Gracz Roku 2016

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24204

Guest
1. Musi posiadać konto na Forum oraz mieć napisanych co najmniej pięć postów, aby móc wytypować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto na danym świecie z co najmniej miesięcznym stażem. Jeśli gracz posiadał konto na danym świecie, a zostało ono usunięte - również może zgłaszać swoich kandydatów.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego głos zostanie odrzucony.


a te ptk regulaminu widziałeś :)?
 

DeletedUser5

Guest
Furiae, jeżeli piszesz o etapie głosowania, to wymagania są takie:

1. W głosowaniu na Gracza Roku danego świata mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które grały na danym świecie przez co najmniej 2 miesiące przed rozpoczęciem konkursu.
2. Głosowanie odbywa się indywidualnie dla każdego świata, w dziale światowym.
3. Aby głos został zaliczony, gracz musi napisać posta w temacie z głosowaniem, w którym znajdą się następujące dane:
a) swój nick z danego świata
b) dokładny nick z gry osoby, na którą oddany zostaje głos


Niektóre zasady mają rzeczywisty wpływ na przebieg konkursu, np. gdyby nie było wymagania 2 miesięcy gry na świecie, głosować mogłyby osoby, które ani razu się tam nie zalogowały i nie mają żadnego pojęcia o którymkolwiek z kandydatów. Inne ustalenia są tylko po to, żeby usprawnić pracę organizatorów - nick głosującego potrzebny mi jest do sprawdzenia czy posiadał on konto na świecie. W tym drugim przypadku mogę pójść na pewne ustępstwa, po prostu sprawdzanie zajmie mi trochę więcej czasu niż planowałam. Z tego powodu, jeszcze przed zakończeniem konkursu, napisałam w wątku z regulaminem informację, że jeśli nick jest taki sam jak na forum lub gracz poda mi nick w PW podczas etapu weryfikacji, to głos zostanie uznany.

Jeśli braliście udział w konkursie Statki, to dobrym przykładem jest podanie przez uczestników nicka z gry i nazwy świata na którym chcą odebrać nagrody, dzięki czemu ich przyznawanie trwało 3 dni zamiast tydzień lub dłużej ;) Kilka osób nie podało tych danych i mogłabym ich wyeliminować z konkursu, ale zamiast tego dałam im szansę na przesłanie tych informacji już po ogłoszeniu wyników.

Kiedy to możliwe, staram się iść na rękę graczom, nie lubię, gdy ktoś traci nagrodę tylko dlatego, że nie zostały dopełnione wszystkie formalności, które nie mają wpływu na rywalizację w konkursie.
 

DeletedUser24204

Guest
Oki faktycznie to wymogi dla typujacych..
Ale ci wchodzący nagle zakładający konta dla oddania głosu to też trochę dziwna sytuacja :)
Zresztą ten konkurs dawno już nie ma nic wspólnego z faktyczną grą umiejętnościami itd....
To Typowanie na zasadzie kółka wzajemnej adoracji a nie na tym powinno to polegać :)
 

DeletedUser18057

Guest
smiley_emoticons_idea2.gif
Uczestniczyłem w nominowaniu i głosowaniu na gracza roku i teraz bacznie wyczekuję wyników... ale przyznam szczerze że nie do końca rozumiem pojęcia "gracz roku" bo brakuje mi tu opisu najlepszy/najgorszy itp. troszkę się tu czepiam ale tak mam/mamy cechę narodową żeby wszystko opisywać precyzyjnie (pamiętne: "i inne czasopisma" "i inne rośliny") i jak tego nie ma, to możemy sobie coś wymyślić :p
Tak czy siak żaden z nominowanych graczy niczym nie błysnął na tym świecie, są co najwyżej bożyszczami" w swoich sojuszach/paktach.
TOsobiście nie potrafię wymienić ani jednego nikogo wyróżniającego się jeśli nie wiem w czym ten gracz miał się wyróżniać np. podbił najwięcej miast, najlepszy agresor, defowiec lub w ogóle wojownik.
Krótko mówiąc wynik tych wyborów nie jest jednoznaczny z najlepszością na świecie no może że ma najwięcej stronników...

Myślę że trzeba to kiedyś doprecyzować bo nie wiemy na co głosujemy...
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser5

Guest
gracz%20roku%202016%20logo.png


Graczem Roku 2016 na świecie Lindos zostaje

Leon009borszewice

gracz%20roku%202016%20nagrody.png


1000 sztuk złota
2 bonusy Tyche do wyboru
unikatową rangę:
gracz%20roku%202016.png


Zwycięzca może wybrać dwa z następujących bonusów Tyche:

  • Błogosławieństwo ataku Tyche
  • Błogosławieństwo obrony Tyche
  • Błogosławieństwo drewna Tyche
  • Błogosławieństwo kamienia Tyche
  • Błogosławieństwo srebrnych monet Tyche
  • Błogosławieństwo szkolenia Tyche
Po odbiór nagród proszę o kontakt ze mną w prywatnej wiadomości.

Gratuluję zwycięzcy i do zobaczenia za rok w kolejnej edycji konkursu!​
 
Do góry