - Biremy
    OW - Ognie
    OL - Off Lądowy
    tu nie trzeba było być gwiazdą żeby wiedzieć, że ze mna na wyspie miałeś trzy paczki birem ( i nic więcej) gdzie ja miałem całe dwie wioski a resztą całe morze dalej.

2. CameAme

CameAme

powiedziałeś kolegom no i ile straciłem bo nie wydaje mi się żebyście zbili za dużo jeśli w ogóle coś (może paczka ogni gdzieś sie zawieruszyła jak waliliście po 30 ataków z bananami) , znowu jak ja słysze jak ktoś mnie ma "zjechać" po czym wymienia się wiochami z graczem z naszego sojuszu i bunkruje 25mur ze 2k transów żadnego ataku przez cały świat od Ciebie i wyzywa od bociarzy bo 3 ataki w 1 sekunde wchodziły to wtedy już sie nie jest noobkiem ? [​IMG]

3. Shannqa

Shannqa

Zamiast się kłócić, radziłabym po prostu wyrazić swoją opinię oddając głos na danego gracza lub celowo go nie oddając. Niemal każdy może zostać nominowany do konkursu, ale to od was zależy kto zostanie Graczem Roku :)

Wszyscy mogli zgłaszać później, do środy, o czym wspomniałam w wątku Gracza Roku ;) Termin przesyłania nominacji ustalony był po to, żebym zdążyła przed startem głosowania sprawdzić czy wszystkie kandydatury są zgodne z regulaminem konkursu. Większość już zweryfikowana, więc jeden czy dwóch dodatkowych graczy nie stanowiło wielkiego problemu, nie będę się upierać przy takim ograniczeniu dla zasady.

4. Elenna

Elenna

faktycznie na tym świecie powinien być konkurs na słupa roku...

..Nameless.., Big Kamil oraz miksio lubią to.
  5. miksio

miksio

no to mulard by napewno wygral :D

6. Elenna

Elenna

to byłby konkurs na złoty słup roku

7. PaSiAsTe SeRcE

PaSiAsTe SeRcE

Miejscowość:
    CRACOVIA
    Eee tam na bana roku ja bym wygrał ;)

Do góry