Gracz Roku 2020 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

Status
Zamknięty.

DeletedUser30330

Guest
a) dunker, Messyna
b) Doctor Strange
c) Doctor Strange

Zgłaszam tę kandydaturę z kilku powodów. Zawodnik, którego przedstawiać szerzej nie trzeba. Nadał zupełnie innego znaczenia pojęciu cuda -nomen omen - na cudakach. A jak sypał cudaki... Gdyby nie On, świat by się skończył znacznie wcześniej. A tak uzyskaliśmy niepowtarzalną okazję, by pograć w czasie pandemii nieco dłużej.

Z racji wydarzeń na cudakach przywiązał się do sił nadprzyrodzonych tak mocno, że na Nagidosie przywdział nowe szaty czarodzieja rodem z Hogwartu. Na Messynie zyskał tak wielki szacunek swoją grą, że mógł porzucić dotychczasowy klan i został przyjęty przez inny.

Dzięki niemu można sparafrazować klasyka:

Próżnoś się mieczyków spodziewał,
Nie dostaniesz też przytczka, ni klapsa,
Nie usłyszysz nawet pies Cię ... ganiał,
Bo to mezalians byłby dla psa.
To ten co dał się kupić mulardowi na messynie i przez niego kronika musiała dłużej siedzieć na serwieM ? Xd
 

DeletedUser29689

Guest
Szkoda mi czasu na czytanie FO, ale o Twoim wpisie usłyszałem na dc więc napiszę jak było.
Prawda jest taka, że szczęśliwie udało Ci się obronić to miasto, bo 1 biremka to Ci została....
Wystarczyłaby jedna mała zmiana, chociażby korzystny wiatr zamiast sprawności łowczyni i byłoby po mieście.

A więc odbijamy piłeczkę, uważam że kacperek lan nie jest dobrym kandydatem ponieważ jak większość wie ten gracz był zbanowany, na 48 godzin jeśli dobrze pamiętam bez ochronki. Nie znam przyczyny.
Podobno pierwszy ban zawsze jest z ochroną, podkreślam podobno ;)

Pozdrawiam
Cieszę się niezmiernie że moje słowa są huczne. To nie było szczęście a raczej calculated.
 

DeletedUser32386

Guest
Chciałbym zgłosić gracza kacperek lan, świetny frontowiec oraz budziciel sojuszników o deffa o każdej porze. Można uznać rok 2020 za jego dni, grał na światach Nagidos, Dimale gdzie zdobywał wybitne osiągniecia które moim zdaniem są ponad przeciętnymi. Jestem dumny ze sposobu, w jaki dziś grasz, oczywiście zdarzyło mi się zabrać kilka miast Kacperkowi ale to nie jest powód do smutku oraz do ujmy na honorze bo przecież komu Władca grepolis nie zabrał miasta. Kacperek jest młodym talentem, wyśmienitym strategiem oraz doskonałym synchronizatorem ataków i wsparć w czasie akcji. W roku 2020 dał z siebie wszystko, co można zauważyć przysporzyło osób które oddały na niego głoś w poprzedniej ankiecie którą prowadziłem. Na początkach swojej przygody z grepolis na Helorusie, udało mu się dostać do sojuszu Kroniki Frontowej gdzie Pan Janek chronił i wspierał go w swoich początkach, jeśli byłaby odznaka Odkrycie Roku to Kacperek zasługiwałby także na nią. Wiem że stać go na jeszcze więcej, dlatego uważam że kacperek lan powinien wygrać i że będzie to faworyt tego konkursu.

Pozdrawiam,
Vari Kruger, Władca Grepolis, Pogromca Sladoxów, Dowódca Brygady Im. Dzidy Drewnianej, Oznaczony Orderem Naleśnika.

Graczem roku nie powinien zostać ktoś taki, kto jest karany banem za nieregulaminową grę bez względu na to czy zdarzyło mu się to na jednym tylko świecie czy na innych też. Łamanie zasad powinno wiązać się z dyskwalifikacją takiego gracza (kacperek lan)
Osobiście nie znam go, ale przeglądając propozycje można znaleźć wielu innych dobrych graczy którzy nie łamią żadnych zasad w grze, a potrafią pokazać pazur w walce.
 
a) Ksys, Nagidos
b) The Foxx
c) The Foxx
d) Chyba nikomu go nie trzeba przedstawiać, jego drugie imię to grepolis. Cichy i skryty jak to każdy lis lub lisica (uśmiech dla kumatych którzy go podrywali po opisie w profilu ;) ) ma wpisane w swoim DNA. W jego krwi płynie (o ile ją ma) nieskończone zaangażowanie. No bez żartów ale nie przypominam sobie aby lisu stracił jakieś miasto lub chociażby leciał na niego jakikolwiek kolon. Gość u którego trzymałem po 10k offa w biremowym mieście gdzie Turek TV miał swoim offem niecałe 5min i nigdy go nie trafił. Plebiscyt bez jego osoby nie może się nazywać plebiscytem na gracza roku! Zasługuje na to!

P.S. Na dodatek jest mentorem The Marchew a to wiele tłumaczy (pozdro Marchewa ;) )

P.S,2, (pozdro Dawid ;) )
 
Ostatnia edycja:
a) VictoriaNike, Olint
b) Hunt3R511
c) Hunt3R511
d) Krzysiu ma tyle wspaniałych cech, że nie wiem, o której wspomnieć w pierwszej kolejności;) Przede wszystkim świetny gracz, zawsze chętny do pomocy, z racjonalnym podejściem do gry. Kar wszelakich nigdy nie miał, a jego wysoka kultura osobista w grze jest wręcz oślepiająca. Mówiąc o oślepianiu Hunt3R511 bardzo lubi błyskotki wszelakie i skrycie marzy o tym, żeby dostać odznakę gracza roku 2020! Chociaż jeszcze tego nie wie, ale ja znam jego marzenia! Z pewnością bycie graczem roku uskrzydli go jeszcze bardziej, aby podnosić swoje grepo-umiejętności! Konkurs na gracza roku to też konkurs popularności, a Krzysiu jest bardzo popularny, lubiany, kochany! Szczególnie wśród kobiet, ale panowie też go trochę lubią, a jeśli nie to przynajmniej dobrze udają:cool: Kiedy nie pojawia się na forum panuje smutek, tęsknota, a kiedy udaje się na urlop wszystko zamiera:eek: Reasumując uważam, że konkurs na gracza roku to nie tylko końcowy wynik, bycie top 1 na serwerze, ale całokształt funkcjonowania gracza w grepo-społeczności, nie tylko poziom gry, ale i podejście do innych graczy. Ja nie wyobrażam sobie gry bez osób takich jak Hunt3R511! Dziękuję za uwagę.
 

DeletedUser32517

Guest
a) Leito1939, Abdera
b) dawaj ich
c) dawaj ich

Zawsze pomocny, do bólu skrupulatny oraz diabelsko pomysłowy. To trzy pierwsze skojarzenia z nim związane.
Jest on niesamowicie doświadczonym deffowcem aktywnie grającym na wielu serwerach co można łatwo dostrzec czytając jego profil.

Sama zaś Abdera w jego wykonaniu jest istnym kunsztem wykorzystania całej mechaniki jaką posiada Grepolis. Jego styl gry jest tak nie szablonowy że aż oryginalny. Na próżno szukać drugiego tak fenomenalnego gracza który przy wszystkich swoich zaletach jakie powinien posiadać gracz sytuujący się tytułem Gracza Roku 2020 jest przy tym tak bardzo skromny i skory do dzielenia się swoim doświadczeniem z każdym graczem.
Śmiało mogę powiedzieć że cały nasz sojusz grał z wykorzystaniem jego wyrafinowanych obliczeń a zwieńczeniem tej zabawy na liczbach było chociażby zajęcie całego podium przez wszystkie nasze trzy odłamy w Grepolympii. To jego zasługa. A działań podobnych do tego wyczynu jest masa. Jego praca jaką włożył w rozwój sojuszu sprawia że wcale nie bez przesady mogę stwierdzić że Abdera potoczyła by się zupełnie inaczej gdyby tylko nie niósł wszystkim swoim sojusznikom pomocy, w każdej choćby najdrobniejszej sytuacji.
Grać w jego towarzystwie to wspaniała przygoda której każdemu szczerze życzę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a) Lilo miki, Olous
b) osoba typowana : Niemy Banita
c) Black Fish
d) Michał to wyjątkowy gracz nikt temu nie zaprzeczy, bardzo fajnie czta grę i jest wyjątkowym strategiem. Ale sam nigdy nie jest dlatego drugą osobą którą typuje jestBarbara
a) Lilo miki, Olous
b) osoba typowana ; safona10
c) safona10
d) Barbara już nie raz pokazała że jest liczącym się graczem który umie pokierować ekipą, lubi poznawać nowych ludzi na grze i zawsze służy pomocą każdemu kto o nią poprosi, mimo tego że jest bardzo uparta. No i te jej rude warkocze;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27027

Guest
a) Stachu1983; Olous, Pegas
b) JINX
c) JINX
d) Za ponadprzeciętne umiejętności, które pozwalają jej osiągać niebotyczne wyniki gdziekolwiek by się nie pojawiła. Za rozległą wiedzę na na temat gry i całego "grepoświata". Za niesamowite zaangażowanie w życie sojuszu i super zmysł organizacyjny. ALE przede wszystkim za atmosferę, którą tworzy, nienaganną kulturę osobistą oraz wzorową postawę w stosunku do sojuszników jak i rywali.
Powodzenia JINX.
 

DeletedUser11474

Guest
a)Tomaszek70 Nagidos
b)Nalesniczek
c) @Nalesniczek

Mialem przyjemnosc grac z Nalesniczkiem w jednym sojuszu na kilku swiatach. Uwazam,nie umniejszajac oczywiscie innym kandydatom ze komu jak komu ale Nalesniczkowi nalezy sie ta blaszka za :

-Skillsy,fenomenalne synchro jakim malo graczy moze sie pochwalic ...w sumie tylko Vari ma chyba lepsze ;)
-Aktywnosc, ciezko ubic mu wojo czy zabrac wioche ...wystarczy zerknac w staty.
-Kolezenskosc jezeli gra sie razem.
 
kandydatura dosc kontrowersyjna ale osmiele sie ja nominowac gdyz swoim zaangazowaniem,mobilizacja innuch graczy oraz wizja na gre sprawil ze niemozliwe stanie sie(gdyz sprawa na serwerze Lato jest sprawa otwarta) mozliwe. pomimo druzgocacej przewagi przeciwnika ktory zebral potezna koalicje przeciwko sojuszowi ktory prowadzi doprowadzil do odwrocenia fortuny. wiele osob ma mu za zle trzymanie wszystkiego twarda reka ale jesli sie przegrywalo nalezalo walnac piescia w stol i po mesku powiedziec jak jest. lepsza konstruktywna krytyka a nizeli glaskanie i wmawianie ze nic sie nie stalo. PW zdobyte na polu bitwy mowia same za siebie, bezapelacyjny wojownik nr 1 za ktorego warto bylo tracic wszystkie zagrody ogni. z tego miejsca pozdrawiam i nominuje
1.Byrdol, serwer Lato
 

DeletedUser30330

Guest
kandydatura dosc kontrowersyjna ale osmiele sie ja nominowac gdyz swoim zaangazowaniem,mobilizacja innuch graczy oraz wizja na gre sprawil ze niemozliwe stanie sie(gdyz sprawa na serwerze Lato jest sprawa otwarta) mozliwe. pomimo druzgocacej przewagi przeciwnika ktory zebral potezna koalicje przeciwko sojuszowi ktory prowadzi doprowadzil do odwrocenia fortuny. wiele osob ma mu za zle trzymanie wszystkiego twarda reka ale jesli sie przegrywalo nalezalo walnac piescia w stol i po mesku powiedziec jak jest. lepsza konstruktywna krytyka a nizeli glaskanie i wmawianie ze nic sie nie stalo. PW zdobyte na polu bitwy mowia same za siebie, bezapelacyjny wojownik nr 1 za ktorego warto bylo tracic wszystkie zagrody ogni. z tego miejsca pozdrawiam i nominuje
1.Byrdol, serwer Lato
Hahaahahah, głupszej rzeczy w tym roku nie usłyszę chyba.
Doładowanie konta złotem i wysłanie mitów na okupke ma być honorowane graczem roku? Xd mulard robi to co serwer.
Byrdol nie ma niczego czym miałby się charakteryzować gracz roku, raczej słup roku, jeśli już.

Co do twardej ręki itd. jeśli fejkowanie na rozkaz graczy przeciwnych i zgłaszanie do supportu graczy których nie jest w stanie się przejąć i proszenie *colo* o błyski osoby dowodzącej ma być wynagradzane to grubo się mylisz william82, uważałem się za mądrzejszego gracza, ale po tym wpisie zdziwiłeś mnie bardzo, bo tam połowa graczy gardzi byrdolem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hahaahahah, głupszej rzeczy w tym roku nie usłyszę chyba.
Doładowanie konta złotem i wysłanie mitów na okupke ma być honorowane graczem roku? Xd mulard robi to co serwer.
Byrdol nie ma niczego czym miałby się charakteryzować gracz roku, raczej słup roku, jeśli już.

Co do twardej ręki itd. jeśli fejkowanie na rozkaz graczy przeciwnych i zgłaszanie do supportu graczy których nie jest w stanie się przejąć i proszenie *colo* o błyski osoby dowodzącej ma być wynagradzane to grubo się mylisz william82, uważałem się za mądrzejszego gracza, ale po tym wpisie zdziwiłeś mnie bardzo, bo tam połowa graczy gardzi byrdolem.
Gram tylko na serwerze Lato i moja opinia oparta jest tylko o ten serwer . Gracze jak i książkowi bądź filmowi bohaterowie nie muszą być krystalicznie czysci gdyż nikt nie jest idealny ale powiedz mi drogi @cosekman znany jako@pannazakrajanyróż czy miałbym nominować Twoją osobę,grająca na pół gwizdka? Wyłapująca co róż bana za różne przewinienia? Świat stanąłby na głowie ;) bądź picharu zlomujsca wojo na świątyniach otaczającą się graczami w 3/4 serwera na niebiesko a i tak rzucająca grę zostawiając sojuszników w czarnej D*e? Na serwerze Lato ciężko szukać osoby bez skazy do gracza roku . Twój wpis ewidentnie pokazuje że masz kosę z @Byrdol ale sam przyznasz że za lidera wojowników, wytrwałościa i przede wszystkim sojusz który prowadzi zasłużył na nominacje. Bo o to tu się przecież rozchodzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry