Gracz Roku 2016

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Z Retimno i Spartą moja wpadka, wygląda na to, że źle spojrzałam na datę zakończenia światów. Bardzo dziękuję ci za zwrócenie uwagi, zamknę te tematy z informacją o błędzie. Pozostałe serwery powinny się zgadzać.

Trzeba uważać z niektórych wpadek są dzieci.

Pozostałe chyba się zgadzają i jestem ciekaw jak te nowe zasady wpłyną na wyniki głosowania.
 

DeletedUser5

Guest
Aktualnie trwa sprawdzanie waszych typów w konkursie, jeśli ktoś z kandydatów chciałby się wycofać, to przypominam, żeby napisać do mnie wiadomość najpóźniej w czwartek. W piątek rozpoczynamy głosowanie :)

Informacja dla spóźnialskich - jeśli nie zdążyliście przesłać swoich typów, to proszę zamieścić je w tematach z nominacjami dziś lub jutro, żebym zdążyła je sprawdzić. Termin co prawda zakończył się w niedzielę, ale zrobię wyjątek, bo dostałam w PW prośbę, żeby przedłużyć ostateczną datę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Zostało tylko 10 godzin na oddawanie głosów! :) Głosowanie zakończy się dziś o 23:59 i rozpoczniemy ostateczną weryfikację. Wyniki konkursu zostaną opublikowane we wtorek.

Przypominam o podawaniu w głosach swojej nazwy użytkownika, pod którą graliście na danym serwerze. Jeżeli ktoś nie podał nicka, to będę sprawdzać konto, które posiada taką samą nazwę użytkownika jak na forum. Oznacza to, że jeśli graliście pod innym nickiem, głos będzie nieważny. Jeśli ktoś się zorientuje o brakującym nicku po zakończeniu głosowania, to proszę o kontakt w prywatnej wiadomości.

Posty możecie edytować do momentu zakończenia głosowania. Zmiana głosu po tym terminie jest niedozwolona.
 

DeletedUser5

Guest
Konkurs dobiegł końca! Dziękuję za udział wszystkim kandydatom, typującym oraz głosującym :) W wątkach światowych opublikowałam wyniki głosowań, wklejam tutaj podsumowanie z listą wszystkich Graczy Roku 2016:

Achilles - ciapek75
Pella - peterness
Troja - Husarius
Zakros - suchus II
Akcjum - marcin1998102
Baris -Thrasyllus
Kalidon - tomaszek70
Delos - DareDevil4
Edessa - Gwiazda Polarna
Farsala - jugar69
Gela - ---KMICIC--- (***Kojiro***)
Helorus - Wodzu1905
Idalium - PiekielnaDusza (Sisi)
Kos - jakow124
Lindos - Leon009borszewice



gracz%20roku%202016%20nagrody.png

1000 sztuk złota
2 bonusy Tyche do wyboru
unikatową rangę:
gracz%20roku%202016.png

Zwycięzca może wybrać dwa z następujących bonusów Tyche:
Błogosławieństwo ataku Tyche​
  • Błogosławieństwo obrony Tyche​
  • Błogosławieństwo drewna Tyche​
  • Błogosławieństwo kamienia Tyche​
  • Błogosławieństwo srebrnych monet Tyche​
  • Błogosławieństwo szkolenia Tyche​
Moje gratulacje dla wszystkich zwycięzców! :) W celu odbioru nagród proszę o zgłoszenie się do mnie w prywatnej wiadomości, podając swój nick z gry i świat (złoto zostanie dopisane do nicka, bonusy do wybranego przez was świata), a także informację które bonusy chcecie otrzymać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry