Gracz Roku 2021 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

Status
Zamknięty.
Cóż, wielu graczy może walczyć o tytuł gracza roku, ale zasłużył na niego tylko jeden czło.. znaczy gracz.
a) alphahydranoid, byblos, pegaz, dion, tegea, olous, karistos, amisos, gdzieś tam pewnie jeszcze miałem paliczka przez 3 miesiące
b) Koichiro
c) yavus
d) Najlepszy założyciel na grepo, ponadprzeciętny strateg, człowiek honoru, łamacz kobiecych serc i wybitny handlarz. Uczciwy, ceniący czystą grę i zawsze podchodzący z szacunkiem do przeciwników, z pokorą przyjmujący porażki, nie zwalając winy na wszystko inne. Wojownik, który nigdy nie zostawia sojuszu w potrzebie i zawsze pierwszy wyrywa się na front by poprowadzić swoich graczy do walki. Jest też jedną z nielicznych na grepo osób, która szanuje własne zdanie i się swych słów wiernie trzyma, nie ważne jak się potoczy serwer.
Co prawda w 2021 nie zaliczył żadnych znaczących zwycięstw czy innych osiągnięć, ale to tylko dlatego, że przeciwnicy to byli chamy i oszuści, a on sam szykował się na jesień, by pokazać, że w grepo liczy się jakość, a nie ilość.

Ja nie mam wątpliwości, na kogo oddam swój głos.
 

DeletedUser35664

Guest
a) dawaj ich - Mesembria, Pegas, Dion
b) Leito1939
c) Leito1939
d) Każdy chciałby go mieć w swoim sojuszu. Forumowy miłośnik(wielki Like) i nasz ulubieniec. Dusza towarzystwa, koordynator spamu i uczestnik wielu dyskusji mniej lub bardziej ważnych. Motywator dobrej zabawy powodujący uśmiechy na twarzach dużych dzieci. Atmosfera gwarantowana i przyjemność z gry przy takim kompanie. Ma potencjał organizacyjny, którym wykazywał się wcześniej. Prawdopodobnie może poprowadzić jakiś event. Jest niepozorny, oprócz wiedzy strategicznej posiada także umiejętności walk na zaskakująco dobrym poziomie. Ave Leituś.
dołączę się jeszcze choć moje głosy poszły już do konkretnych graczy.
Bardzo dobry pomysł dawaj ich. W moim przekonaniu ta gra potrzebuje pozytywnych ludzi którzy nie podkręcają i nie powodują złych emocji. Taką osobą jest nasz Lejtuś. Nie miałem okazji z nim grać wcześniej, ale teraz średnio co dwa dni spadam z krzesła czytając jego wpisy. Spadam z niego ze śmiechu. Takich osób jak Damian, z takim dystansem do siebie a jednocześnie z żartem na zawołanie i pewnie z bananem na ustach w realu nie spotyka się często.
Wnioskuję do supportu o przyznanie specjalnego tytułu dla Leito1939 "Orderu uśmiechu" "Spamera Roku", nie wiem jakiego, ale zasługuje na to jak nikt inny. Proszę innych o poparcie mojego wniosku.

Dziękuję za tak miłe słowa panowie, są dla mnie o tyle ważniejsze że zostały napisane przez topowych graczy jakimi jesteście ❤️
Jednakże nie chce brać udziału w konkursie o takim formacie gdzie wybierany jest "Gracz roku". Moja gra w 2k21, nie licząc towarzyskiego epizodu na Pegasie sprowadza się jedynie do gry na serwerze Dion, w którym to w mojej ocenie wybitnych osiągnięć nie mam. Zwłaszcza gdy zestawi się mój nick z innymi kandydatami którzy zostali wyżej wymienieni. Z wielką radością wziąłbym udział w konkursie "Maskotka Forum" lub tym podobnemu turniejowi jednakże w tym brać udziału nie mogę. Chciałbym aby zwycięzca kimkolwiek on będzie mógł cieszyć się z pokonania graczy o najwyższej jakości gry a nie z pokonania forumowego trolla i spamera :)

Doceniam Wasze słowa gałgany :*

Pozdrawiam,
Koordynator Spamu, Prezes Fundacji "Lajki dla każdego", Ekspert od spraw nie potrzebnych i wielbiciel zdjęć szczeniaczków.
 
1.
a) 17paulka17, Tegea, Dion, Gortyn
b) lysy1990
c) lysy1990
d) mega dobry dowódca, na froncie nie do zatrzymania. Przyjemność zagrać z nim w sojuszu.

2.
a) 17paulka17, Tegea, Dion, Gortyn
b) plewix
c) plewix
d) Mówi się że tam gdzie diabeł nie może to babę pośle ale w tym przypadku pośle jego. Cóż on wyprawia! Najlepszy offowiec jakiego spotkałam.
 
Ostatnia edycja:
a) Dusiek - Byblos
B) LoveDoesntExist
c) LoveDoesntExist
Olo jest prawdziwym koksem w grepolis, co prawda nieco wulgarny ale dobry chłopak, wygrał Rodos (dzięki transferowi potężnego Duśka do koalicji), ku mojemu wielkiemu zdziwieniu potrafi dograć statek kolonizacyjny w 5 sekundową lukę, nie wiem czy ktoś oprócz niego (i dziobaka) posiada takie umiejętności na polskiej scenie grepolis. Jego atutami jest również złom i wykorzystywanie błędów gry. Drugim wygranym serwerem w tym roku był karistos gdzie zdeklasował rywali.

a)Dusiek- Byblos
b) pepepepepe
c)@pepepepe
Dziobak jak jego brat olo posiada te same zalety, dodatkowo jeszcze lepiej wynosi przeciwników na swoich plecach, ma powodzenie u kobiet i brzydzi się złomu. Wygrał rodos i karistos. Na karistosie samemu zabrał mi 20 miast, co jeszcze bardziej pokazuje klase tego gracza
halo źle moj bbc dałeś
 
1.
a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
chudalola, pegaz ,dion
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
Gwiazda Polarna
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu
Gwiazda Polarna
d) Organizacja / mam na myśli wymianę miast na pegazie, dzięki czemu wygraliśmy świat / ale oczywiście i na dion również mega aktywność

2.
a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
chudalola, pegaz ,dion
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
DEIF
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu
DEIF
d) Całokształt prowadzenia sojuszu
Gdyby można było dodać trzecią kandydaturę to by była collet X mega robota w obronie
 
Ostatnia edycja:
a) Zmylka, Dion, Pegaz, Byblos
b) Quartis99
c) quartis99
d) Caly splendor splywa na offowcow a to defowcy robia kawal roboty, mega zorganizowany gracz, zawsze sle miliony defa na bunty, potrafi przejac inicjatywe kiedy trzeba i zmotywowac reszte. Nie pamietam ile razy ratowal mi tylek i zapelnial podglad polecen po odczytaniu wiadomosci "wuja ratuj, 4h do BW zostalo a ja zapomnialam". Konsekwentnie na kazdym serwerze trzyma wysoki poziom, a do tego na DC umili czas rozmowa przy winku.


a) Zmylka, Byblos
b) Uzuboy1902
c) Uzuboy1902
d) Uzu wymiata i offem i deffem, chce mu sie jak juz innym sie nie chce. Na cokolwiek sie z nim nie umowisz to bedzie zrobione, a odkad zamknieto pewien portal to juz w ogole jest 24h online i nic go nie zatrzyma. Jako bonus mega osobowosc, co ulatwia gre, a fakt, ze po 30stce uzywa "xD" swiadczy tylko o tym jak dobrze sie integruje z sojuszem.
 
1)
a) Pysio Królisio - rodos, amisos/El Devilek - dion, epidamos
b) GreatJ
c) GreatJ
d) Justynkę chyba każdy zna, na froncie zabierała wioski najlepszym z wrogów, od kilku serwerów prowadzi wielką Aferę Futerkową jednocześnie grając jak najbliżej czerwonych jak tylko może. Kto z nią grał ten wie jaka z niej złota dziewczyna, kto ją zdenerwował ten ją omija na kolejnych światach :)

2)
a) Pysio Królisio - rodos, amisos/El Devilek - dion, epidamos
b)Mazur1519
c) Mazur1519
d)Największe odkrycie 2021 roku, wyjątkowo irytujący na wyspie dla kolegów z sojuszu kiedy budzi o 8 żeby ukraść łaski. Podobno odpowiada za zniknięcie Boczka81 z serwera Dion i kradzież teczek z planami obrony Myken, na każdym kroku udowadnia swój geniusz i nowatorskie podejście broniąc się pancernymi ogniami. Jedyny minus to że nowosystemowiec ale jest szansa że z tego jeszcze wyrośnie.
 
1)
a) Pysio Królisio - rodos, amisos/El Devilek - dion, epidamos
b) GreatJ
c) GreatJ
d) Justynkę chyba każdy zna, na froncie zabierała wioski najlepszym z wrogów, od kilku serwerów prowadzi wielką Aferę Futerkową jednocześnie grając jak najbliżej czerwonych jak tylko może. Kto z nią grał ten wie jaka z niej złota dziewczyna, kto ją zdenerwował ten ją omija na kolejnych światach :)

