Gracz Roku 2020 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

Status
Zamknięty.
Słyszycie te trzaski tylnej części ciała dobiegające z okolic Trójmiasta? A nie, to tylko Cosek
Inno przywróciło pomysł żeby chociaż trochę ożywić to smutne forum, ale przyjdzie taki Grzesiu i będzie płakał właściwie o nic xD piękna sprawa.

Jeśli wygram ja, super sprawa, 3k golda za free i blaszka, którą będę mógł prowokować takich prymitywów jak Ty. Wiadomo, że nie wygram zasłużenie, bo grajków lepszych ode mnie jest cała masa, ale płakać z tego powodu nie będę xD
Jeśli wygra Black Shira, też git, nie znam Go/Jej, ale nie mam też powodów żeby źle życzyć, niech się powodzi

Pragnę przypomnieć że to miała być jakaś odskocznia od tej gierki, ale przychodzi spoceniec Cosek i wrzuca swoje nic nie warte wpisy

Mam nadzieję, że kiedyś wejdziesz na jakiś normalny serwer i sobie poklikamy, może wtedy utkasz dziurę zamiast ciągle szczekać nigdzie tak naprawdę nie grając.
 
Słyszycie te trzaski tylnej części ciała dobiegające z okolic Trójmiasta? A nie, to tylko Cosek
Inno przywróciło pomysł żeby chociaż trochę ożywić to smutne forum, ale przyjdzie taki Grzesiu i będzie płakał właściwie o nic xD piękna sprawa.

Jeśli wygram ja, super sprawa, 3k golda za free i blaszka, którą będę mógł prowokować takich prymitywów jak Ty. Wiadomo, że nie wygram zasłużenie, bo grajków lepszych ode mnie jest cała masa, ale płakać z tego powodu nie będę xD
Jeśli wygra Black Shira, też git, nie znam Go/Jej, ale nie mam też powodów żeby źle życzyć, niech się powodzi

Pragnę przypomnieć że to miała być jakaś odskocznia od tej gierki, ale przychodzi spoceniec Cosek i wrzuca swoje nic nie warte wpisy

Mam nadzieję, że kiedyś wejdziesz na jakiś normalny serwer i sobie poklikamy, może wtedy utkasz dziurę zamiast ciągle szczekać nigdzie tak naprawdę nie grając.
Potwierdzam, dzisiaj w Trójmieście poszły szyby w oknach. Ewidentnie coś pękło
 
Ale oni go jeszcze parę miesięcy temu też doceniali tylko w inny sposób :)
Oczywiście wiem o czym ty piszesz cóż moge napisac nie oceniaj książki po okładce?
Mam taka cichą nadzieje że jak bym mial jeszcze kiedyś ochote wrócić do gry to nasze commiunity dorośnie choc na tyle ze przestanie pakować w to tyle Nwgatywnych emocji,bo na zaprzestanie wymyslania wymowek-"bo przeciez mnie sie nie da pokonac" nie licze ;)
 
Wiedząc że @byrdol gra od początku grepolis jako stary weteran grepo powinien dostać wyróżnienie wkoncu bo jak do tej pory nic jeszcze nie zdołał osiągnąć
Moze przez te wszystkie lata zbierał złoto na ten świat i teraz szaleje :) tylko nie zapomnijmy ze jest graczem który nie gra fer i niewiem jak wy ale ja nie toleruje hamstwa a taki właśnie jest jego twarda ręką to obrażanie sojuszników i mieszanie ich z błotem a jego top w wojownikach to rozbijanie wojska w miastach graczy którzy rzucili szaraki No i jeszcze prowadzenie sojuszu top :) na świecie czyli fejkujemy do ze..... aż w końcu gracz żuci szaraki
TAKA JEST TAKTYKA GRY GRACZA BYRDOL :) A jeszcze jedna sprawa odbijanie Olimpu polega na ciągłym fejkowaniu nawet po trzysta ogni z jednego miasta by zamulić tak serwer ze nikt nie mógł nic zrobić czy nawet wejść na grę
Także moi drodzy jeżeli jesteście za takim sposobem gry to popierajcie kandydaturę
 
Ja tylko jednego gracza znam co mu jeszcze wioski nie zabrano
Nie o takie znaczenie slowa "nie pokonany" mi chodziło-90% aktywnych graczy jest przeświadczona o swojej wyższości nad przeciwnikiem,ale wystarczy tylko trafić w odpowiedni moment i dziękuje dobranoc.
Po ponad 10 latach pykania w ta gre mnie osobiscie zabranie/stracenie wioski to żadna satysfakcja czy tez ból,kazdy tylko lata i sie swoim synchro przechwala,ale czy my gramy w strategie czy w jakas zręcznościówke? wiec rywalizujmy kto ma większy łeb a nie kto ma sprawniejsze palce.
Liczyłem ze moze olimp wprowadzi grepolis na nieco (moim zdaniem) wyższy lvl gdzie bardziej ma znaczenie taktyka dlugo falowa niz takie czekanie na okazje ktora nigdy moze nie nadejść.
pozdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry