Gracz Roku 2016 - typowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser27401

Guest
Wodzu ja przynajmniej nie bije szaraków tak jak ty na Helorusie by być najlepszym wojownikiem i skąd ty wiesz że cofki nie potrafię ,a wiem - ty jak zaczynałeś grac w grepo to byłeś świetny we wszystkim
 

DeletedUser18203

Guest
Straszny nieogar w tym konkursie.
Ludzie typujcie sensownie i bez zbędnych komentarzy bo aż się czytać tego niechce.
Ten to ten tamto a co do tematu to brak treści:)
 

DeletedUser16770

Guest
Wodzu ja przynajmniej nie bije szaraków tak jak ty na Helorusie by być najlepszym wojownikiem i skąd ty wiesz że cofki nie potrafię ,a wiem - ty jak zaczynałeś grac w grepo to byłeś świetny we wszystkim
Dokładnie tak jak mówisz wale szaraki zeby byc top wojownikiem i ja tez wydaje tysiace zlotych by byc w topce i najlepszym z wojowników. a to ty zaczynasz gre? z tego co wiem to zaczynałes na retimno, pozniej helorus i nadal zaczynasz gre zeby sie jej uczyc? dobre pół roku przeszlo minelo..
 

DeletedUser27401

Guest
Wodzu ja na Retimo coś ci się pomyliło musisz zweryfikować swoje wiadomości bo bajki zaczynasz pisac
 

DeletedUser16362

Guest
takie mam pytanie do Came Ame ponieważ taka kandydatura padła ile swiat ów dograłeś bez szaraków bądż oddania konta ?
 
takie mam pytanie do Came Ame ponieważ taka kandydatura padła ile swiat ów dograłeś bez szaraków bądż oddania konta ?
a to coś złego ? oddać konto lub dać szaraki ? nie chce się grać to kończy i tyle lub czasu nie ma
ja też jeszcze troche skończe bo bezsensu siedziec jak nic sie nie dzieje
smiley_emoticons_sadnew.gif
 

DeletedUser24262

Guest
Nikomu żadnego konta nie oddawałem , szaraki walnąłem na helorusie gdzie nie było sensu grać z wiadomych przyczyn i na lindosie gdzie serwer od początku rozgrywał się na 4 morzach .. Wy to z adaskiem musicie wszystko wiedzieć ja rozumiem że boli was to że ktoś zgłosił takiego nooba jak ja, ale nie wiem po co te pytania , ja nie traktuje mojej "kandydatury" poważnie , nie pasuje coś to nie głosuj , czujesz się lepszy to niech Ciebie ktoś zgłosi , już nie chce mi się na wasze beznadziejne zaczepki odpowiadać
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser16362

Guest
Nikomu żadnego konta nie oddawałem , szaraki walnąłem na helorusie gdzie nie było sensu grać z wiadomych przyczyn i na lindosie gdzie serwer od początku rozgrywał się na 4 morzach .. Wy to z adaskiem musicie wszystko wiedzieć ja rozumiem że boli was to że ktoś zgłosił takiego nooba jak ja, ale nie wiem po co te pytania , ja nie traktuje mojej "kandydatury" poważnie , nie pasuje coś to nie głosuj , czujesz się lepszy to niech Ciebie ktoś zgłosi , już nie chce mi się na wasze beznadziejne zaczepki odpowiadać
smiley_emoticons_winken4.gif
mam Twoje wiadomosci na priwie z heloriusa gdzie piszesz o tym że na akcjum oddałes konto ja nie zaczepiam opieram sie tylko na wiadomościach od Ciebie bądź takich które osobiscie widziałem

co do tego czy cos złego jest w strzeleniu szaraków to absolutnie nie każdemu może sie znudzic może sie w życiu cos inaczej poukładać czy wydarzyć sie cokolwiek ale jednak jest troche żenujące ze nominuje sie gracza do nagrody gracza roku zaraz po strzeleniu przez niego szaraków tak uwazam i mam do tego prawo nawet :)
 

DeletedUser24262

Guest
Chętnie zobacze te wiadomości (nie podrobione) i wstaw więcej niż jeden wiersz , bo patrząc właśnie po helorusie to zachachmęcisz coś ,jakbym oddał to chyba na nim już bym nie grał , tak mi się wydaje
 

DeletedUser

Guest
a) jagodamakota
b)rothi89
c) rothi89
d) Dobry agresor, zawsze pomaga gdy ktos o to poprosi. Lepiej grac z nim niz przeciwko :).
 

DeletedUser18058

Guest
nikt. to najgorszy świat w historii grepo.
typowanie kogokolwiek zakrawa o śmieszność.

a już came ame...
ludzie.
ten człowiek nazywa wioski typu DW (biremy)
DL (Deff Lądowy) OW (ognie) żeby nie zapomnieć co gdzie trzyma.
Litości.

a jeśli ktokolwiek ma otrzymać odznaczenie to niech to będzie ktoś kto na tym beznadziejnym świecie zachował klasę.

Evilerek, który podbił więcej czerwonych kropek niż wszystkie gwiazdy z postów wyżej.
Cicho ale skutecznie tepił każdą czerwoną kropkę.
był wszędzie a kolonami od niego zarwał każdy kogo miał w pobliżu. Nie ważne, czy Mulard czy Mario czy jakaś tam weroniczka. Evi jechał jak czołg nie pluł na nikogo, nie wyzywał tylko robił swoje.

może ktoś go zgłosić zgodnie z regulaminem? mi się nie chce go czytać:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
W teorii, to czas na zgłoszenia już minął...ale niektórych wyjątkowo traktowali i mogli zgłaszać później. Także ten tego, wszystko będzie zależało od tego, czy koordynator konkursu Ciebie lubi
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser24262

Guest
No widzisz i wiedzac co mam w miastach ile mi woja ubiłeś ogólnie ile mi drinki ubiły czy banany? a twoje słowa że przyjdziesz na nasz front i mi wpierdzielisz ? to że mnie od bociarzy obrażasz i gimnazjalistów , prosze Cie koleś zluzuj majty bo widze że kolejny forumowy prowokator się włączył.
Dużo kłapie mało robi , pewnie jeszcze anonimowy doktorek się tu pojawi i bedzie komplet ... chyba
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
no i pomyliłem się? wystarczyło, że z nudów usiałem i w trzy minuty rozpracował co gdzie masz.
powiedziałem kolegom i ile wojsk straciłeś?
a jak myślisz noobku na ruskim bocie czemu musiałeś urlopy odpalać? bo ktos pomyślał kiedy jesteś a kiedy Cię nie ma.

mnie się nie chce grać ale niedobrze mi się robi jak widzę takie typowanie jak twoje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry