Gracz roku 2020 - Zgłoszenie graczy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29689
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29689

Guest
Witam,

Jako że support tego nie robi, sami wybierzemy gracza roku 2020. Proszę o wpisanie swojej kandydatury poniżej w temacie czas do 25.12.2020 godziny 11:00. Po tym czasie zostanie stworzona ankieta z głosowaniem.
Wymagania zgłoszenia:
-W poście umieścić coś o sobie(gdzie grało się w 2020)
-Swoje doświadczenie z grepolis
-Dlaczego uważasz się za gracza roku 2020

Wymagania aby uczestniczyć w ankiecie gdzie zostanie wybrany gracz roku 2020:
-Twój post osiągnął co najmniej 10 lajków.

Zasady tematu:
-Posty poniżej w temacie przedstawiają jedynie zgłoszenie kandydata
-Ze wszelkim spamem zapraszam do tematu: Prezentacja kandydatów na gracza roku 2020

Zapraszam do zabawy,
Vari Kruger, Władca Grepolis
 
Ostatnia edycja:
Gusmen, gracz ten zdominował serwer Kasmenai, na którym miał znaczący wpływ w zdobycie Olimpu przez Jego sojusz, oraz świat Nagidos, gdzie swą nieustępliwością oraz sprytem pokonuje mierne oddziały Fobii.
Marchewa, bo taki pseudonim przybrał Gusmen, powinien być wzorem dla każdego, kto zaczyna swoją przygodę z tą grą.
Udowodnił, że w krótkim czasie można wiele osiągnąć i praktycznie od zera wspiąć się na szczyt grepolisowego podium.
Moim zdaniem gracz ten zasłużył na to miano jak nikt inny.

Pozdrawiam, szef Pancernych
 
Ostatnia edycja:
Elo ludki,na początku chciałbym pozdrowić wszystkich graczy,team grepolis,dorocie i przepięknego alwara miśka.
-W 2020 roku grałem na świecie Carphi,Lato,Nagidos i Synopa.Na tych światach prowadziłem sojusz swój Pati Szaleto który tak jak to fanart który dzisiaj otrzymałem mówi :
1607972301674.png
-Prowadzę sojusz który na każdym świecie osiąga wielką przewagę nad innymi sojuszami,jestem mistrzem czarowania benc.
-uważam się za gracza roku ponieważ z miesiąca na miesiąc moja taktyka na grę się rozwija wraz z moją miłością do tej gry :)
Pozdrawiam
 
Mało kandydatów, to i ja się zgłoszę, serwus.
- Początek 2020, to chłodna końcówka Abdery. Bawiłem się tam liczbami, prawie jak Alpha. Lekki wiosenny handel chyba wszędzie, więc nie ma co wyliczać. Letnia przygoda na Kasmenai. Miała być obserwacja Olimpu, a wyszło 20 miast(bez podboju). Aktualnie jesienny żywioł Mesembria, gdzie nie jest tak monotonnie i poprzeczka idzie w górę.

- Wieczny deffowiec, ostatnio rachmistrz. Wraz z bratem tworzymy świetny zespół(ponad 8 lat), on off, ja deff. Ogólnie skromny chłopak jestem, to nie będę się przechwalać co zrobiliśmy. Światy wypisane u spodu(kto był, widział, ten wie), wraz z sojuszami. Raz prowadziłem swój na Pelli ale pewnie nikt nie pamięta.

- Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek. Czasem bimbam(cześć i chwała dla Bimbała), co nie przeszkadza w osiągnięciu wielu mniejszych i większych celów. Lubię rywalizację na poziomie. Czas na kolejne wyzwania i motywacje.

Dziękuję za uwagę. Tak se tu wiszę. Nie muszę wygrywać,​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to ja bym zgłosił gracza @kacperek lan.
W 2020 grał na tak zacnych światach jak Helike, Dimale czy Nagidos, gdzie dumnie kasował oponentów.
Doświadczenie z grepolis ma już kilkuletnie. Według grepolife wygrywał Helorus oraz Dimale, warta uwagi jest też Pandosia, oraz oczywiście Synopa, gdzie wyzwolił prawie 60% swojego potencjału.
Dlaczego gracz roku? Bo odkąd chodź tu zmienił kolorki nikt nie przyczynia się tak mocno do rozkwitu naszego forum poprzez ożywianie go regularnymi postami.
 

DeletedUser29689

Guest
Zostały już tylko 3 dni zgłoszeń zachęcam do lajkowania zgłoszeń oraz zgłaszania swoich znajomych tudzież samego siebie :). Pamiętajcie aby brać udział w konkursie na Gracza roku post ze zgłoszeniem musi posiadać minimum 10 lajków.
Pozdrawiam,
Vari Kruger, Władca Grepolis
 

DeletedUser32517

Guest
Ja przekonam nie pewnych! zareklamuje Cię!

Miałem niesamowite szczęście grać z dawaj ich na Olincie i abderze. Ten drugi serwer szczególnie zapadł mi w pamięć gdy oceniam jego grę. Wyróżnił się tam na prawdę wielką pomysłowością oraz umiejętnością pracy na liczbach. Zwłaszcza jeśli chodzi o grepolympie. Jest on współautorem przedsięwzięcia w którym to nasze trzy odłamy zdobyły całe podium dla siebie. Nie bez znaczenia był to jego wkład o którym niestety mało kto wie gdyż ta skromność o której sam napisał rzeczywiście jest spora.
Do tego pomysł z kolonami... majstersztyk...

Jest to doświadczony deffowiec z którego myśle wielu może czerpać przykład a zadając mu pytania na pewno nie zostawi ich bez odpowiedzi gdyż chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. W mojej własnej opinii niestety jest to jeden z niedocenianych graczy, śmiało mogę powiedzieć że gdyby nie jego obecność oba serwery o których wspomniałem mogłyby wyglądać odrobine inaczej. Jego fenomenalna praca z pewnością zasługuje na uhonorowanie szczególnym tytułem.
 
Do góry