Gracz Roku 2016 - typowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18058

Guest
miasta came ame.
DL - Deff Lądowy
DW - Biremy
OW - Ognie
OL - Off Lądowy
tu nie trzeba było być gwiazdą żeby wiedzieć, że ze mna na wyspie miałeś trzy paczki birem ( i nic więcej) gdzie ja miałem całe dwie wioski a resztą całe morze dalej.
 

DeletedUser24262

Guest
powiedziałeś kolegom no i ile straciłem bo nie wydaje mi się żebyście zbili za dużo jeśli w ogóle coś (może paczka ogni gdzieś sie zawieruszyła jak waliliście po 30 ataków z bananami) , znowu jak ja słysze jak ktoś mnie ma "zjechać" po czym wymienia się wiochami z graczem z naszego sojuszu i bunkruje 25mur ze 2k transów żadnego ataku przez cały świat od Ciebie i wyzywa od bociarzy bo 3 ataki w 1 sekunde wchodziły to wtedy już sie nie jest noobkiem ?
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser5

Guest
Zamiast się kłócić, radziłabym po prostu wyrazić swoją opinię oddając głos na danego gracza lub celowo go nie oddając. Niemal każdy może zostać nominowany do konkursu, ale to od was zależy kto zostanie Graczem Roku :)

W teorii, to czas na zgłoszenia już minął...ale niektórych wyjątkowo traktowali i mogli zgłaszać później. Także ten tego, wszystko będzie zależało od tego, czy koordynator konkursu Ciebie lubi
smiley_emoticons_biggrin.gif

Wszyscy mogli zgłaszać później, do środy, o czym wspomniałam w wątku Gracza Roku ;) Termin przesyłania nominacji ustalony był po to, żebym zdążyła przed startem głosowania sprawdzić czy wszystkie kandydatury są zgodne z regulaminem konkursu. Większość już zweryfikowana, więc jeden czy dwóch dodatkowych graczy nie stanowiło wielkiego problemu, nie będę się upierać przy takim ograniczeniu dla zasady.
 
Status
Zamknięty.
Do góry