2)
a) Pysio Królisio - rodos, amisos/El Devilek - dion, epidamos
b)Mazur1519
c) Mazur1519
d)Największe odkrycie 2021 roku, wyjątkowo irytujący na wyspie dla kolegów z sojuszu kiedy budzi o 8 żeby ukraść łaski. Podobno odpowiada za zniknięcie Boczka81 z serwera Dion i kradzież teczek z planami obrony Myken, na każdym kroku udowadnia swój geniusz i nowatorskie podejście broniąc się pancernymi ogniami. Jedyny minus to że nowosystemowiec ale jest szansa że z tego jeszcze wyrośnie.
xD
edit: znaczy Justynka to +1 bo gra lepiej niz 95% tutaj obecnych najgłosniej szczekających...
ale mazur? xD
 
a) DEIF, Pegas, Byblos, Dion
b) Leito1939
c) Leito1939
d) Pozytywna osobowość i niezwykły motywator. Typ gracza, dla którego zostawia się serducho w grepo. Damian uwielbiamy Cię, nawet jak ubijasz nam boskich
smiley-emoticons-freu-dance.gif


a) DEIF, Olous, Byblos, Pegas, Dion
b) ergunPMB
c) ergunPMB
d) Bardzo solidny i bezkonfliktowy gracz, który w największym kryzysie, potrafi podnieść morale sojuszników. Świetnie potrafi się odnaleźć na mapie i dostosować do warunków gry. Nie boi się wyzwań oraz chętnie dzieli się swoim doświadczeniem.
Topowy gracz off na wygranym świecie Pegas a aktualnie jeden z najlepszych wspomagających na Dion.
 
a/ aniae100, świat Achilles
b/ aranka
c/ aranka
d/ przebojowa, chce jej sie jeszcze grac, jak innym sie nie chce, idzie tam gdzie jest wrogi gracz nawet przez kilka mórz /kto gra na Achillesie to wie o czym piszę/, długo szukała swojego miejsca w grze po przejęciu konta ale znalazła- jednak Off. Przypomina mi swoja poprzedniczke w czasach kiedy sie poznałysmy a bylo to w 2012 roku.
 
I ja tu zostałem wymieniony, dzięki :)
Kto grał że mną albo przeciwko mnie wie jak gram. 2021 wyjęte z życia na głupią gierkę. A suche fakty wyglądają tak:
Bez nabijania punktów na swoich
Mesambria:
Top2 punktowo
Top2 wojowników
Oczywiście wyniki do czasu cudów, później czerwoni rozwalali wojsko o siebie.
Tegea:
Top2 wojowników
Top1 punktowo.
2 światy na froncie, bez odpuszczania, do przodu cały czas.
A ten konkurs to konkurs popularności, a nie konkurs dla najlepszego gracza :)
Pozdrowienia, dla najlepszego gracza w historii grepolis, PYDYNTYN z CHI, 2012/2013 to był gracz.
 
a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
lysy1990, tegea
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
kadłub
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu
@kadłub
d) Jeden z lepszych graczy w grepolis, szacun za messambrie

a) swój dokładny nick z gry wraz z podaniem świata, gdzie gracz gra
lysy1990, tegea
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
plewix
c) dokładny nick osoby wytypowanej wraz z linkiem do profilu
plewix
d) To co zrobił na tegea w ataku to jego, 7mln punktów w ataku przy szybkości 3 świata to piękny wynik, bez nabijania na swoich rzecz jasna.
 
chudalola Gwiazda jest już graczem roku xD
I ja tu zostałem wymieniony, dzięki :)
Kto grał że mną albo przeciwko mnie wie jak gram. 2021 wyjęte z życia na głupią gierkę. A suche fakty wyglądają tak:
Bez nabijania punktów na swoich
Mesambria:
Top2 punktowo
Top2 wojowników
Oczywiście wyniki do czasu cudów, później czerwoni rozwalali wojsko o siebie.
Tegea:
Top2 wojowników
Top1 punktowo.
2 światy na froncie, bez odpuszczania, do przodu cały czas.
A ten konkurs to konkurs popularności, a nie konkurs dla najlepszego gracza :)
Pozdrowienia, dla najlepszego gracza w historii grepolis, PYDYNTYN z CHI, 2012/2013 to był gracz.
Po co się tym chwalić, skoro to i tak nie ma znaczenia w tym konkursie xD
 
Ostatnia edycja:
I ja tu zostałem wymieniony, dzięki :)
Kto grał że mną albo przeciwko mnie wie jak gram. 2021 wyjęte z życia na głupią gierkę. A suche fakty wyglądają tak:
Bez nabijania punktów na swoich
Mesambria:
Top2 punktowo
Top2 wojowników
Oczywiście wyniki do czasu cudów, później czerwoni rozwalali wojsko o siebie.
Tegea:
Top2 wojowników
Top1 punktowo.
2 światy na froncie, bez odpuszczania, do przodu cały czas.
A ten konkurs to konkurs popularności, a nie konkurs dla najlepszego gracza :)
Pozdrowienia, dla najlepszego gracza w historii grepolis, PYDYNTYN z CHI, 2012/2013 to był gracz.
Gdyby to był konkurs umięjętności nikt by o tobie nie pisał więc kto pytał?
 
Status
Zamknięty.
Do góry