Gracz Roku 2020 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

Status
Zamknięty.

DeletedUser30330

Guest
Gram tylko na serwerze Lato i moja opinia oparta jest tylko o ten serwer . Gracze jak i książkowi bądź filmowi bohaterowie nie muszą być krystalicznie czysci gdyż nikt nie jest idealny ale powiedz mi drogi @cosekman znany jako@pannazakrajanyróż czy miałbym nominować Twoją osobę,grająca na pół gwizdka? Wyłapująca co róż bana za różne przewinienia? Świat stanąłby na głowie ;) bądź picharu zlomujsca wojo na świątyniach otaczającą się graczami w 3/4 serwera na niebiesko a i tak rzucająca grę zostawiając sojuszników w czarnej D*e? Na serwerze Lato ciężko szukać osoby bez skazy do gracza roku . Twój wpis ewidentnie pokazuje że masz kosę z @Byrdol ale sam przyznasz że za lidera wojowników, wytrwałościa i przede wszystkim sojusz który prowadzi zasłużył na nominacje. Bo o to tu się przecież rozchodzi
Ale ja nie chcę żadnej nominacji i już zrezygnowałem z tej zabawy, bo ktoś mnie tu nominował już..
Wchodząc na lato miałem jedną zasadę, podbić pare wioch, utrudnić wygraną niektórym sojuszom i oddać wiochy, nie miałem żadnych wyższych celów, ale te które postanowiłem przed wejściem spełniłem...
Druga sprawa to jeśli już kogoś nominować ze świata Lato to Transire, który był 3x lepszy od byrdola, a to jego pierwszy świat w tej grze, nie wspomnę który już byrdola :) To on zasługuję na nominację z tego świata, bo byrdol to jedno wielkie dno, zwykły słup który będzie rozbierany na światach z lepszymi ekipami.
Popieram prowadzenie sojuszu twardą ręką, bo sam tak preferuje i uważam że tylko wtedy można liczyć na jakieś wyższe wyniki, mimo tego że to tylko gra, aczkolwiek byrdol nieudolnie próbował to zrobić nakazując fejkować czołówkę Jeźdźców.
 
A) Undhuman Helike Nagidos
B) foo fighter
C) foo fighter
foo fighter czyli tomur to gracz doskonały do posiadania w klanie, spokojny, opanowany jak trzeba to ustawi sojuszników jak na szefa przystało, poza pojedynczymi akcjami na palcach da sie zliczyć nieobecności tego zawodnika. Irytujący po stronie przeciwnej a po swojej skarb jako sojusznik zawsze chętny do pomocy. W 2020 roku Foo wygrał Serwer "Berytos" na którym utrzymywał stałą formę i miał czynny wkład w tym że Mechaniczna Pomarańcza nie zniknęła z listy osób która mieściła się w finałowym sojuszu wygrywającym ten świat. W kwietniu wystartowało Helike na którym grał w Hatersach, wciąż mieszcząc się w top wojowników nieważne czy był to początek czy koniec świata, mimo licznych złomów na tym świecie które zawyżyły bardzo top wojowników Tomek swoją pracą i zaangażowaniem utrzymywał się w top10 przez cały świat. Kiedy osoby dowodzące kończyły swoją przygodę na świecie Tomek zajął miejsce jednego z nich i do tej pory pomaga młodemu bossowi zarządzać sojuszem żeby książe zła YouWillHateMe nie zniszczył ich cudaków tak jak na Byllis. Nagidos po początkowym zabłądzeniu i starcie w niedobranej ekipie, po transferze do normalnej ekipy goni zaciekle topke tego świata Podsumowując Tomur jest jednym z lepszych kandydatów na gracza roku 2020, mało kto pracował na tej grze tak jak on, pozdrawiam.
 
A) Undhuman Helike Nagidos
B) foo fighter
C) foo fighter
foo fighter czyli tomur to gracz doskonały do posiadania w klanie, spokojny, opanowany jak trzeba to ustawi sojuszników jak na szefa przystało, poza pojedynczymi akcjami na palcach da sie zliczyć nieobecności tego zawodnika. Irytujący po stronie przeciwnej a po swojej skarb jako sojusznik zawsze chętny do pomocy. W 2020 roku Foo wygrał Serwer "Berytos" na którym utrzymywał stałą formę i miał czynny wkład w tym że Mechaniczna Pomarańcza nie zniknęła z listy osób która mieściła się w finałowym sojuszu wygrywającym ten świat. W kwietniu wystartowało Helike na którym grał w Hatersach, wciąż mieszcząc się w top wojowników nieważne czy był to początek czy koniec świata, mimo licznych złomów na tym świecie które zawyżyły bardzo top wojowników Tomek swoją pracą i zaangażowaniem utrzymywał się w top10 przez cały świat. Kiedy osoby dowodzące kończyły swoją przygodę na świecie Tomek zajął miejsce jednego z nich i do tej pory pomaga młodemu bossowi zarządzać sojuszem żeby książe zła YouWillHateMe nie zniszczył ich cudaków tak jak na Byllis. Nagidos po początkowym zabłądzeniu i starcie w niedobranej ekipie, po transferze do normalnej ekipy goni zaciekle topke tego świata Podsumowując Tomur jest jednym z lepszych kandydatów na gracza roku 2020, mało kto pracował na tej grze tak jak on, pozdrawiam.
Przecież to największa farma w siepaczach, która nie brała udziału w żadnej akcji xDDDD

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Buahahahhahahahah widzę że trash talk komuś się włączył, więc wywołany do tablicy pozwole sobie Ci odpowiedzieć - raz mnie złapałeś na zwieszonym routerze w nocy o 2 godzinie (pomijam Twoje negatywne komentarze i opinie o nocnym atakowniu gdy jeszcze byliśmy w razem w sojuszu). Widocznie tak Cie to rozochociło ze postanowiłeś niczym młody bóg codziennie próbować walić o 2 w to samo miasto - jak narazie z mizernym skutkiem (może pochawal się jak się skończyła ta przydoga z zaparkowaniem kolona w nocy - podpowiem Ci, że decyzja o odbijaniu wyszła od Twojego ulubieńca Oszczepa;) )

Co do brania udziału w akcjach na Nagidosie, to narazie nadrabiam straty po starcie tego serwera razem z Wami, i podporządkowaniu 60 procent miast pod stalki dla Ciebie i Twojej kliki. Uprzedzając Twoją odpowiedź powiem Ci w sekrecie ze podobne zdanie ma jeszcze kilka osób z Futerek, ja na szczęście się wymiksowałem oni tam niestety tkwią i pewnie się męczą, zresztą w koalicji podobne opinie krążą... także szukając farm, spójrz w lustro :)
 
Ostatnia edycja:
Przypomnij też, co pisałes jak jeszcze u nas byłes i jak w ciągu tygodnia zmieniłes gadkę :) Jak jeszcze z nami grałeś, to stałek było z 15ście więc też nietrafiony argument.
Mogę jedynie oddać Ci to, że spróbowałes jak myślałeś że mnie nie ma :)

Zgłoście pozostałych 60 graczy z waszych sojuszy do konkursu jeszcze :>

Tylko może takich bardziej z ligi Kacpra i Naleśnika niż hatersów :)
 

Załączniki

  • foofajter.png
    foofajter.png
    111,7 KB · Wyświetlenia: 55
Ostatnia edycja:
Przypomnij też, co pisałes jak jeszcze u nas byłes i jak w ciągu tygodnia zmieniłeś gadkę
Przypomnij mi proszę to się odniosę, w innym wypadku nie ma co pisać...
Jak jeszcze z nami grałeś, to stałek było z 15ście więc też nietrafiony argument.
Jak byłem w Futerkach, ostatnie 2-3 tygodnie (od początku grudnia do świąt) stałek na forum było conajmniej dwie strony w zakładce...... później były zlepione w jeden temat bo większość pewnie tego nie ogarniała. Rozumiem, że 15ście było jak ja byłem, z tego wynika, teraz jest więcej...

Mogę jedynie oddać Ci to, że spróbowałes jak myślałeś że mnie nie ma :)
Zgadza się, tak myślałem, mogę CIę też pochwalić za bardzo ładnego screena ;)
 

DeletedUser23982

Guest
a) Wolf XXX Berytos, Nagidos
b) Maczete
c) Maczete- super gracz i kolega, super mi się grało z nim na froncie(Berytos) dzień i noc oraz wspólnie zarządzało sojuszem. Zawsze dostępny, nie tylko na grepolis kontakt. Wspólna gra przeciwko gra Bogom. Mimo, że Nagidos skończyłem to tam nie wypowiadam się. Lecz na Berytosie grałem z nim do końca :) I tamten świat będzie dla nas super przeżyciem i tamta ekipa była dużo mocniejsza niż ta na Nagidos(brakuje paru graczy z topu). Może kiedyś ta ekipa się połączy :D Poza tym on to ma gdzieś tą nagrodę, bo to nagroda sławy albo krzykacza naFO
 

Sapcio

Zespół Grepolis
kandydatura dosc kontrowersyjna ale osmiele sie ja nominowac gdyz swoim zaangazowaniem,mobilizacja innuch graczy oraz wizja na gre sprawil ze niemozliwe stanie sie(gdyz sprawa na serwerze Lato jest sprawa otwarta) mozliwe. pomimo druzgocacej przewagi przeciwnika ktory zebral potezna koalicje przeciwko sojuszowi ktory prowadzi doprowadzil do odwrocenia fortuny. wiele osob ma mu za zle trzymanie wszystkiego twarda reka ale jesli sie przegrywalo nalezalo walnac piescia w stol i po mesku powiedziec jak jest. lepsza konstruktywna krytyka a nizeli glaskanie i wmawianie ze nic sie nie stalo. PW zdobyte na polu bitwy mowia same za siebie, bezapelacyjny wojownik nr 1 za ktorego warto bylo tracic wszystkie zagrody ogni. z tego miejsca pozdrawiam i nominuje
1.Byrdol, serwer Lato
Proszę o podanie nicku na forum gry owego gracza.
 
2. Aby głos został zaliczony, gracz musi napisać posta w temacie z głosowaniem, w którym znajdą się następujące dane:
a) swój nick z gry.
b) świat gry/światy gry

Chyba trzeba spracyzować te dane ;) 2x świat gry?? i ani razu nick na gracza na którego się głosuje?? xD

Poza tym dzisiaij 27.01 a temat nadal zamknięty...
 

Sapcio

Zespół Grepolis
2. Aby głos został zaliczony, gracz musi napisać posta w temacie z głosowaniem, w którym znajdą się następujące dane:
a) swój nick z gry.
b) świat gry/światy gry

Chyba trzeba spracyzować te dane ;) 2x świat gry?? i ani razu nick na gracza na którego się głosuje?? xD

Poza tym dzisiaij 27.01 a temat nadal zamknięty...

Swój nick z gry i świat gry jest do weryfikacji,
Nie potrzeba pisać nicku gracza w poście, wystarczy zaznaczyć tylko w ankiecie odpowiedniego gracza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry