Gracz Roku 2016

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6689

Guest
głosuję ja czyli:
a) pablocwielong
na gracza:
b) Leon009borszewice
 

DeletedUser27988

Guest
Jeśli wyniki będą liczone zgodnie z regulaminem, gdzie trzeba było podać swój nick z gry i nick gracza na którego głosujemy....

To zwycięzcą jest kel1981 :) (20 prawidłowo oddanych głosów)
a 2 Leon009borszewice (19 prawidłowo oddanych głosów)

GRATULACJE :cool::)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27743

Guest
1 ginterko
2 kel1981
Już czas minął na głosowanie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24623

Guest
Jeśli wyniki będą liczone zgodnie z regulaminem, gdzie trzeba było podać swój nick z gry i nick gracza na którego głosujemy....

To zwycięzcą jest kel1981 :) (20 prawidłowo oddanych głosów)
a 2 Leon009borszewice (19 prawidłowo oddanych głosów)

GRATULACJE :cool::)


Chciałem podziękować wszystkim glosującym na mnie :) oraz na konkurencje.... ale z informacji jakie mam...
Jeśli zgłaszający grał pod tym nickiem, co na forum, to głos zostanie uznany.
wiec głosy sa prawidłowo oddane ... pozdrawiam
 

DeletedUser27988

Guest
Chciałem podziękować wszystkim glosującym na mnie :) oraz na konkurencje.... ale z informacji jakie mam...
Jeśli zgłaszający grał pod tym nickiem, co na forum, to głos zostanie uznany.
wiec głosy sa prawidłowo oddane ... pozdrawiam

Możliwe że tak, ale myślę że regulamin jest w jakiś celu napisany i trzeba go przestrzegać. Jak w piśmie urzędowym, 1 błąd powoduje nieprzyjęcie wniosku ;)
Tutaj decydujące zdanie ma admin, więc zobaczymy przy ogłoszeniu wyników.
Bo na Ciebie, ale i tak samo na innych zostały oddane nieprawidłowe głosy. O głosowaniu na 2 osoby już nie wspomnę :eek:
 

DeletedUser24623

Guest
Możliwe że tak, ale myślę że regulamin jest w jakiś celu napisany i trzeba go przestrzegać. Jak w piśmie urzędowym, 1 błąd powoduje nieprzyjęcie wniosku ;)
Tutaj decydujące zdanie ma admin, więc zobaczymy przy ogłoszeniu wyników.
Bo na Ciebie, ale i tak samo na innych zostały oddane nieprawidłowe głosy. O głosowaniu na 2 osoby już nie wspomnę :eek:
pisałem do admina to jego odpowiedz Jeśli zgłaszający grał pod tym nickiem, co na forum, to głos zostanie uznany, było to juz poruszane gdzies na forum chyba .... wiec takowe sa ... głosy zaliczone :) https://pl.forum.grepolis.com/index...48/page-2#_ga=1.36769890.335320462.1478028357
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry